Vetura

Oldsmobile | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Makina Me Qera  , ORA
  Vetura

  Makina Me Qera , ORA

  Makina me qera Ekonomike Luksi 6+1 etj

  Tiranë 4 shtator 11:30
  14 €
 • 0 foto
  blej vetura per otpad. 150. euro
  Vetura

  blej vetura per otpad. 150. euro

  bej vetura per qmontim150 euro11

  Mitrovicë 24 gusht 19:00
  150 €
 • 1 foto
  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE
  Vetura

  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE

  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE VETEM PER TE INTERESUARIT MOV - Milloshi Old Vehicles Autos

  Durrës 29 korrik 17:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE
  Vetura

  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE

  M.O.V. --- GAZ 51 - 6 PISTONA BENZINE VETEM PER TE INTERESUARIT MOV - Milloshi Old Vehicles Autos

  Prizren 4 korrik 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autobus 2004 scania irizar euro 3
  Vetura

  Autobus 2004 scania irizar euro 3

  Shitet autobusi 2004 tip top scania irizar euro 3 me 420 hk manuel me 49 karrika autobusi asht shum

  Deqan 18 maj 12:30
  23.000 €
 • 7 foto
  SHITET OLDSMOBILE CUTLASS
  Vetura

  SHITET OLDSMOBILE CUTLASS

  SHITET VETURA OLD SCHOOL KREJT RENEVUME NE GJENDJE SHUME TE MIR VETURA ESHT SPORT ESHT V8 5.7 MATORR

  Pejë 23 prill 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj vetur
  Vetura

  Kerkoj vetur

  Kerkoj vetur golf 2 jett me regjistrim deri 900 euro

  Gllogoc 3 prill 11:22
  900 €
 • 1 foto
  Mercedes w123
  Vetura

  Mercedes w123

  E 200 Mercedes old timer Contact Viber whats app +38349404405

  Fushë Kosovë 1 prill 08:49
  2.700 €