Vetura

Ferrari | 512 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

512

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

Nuk ka rezultate