Vetura

Grecav | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Depo me qera ne viti
  Vetura

  Depo me qera ne viti

  Ipen depo me qera 300 merta katror mundet edhe ma pak150 metra

  Viti 11 nëntor 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cedy
  Vetura

  Cedy

  Motori:1.9 Disel Viti:2005

  Prizren 8 korrik 17:03
  2.500 €
 • 0 foto
  blej te gjitha veturat evjetr
  Vetura

  blej te gjitha veturat evjetr

  blej te gjitha veturat w vjetra

  Prishtinë 2 prill 17:52
  Me Marrveshje