Vetura

Lotus | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Mercedes Benz c 180 benzin gaz
  Vetura

  Mercedes Benz c 180 benzin gaz

  Mercedes Benz c180 benzin gaz impjan sa po ven me 3 vjen garanci makin eshe ne gjen super te gjitha

  Berat 25 gusht 17:18
  5.000 €
 • 0 foto
  Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka
  Vetura

  Udhetoni ne Karabrun dhe Sazan me Anijen Julka

  Rezervoni bileta per nje udhetim me anijen trimaran Julka Unique. Duke qen nje trimaran minimizon me

  Durrës 17 gusht 08:22
  1.800 Lek