Vetura

Lotus | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Mercedes Benz c 180 benzin gaz
  Vetura

  Mercedes Benz c 180 benzin gaz

  Mercedes Benz c180 benzin gaz impjan sa po ven me 3 vjen garanci makin eshe ne gjen super te gjitha

  Berat 25 gusht 17:18
  5.000 €
 • 0 foto
  Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka
  Vetura

  Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka

  Rezervoni bileta per nje udhetim me anijen trimaran Julka Unique. Duke qen nje trimaran minimizon me

  Durrës 17 gusht 08:22
  1.800 Lek
 • 1 foto
  okazion okazion okazion okazion
  Vetura

  okazion okazion okazion okazion

  e clas 220 viti 2003 ne gjendje prefekte e ardhur nga gjermania

  Tiranë 25 maj 19:25
  4.700 €
 • 3 foto
  Ivecoj
  Vetura

  Ivecoj

  Shite kamioni në gjendje te rregullut me 1 vjet rexhistrim per me shum na kontaktoni nr.+38344409455

  Pejë 2 prill 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Mercedes Benz 190 dizell me rks
  Vetura

  Shes Mercedes Benz 190 dizell me rks

  Shes mercedesin benz 190 me mator 2.5 fabrikisht 6 muj rks guma mira gjendjen tip top

  Lipjan 13 janar 20:06
  1.650 €