Vetura

Daewoo | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune
  Vetura

  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

  Makina esht me mator 1.4 benzi me kodicner 1

  Tiranë 30 mars 14:27
  1.300 €
 • 3 foto
  Daewoo 1.4 Benzin-Gaz . Letrat deri ne korik 2020
  Vetura

  Daewoo 1.4 Benzin-Gaz . Letrat deri ne korik 2020

  Daewoo 1.4 benzin gaz - letrat deri ne korik 2020 - makina esht super ekonomike - kondicioner - shum

  Fier 10 mars 23:09
  1.500 €
 • 5 foto
  DAEWOO--KORANDO--2000--NAFTE--SHITET--NDERROHET--
  Vetura

  DAEWOO--KORANDO--2000--NAFTE--SHITET--NDERROHET--

  Shitet

  Korçë 27 shkurt 11:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makin
  Vetura

  Makin

  Shitet për arsye mos pordorimi në gjendje shumë të mir me provë ku të doni

  Fier 7 janar 17:25
  1.200 €
 • 8 foto
  SHitet Daewoo Lanos benzin -2002
  Vetura

  SHitet Daewoo Lanos benzin -2002

  Shitet Daewoo Lanos e vitit 2002 benzine. kamio manuale. 163 000 km te bera. Karta te paguara deri n

  Korçë 17 tetor 09:57
  150.000 Lek
 • 6 foto
  Dajevu
  Vetura

  Dajevu

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 6 tetor 17:05
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet makina super gjendje
  Vetura

  Shitet makina super gjendje

  1.4 benzin shum ekonomike Ne gjendje shum te mir mrena dhe jasht Motorrike dhe xhenerike Pa letr

  Kurbin 26 shtator 09:59
  500 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos superr,,
  Vetura

  Daewoo kalos superr,,

  Shitet daewoo kalos vit prodhimi 2003.motorr 1.4 8 valvula shume ekonomike,makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 22 shtator 16:24
  1.800 €
 • 3 foto
  U Shitt
  Vetura

  U Shitt

  Daiwo Matiz Super ekonomike 4L 100 km

  Korçë 21 shtator 12:24
  1.000 €
 • 0 foto
  Daewoo Kalos benzin
  Vetura

  Daewoo Kalos benzin

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 21 shtator 06:51
  1.800 €
 • 0 foto
  Dajevuu
  Vetura

  Dajevuu

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mo

  Durrës 20 shtator 20:24
  1.800 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin

  Letrat te paguara sherbimet te gjitha te sapo bera me fature.700 kubik ska nevoje per impiant gazi s

  Berat 19 shtator 11:45
  1.400 Lek
 • 6 foto
  Daveo
  Vetura

  Daveo

  DAEWOO KALOS shitet nderroet makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim e vitit 2004 mot

  Durrës 15 shtator 21:31
  1.700 €
 • 4 foto
  Daewoo Matiz 800cc
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc

  Makina eshte teper ekonomike 800 kubikshe me 3 pistona . Shum e mbajtur si makin si nga brenda dhe n

  Durrës 15 shtator 15:36
  1.300 €
 • 2 foto
  Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine
  Vetura

  Shitet Daewoo Lacetti 1.4 Benzine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,nga motorri dhe nga pjeset xhenerike.Tapiceria eshte e paster.

  Durrës 2 shtator 14:09
  1.550 €
 • 2 foto
  daewoo matiz
  Vetura

  daewoo matiz

  shitet daewoo matiz ne gjendje shume te mire,motorr 800 shume ekonomike,dy airbag,abs,xhama elektrik

  Kavajë 19 gusht 21:36
  900 €
 • 8 foto
  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale ?
  Vetura

  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale ?

  Daewoo matiz 900 benzin viti 2003 kamjo manuale me dokumenta per 1 vit te paguara ne gjendje super!

  Durrës 18 gusht 18:06
  1.400 €
 • 5 foto
  Daewoo
  Vetura

  Daewoo

  Shes Daewoo Matiz 800 benzin 160.000 kilometra sherbimet e bera kit faze vaj filtra sapo te bera gom

  Elbasan 18 gusht 14:38
  1.000 €
 • 1 foto
  Daiwu lanos 1.4 benzin gas 1999.
  Vetura

  Daiwu lanos 1.4 benzin gas 1999.

  Shitet Daiwu lanos 1.4 benzin gas viti 1999.ne gjendje perfekte. Tel.0693746625.cel 0676037316.flm

  Elbasan 17 gusht 01:52
  1.300 €
 • 11 foto
  Shitet. Per arsyje mos perdorimi
  Vetura

  Shitet. Per arsyje mos perdorimi

  Shitet makina per arsyje mos perdorim. Me motor 1.4 benzina opel tega. Konsumon pak karburant dhe es

  Fier 15 gusht 17:39
  1.500 €
 • 3 foto
  OKAZION DEAWOO Lanos
  Vetura

  OKAZION DEAWOO Lanos

  Shitet makina DEAWOO Lanos me 180.000 km.Makina eshte blere me km 0 ne Greqi ne vitin 2001. Makina e

  Durrës 14 gusht 10:16
  1.300 €
 • 4 foto
  Okazionn!!shitet per arsye mosperdorimi.
  Vetura

  Okazionn!!shitet per arsye mosperdorimi.

