Vetura

Mercedes-Benz | CLA-Class | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014
  Vetura

  Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

  Mercedes Benz CLA 180, AMG Paket, 1600 kubik benzin, 122 PS, shpenzimet në qytet 8 litra (bord komj

  Prishtinë Dje, 18:02
  29.999 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz CLA
  Vetura

  Mercedes Benz CLA

  Mercedes Benz CLA 2015 full options kilometra orgjinale full option super gjendje te interesuarit ve

  Elbasan 27 janar 23:07
  25.000 €
 • 6 foto
  CLA 200 cdi
  Vetura

  CLA 200 cdi

  Shitet mercedes benz CLA 200 cdi,viti prodhimit dhjetor 2014,automat tip tronic, 89000 km. Mund te n

  Tiranë 19 janar 19:14
  28.000 €
 • 11 foto
  Mercedes cla 180 AMG i Doganuar
  Vetura

  Mercedes cla 180 AMG i Doganuar

  Shes mercedes cla 1.6 benzin AMG packet full extra vetura eshte doganuar ne mars te viti 2018 nga Z

  Gjilan 15 janar 12:24
  23.000 €
 • 11 foto
  Mercedez Benz Cla 1.8 Benzin Turbo
  Vetura

  Mercedez Benz Cla 1.8 Benzin Turbo

  Shitet Mercedez Benz Cla 1.8 Turbo Viti 2014 65 mije kmh... ju lutem vtm telefonata srz

  Elbasan 7 janar 08:33
  23.000 €
 • 9 foto
  Mercedez 2016 full me 0 km kovertim 39500 euro
  Vetura

  Mercedez 2016 full me 0 km kovertim 39500 euro

  Mercedez viti 2016 Automat me 0 km sa po ka ardhur me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsi

  Tiranë 25 dhjetor 20:07
  39.500 €
 • 10 foto
  Mercedes CLA 180 CDI AMG Line - Facelift
  Vetura

  Mercedes CLA 180 CDI AMG Line - Facelift

  *** Viti I prodhimit 06/2015 Facelift *** Motor 1.5 dizel *** 120,000 km te kaluara, *** 109 PS

  Suharekë 24 dhjetor 11:17
  20.700 €
 • 8 foto
  Mercedes CLA 200 Cdi Amg Viti 2015
  Vetura

  Mercedes CLA 200 Cdi Amg Viti 2015

  Mercedes Cla 200 Cdi Amg viti 2016 dogan homologim info +37744936936

  Prishtinë 16 dhjetor 11:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet cla 220 D 4 matic amg fabrike
  Vetura

  Shitet cla 220 D 4 matic amg fabrike

  NR . 0686453045 NAFTE 220 D . VITI 2015 KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC KM. 88685 KLIMA TRONIC 2 ZONA NA

  Tiranë 25 nëntor 09:01
  22.000 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes CLA 250 viti 2018
  Vetura

  Shitet Mercedes CLA 250 viti 2018

  Shitet Mercedes-Benz CLA 250 Viti 2018, makina eshte me benzine e blere tek Mercedesi zyrtar në Kana

  Tiranë 9 nëntor 16:19
  33.000 €
 • 0 foto
  Benz CLA 220D NENTOR VITI 2018
  Vetura

  Benz CLA 220D NENTOR VITI 2018

  Benz CLA 220D ,30.000 km ,viti prodhimit Nentor 2018. I sapo ardhur nga Gjermania me dokumenta te pa

  Tiranë 3 tetor 12:26
  40.000 €
 • 9 foto
  Mercedes benz cla180 full opcion
  Vetura

  Mercedes benz cla180 full opcion

  Cla Manual 1,8 Benzin Karrika me nxemje Karrika me rrym Karrika likur Senzora parkingu Senzora

  Ferizaj 2 tetor 14:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 220 AMG - Line DCT (2014)
  Vetura

  Mercedes-Benz 220 AMG - Line DCT (2014)

  Vetura gjindet ne Gjermani mund te transportohet ne qfardo kohe. Te Dhenat e Vetures: Mercedes-Benz

  Lipjan 22 shtator 11:48
  25.000 €
 • 3 foto
  Cla200
  Vetura

  Cla200

  Çmimi 35000 EUR Kategoria Makina Viti: 2017 Transmetuesi: Automatik Karburanti: Naftë Targa: Shqipta

  Tiranë 20 shtator 09:31
  35.000 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes-Benz CLA 200 CDI d 7G-DCT 2,2 AMG
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz CLA 200 CDI d 7G-DCT 2,2 AMG

  -AMG LINE (sediljet kamosh dhe lekure) -Automatike -Nafte -Viti i Prodhimit 2015 - Panoramic Roof -E

  Tiranë 18 shtator 10:09
  19.900 €
 • 6 foto
  CLA220 CDI AMG Paket-Night Paket Edition1
  Vetura

  CLA220 CDI AMG Paket-Night Paket Edition1

  45 AMG Paket Night Paket Edition1 Super full Sherbimet e Bera Me dogan+ targa

  Durrës 15 shtator 11:55
  19.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz CLA 2019
  Vetura

  Mercedes Benz CLA 2019

  Shitet Mercedes Benz CLA viti 2019.look mag origjinal fabrike.esht full options.

  Tiranë 13 shtator 17:35
  42.000 €
 • 0 foto
  CLA 220 AMG
  Vetura

  CLA 220 AMG

  Shitet Cla 220 PREMIUM AMG me 170 000 km te verteta. Makina eshte matrikulluar ne nentor 2013, 2 pr

  Tiranë 10 shtator 18:35
  20.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM

  SHITET MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM PAKET I PO SA ARDHUR ME KM TE GARNATUARA DHE LIBER TE S

  Vushtrri 10 shtator 16:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET Mercedes-Benz ,CLA 200 D 4MATIC,viti 2019.
  Vetura

  SHITET Mercedes-Benz ,CLA 200 D 4MATIC,viti 2019.

  SHITET Mercedes-Benz ,CLA 200 D 4MATIC,viti 2019. Eshte blere ne shkurt te viti 2019 ne Itali,gjend

  Lezhë 6 shtator 23:04
  40.000 €
 • 5 foto
  Cla 2015 look amg
  Vetura

  Cla 2015 look amg

  Shitet Cla 200 look amg E blere me 0km me porosi te mercedes benz dhe te gjitha sherbimet e bera te

  Tiranë 6 shtator 16:15
  27.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Cla
  Vetura

  Mercedes Benz Cla

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Jan kryer te gjitha sherbimet.kontaktoni ne numrin 0675601132 per

  Tiranë 5 shtator 15:43
  22.000 €
 • 0 foto
  Okazion Mercedes Benz CLA
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz CLA

  Makina eshte ne gjendje perfekte.Makina ndodhet ne itali.I ka te gjitha sherbimet e kryera. Per me s

  Lezhë 5 shtator 15:27
  22.000 €
 • 4 foto
  Okazion shitet edhe behet ndrrim
  Vetura

  Okazion shitet edhe behet ndrrim

  Shitet cla lok amg nga fabrika full option

  Tiranë 3 shtator 13:47
  25.000 €
 • 7 foto
  Shitet CLA 200 FULL OPTION!!!!
  Vetura

  Shitet CLA 200 FULL OPTION!!!!

  Makina eshte blere me 0 kilometra tek Mercedesi dhe momentalisht ka 1900 kilometra . Te gjitha sherb

  Tiranë 22 gusht 10:41
  35.000 €
 • 7 foto
  Shitet CLA 200 Full Option
  Vetura

  Shitet CLA 200 Full Option

  Makina eshte blere me 0 kilometra tek Mercedesi dhe sherbimet e bera te gjitha tek Mercedesi . Makin

  Tiranë 22 gusht 10:33
  35.000 €
 • 4 foto
  Cla 200d AMG
  Vetura

  Cla 200d AMG

  Çmimi 35000 EUR Kategoria Makina Viti: 2017 Transmetuesi: Automatik Karburanti: Naftë Targa: Shqipta

  Tiranë 20 gusht 08:43
  35.000 €
 • 11 foto
  CLA 220 -14
  Vetura

  CLA 220 -14

  MERCEDES BENZ CLA 220 CDI, 170 KUAJ FUQI, FULL OPTION, PAKET SPORT AMG, NAFTE KONSUMI SHUME I ULET ,

  Tiranë 16 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Full option
  Vetura

  Full option

  Makina eshte blere me 0 kilometra te mercedesi Sherbimet e bera te gjitha te mercedesi Me 37.00 kilo

  Tiranë 13 gusht 13:05
  34.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Cla Class Amg
  Vetura

  Mercedes-Benz Cla Class Amg

  Mercedes-Benz cla Amg Super full Fotot flasin vete , makina ndodhet ne Usa Marrim persiper derges

  Tiranë 5 gusht 09:46
  38.000 €
 • 11 foto
  Benz cla orange edition
  Vetura

  Benz cla orange edition

  📂Benz cla orange edition 📂Paket Amg 📂Viti 2017 📂Km 46.000 📂Automat 📂Naft 2.0

  Tiranë 5 gusht 09:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz full option AMG
  Vetura

  Mercedes Benz full option AMG

  (Makina eshte e blere me porosi nga un te gjitha serviset jan bere ne Mercedes Benz Suedi ka shume e