  Shitet makina daewoo lanos e vitit 2000.makina eshte me motorr benzine 1.349 cc.makina eshte ne gjen

  Shkodër 11 gusht 00:57
  800.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE
  Vetura

  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE

  DAEWOO MATIZ 0.8l benzine Kolaudimi ka mbaruar ne korik 2 goma te reja dhe bateri e re Ka nje probl

  Tiranë 7 gusht 21:49
  850 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos 1.4 benzine (impjanti i perfshire)
  Vetura

  Daewoo kalos 1.4 benzine (impjanti i perfshire)

  Shitet daewoo kalos 1.4 benzine ( ka dhe impjantin e gazit te montuar po ka defekt dhe nuk esht i sh

  Durrës 7 gusht 21:21
  2.000 €
 • 0 foto
  Daevu
  Vetura

  Daevu

  Daevu

  Pogradec 7 gusht 07:51
  800 €
 • 4 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet Daewoo 0.8 benzin ne gjendje perfekte . Shum ekonomike . Super kondicioner . Goma te reja . S

  Gjirokastër 4 gusht 12:25
  1.700 Lek
 • 2 foto
  Deawoo Matiz
  Vetura

  Deawoo Matiz

  Shitet makina daewoo matiz me dokumenta te rregullta motorr 800 benzin shume ekonomike shitet per a

  Durrës 3 gusht 16:43
  700 €
 • 3 foto
  Shitet daewoo lanos 1.4 benzin -01
  Vetura

  Shitet daewoo lanos 1.4 benzin -01

  Shitet daewoo lanos viti 2001 1.4 benzin ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Disqe 14 alumini.

  Korçë 2 gusht 20:14
  450 €
 • 7 foto
  Daewoo kalos 2005 benzin+gaz
  Vetura

  Daewoo kalos 2005 benzin+gaz

  Daewoo kalos e njejte ne xhdo detaj me chevrolet aveo makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike

  Peqin 28 korrik 16:17
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet/Ndrrohet Daewoo Matiz ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike . Goma te rea. Dokumentat deri v

  Gjirokastër 25 korrik 18:39
  1.800 Lek
 • 7 foto
  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ
  Vetura

  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

  Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz KAMJE AUTOMATIKE ME dokumenta te PAGUARA DERI maj

  Tiranë 22 korrik 22:52
  3.400 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin -99
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin -99

  Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 22 korrik 15:18
  700 €
 • 0 foto
  Daewoo Lanos benzin -00
  Vetura

  Daewoo Lanos benzin -00

  Shes makine daewoo lanos benzin 1.35 me letra te paguara per nje vit e shes per arsye emigrimi te in

  Korçë 16 korrik 21:36
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet Makina
  Vetura

  Shitet Makina

  Ju lutem vetem telefonta serjoze

  Korçë 16 korrik 12:26
  1.300 €
 • 2 foto
  Shitet Deawoo Lanos
  Vetura

  Shitet Deawoo Lanos

  Shitet Deawoo Lanos. Viti 2000 Benzin Letra deri ne mars 2020 Kontroll teknik Siguracioni Janar 202

  Tiranë 15 korrik 22:37
  700 €
 • 1 foto
  OKAZION Daewoo Matiz
  Vetura

  OKAZION Daewoo Matiz

  OKAZION Daewoo Matiz 1.0 Benzin me kondicioner tapiceri shume e paster gjendje shume e mire.

  Tiranë 8 korrik 19:33
  1.000 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz

  Shitet Daewoo Matiz 800 cc benxin/gaz ne gjendje te shkelqyer ,sapo jane bere sherbimet vaje filtra

  Tiranë 25 qershor 13:54
  1.700 €
 • 4 foto
  Daewoo matiz
  Vetura

  Daewoo matiz

  Shitet daewoo matiz ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike

  Korçë 22 qershor 21:52
  100.000 Lek
 • 5 foto
  Daewoo Matiz
  Vetura

  Daewoo Matiz

  Okazion shitet Daewoo viti 2001 e sapo sjelle 0.8 benzine tepere ekonomike me 90 000 mij kilometra

  Korçë 14 qershor 15:13
  1.600 €
 • 10 foto
  Daewoo Kalos 1.4 Benzine+Gaz Viti 2002
  Vetura

  Daewoo Kalos 1.4 Benzine+Gaz Viti 2002

  Daewoo Kalos 1.4 Benzine+Gaz Viti 2002 Impjanti i gazit i shkruar ne lejen e qarkullimit Marka imp

  Elbasan 11 qershor 13:33
  1.400 €
 • 5 foto
  Daewoo matiz gaz+benzin
  Vetura

  Daewoo matiz gaz+benzin

  Shitet daevoo matiz gaz benzin super ekonomike me letra te paguara

  Fier 11 qershor 10:34
  1.100 €
 • 5 foto
  Shes Daewoo Lanos 1.4 benzine/gaz !
  Vetura

  Shes Daewoo Lanos 1.4 benzine/gaz !

  Shes Daewoo Lanos 1.4 benizne gaz te vitit 2000. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorik

  Berat 7 qershor 17:56
  1.500.000 Lek
 • 5 foto
  Daewoo matiz gaz+benzin super ekonomike
  Vetura

  Daewoo matiz gaz+benzin super ekonomike

  Shitet daevoo matiz gaz benzin super ekonomike me letra te paguara

  Fier 5 qershor 15:14
  1.300 €
 • 1 foto
   Daewoo Matiz
  Vetura

  Daewoo Matiz

  Shitet Daewoo Matiz

  Tiranë 3 qershor 19:59
  90.000 Lek
 • 4 foto
  daewoo
  Vetura

  daewoo

  makina ne gjendje super xhenerike dhe motorike. 4 dyer. dokumentat deri ne shtator 2019. konsumi min

  Tiranë 24 shtator 10:37
  1.300 €