  Tiranë 31 korrik 15:01
  27 €
 • 5 foto
  Makin M-B
  Vetura

  Makin M-B

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Durrës 30 korrik 16:59
  18.999 €
 • 6 foto
  Mercedes Cla200 Amg
  Vetura

  Mercedes Cla200 Amg

  Shitet Cla 200 look amg E blere me 0km me porosi te mercedes benz dhe te gjitha sherbimet e bera te

  Tiranë 27 korrik 13:31
  21.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM

  SHITET MERCEDES BENZ CLA 200 CDI AMG PREMIUM I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVIDI

  Vushtrri 27 korrik 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mersedenz benz
  Vetura

  Mersedenz benz

  Makina eshte ne gjendje te mire me karta te sapo prera .makina shitet per arsye mosperdorimi Makine

  Korçë 21 korrik 13:12
  1.900 €
 • 7 foto
  Mercedez 2016 me 45 km kovertim 35500 euro
  Vetura

  Mercedez 2016 me 45 km kovertim 35500 euro

  Mercedez viti 2016 naft 1.6 automat esht bler me 0 km aktualisht ka 45 km sa po ka ardhur esht full

  Tiranë 14 korrik 10:42
  35.500 €
 • 10 foto
  Mercedes CLA 250 AMG " Mundsi Ndrrimi "
  Vetura

  Mercedes CLA 250 AMG " Mundsi Ndrrimi "

  Shitet Mercedes Benz Cla 250 Amg Benxins 2.0 Turbo 211 PS Regjistrimi I Pare Ne Rks Regjistrim De

  Prishtinë 11 korrik 19:39
  20.400 €
 • 12 foto
  SHITET CLA 220cdi 2015 FULL OPTION
  Vetura

  SHITET CLA 220cdi 2015 FULL OPTION

  SHITET ☎️ ‭069 7506619 MERCEDES BENZ CLA 220 CDI, 170 KUAJ FUQI, FULL OPTION, PAKET SPORT AMG,

  Fier 7 korrik 09:47
  24.000 €
 • 8 foto
  AMG optik
  Vetura

  AMG optik

  Full

  Kukës 30 qershor 18:26
  8.999 €
 • 8 foto
  Amg optik
  Vetura

  Amg optik

  Tip top

  Kukës 30 qershor 10:45
  9.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ CLA250 AMG 2014 AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES BENZ CLA250 AMG 2014 AUTOMAT

  MAKINA VITI 2014 MOTOR BENZINE 2.0 KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC EDHE 54.000KM SA PO ARDHUR NGA USA K

  Tiranë 27 qershor 13:26
  27.000 €
 • 9 foto
  Mercedes benz CLA 220 cdi AMG??AUTO DEDA??
  Vetura

  Mercedes benz CLA 220 cdi AMG??AUTO DEDA??

  🇨🇭Mercedes CLA AMG Line🇨🇭 🏷vit prodhimi :26.06.2013 🏷motorr 220 cdi (177 ps) 🏷kambio automat 7G 🏷AMG

  Durrës 26 qershor 18:00
  22.000 €
 • 0 foto
  Shitet makina super full mund edhe te ndrrohet
  Vetura

  Shitet makina super full mund edhe te ndrrohet

  Shes makine super full option 60 mi klm me tegjitha sherbimet tek MERCEDES-BENZ vetem telefonata ser

  Tiranë 26 qershor 02:13
  27.000 €
 • 0 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Mercedes benz CLA AMG 1.8 benzine

  Fier 12 qershor 15:24
  21.000 €
 • 9 foto
  CLA 200 cdi
  Vetura

  CLA 200 cdi

  Shitet, ndrrohet me apartament +/-

  Tiranë 10 qershor 06:05
  25.000 €
 • 12 foto
  Mercedes cla180 full amg45
  Vetura

  Mercedes cla180 full amg45

  Shitet apo ndrrohet vetura mercedes cla180 full amg45. 1.6 bensin 188.000km ndrrim boj me vetur koso

  Mitrovicë 20 maj 15:03
  20.000 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz CLA serie 250
  Vetura

  Mercedes-Benz CLA serie 250

  Makina se sapo erdhur nga jashte.luk paket AMG nga fabrika.-sport. -Serie CLA 250 MOTOR 2.0 Benzin -

  Tiranë 17 maj 20:39
  24.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE RKS
  Vetura

  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE RKS

  MERCEDES BENZ 2.2 CDI CLA FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE 045505565 ////////GTAGTAGTAGTAGTAGTAGTAG

  Prishtinë 2 maj 13:09
  22.000 €
 • 8 foto
  Shitet CLA 2015
  Vetura

  Shitet CLA 2015

  NR . 0692686904 NAFTE 200 D . VITI 2015 KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC KM. 68685 KLIMA TRONIC 2 ZONA N

  Tiranë 25 prill 16:45
  25.000 €