Vetura

Peugeot | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI e vitit 2009 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 206 sw
  Vetura

  Peugeot 206 sw

  Shitet peugeot ne gjendje shum te mir pune. 1.4 benxin. E mbajtur nga nje dor. Vetem 4 muaj ne shqip

  Tiranë Sot, 07:42
  3.200 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Sot, 07:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA U TARGUA DHE JU KRYEN TE GJITHA SHERBIMET...VAJRA..FILTRA..FERROTA..GOMA TE REJA... GJENDJA E

  Fier Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI.. SHUM EKONOMIKE...FUL

  Fier Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ocasion mjet super gjendje
  Vetura

  Ocasion mjet super gjendje

  Shitet Pegeuot 407 Ngjyra gri metalizato 2.0 nafte Manuale Sensor parkimi Kondicioner Abs Airbag T

  Tiranë Sot, 07:25
  3.500 €
 • 3 foto
  ..Peugeot 407 panoramike..
  Vetura

  ..Peugeot 407 panoramike..

  Makina ne gjendje shume te mire ... Motor 2.0 naft shume ekonomike dhe e shpejt... Marsha 6+1... Per

  Fier Sot, 07:24
  3.000 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania
  Vetura

  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania

  Shitet Peugeot 308 model i ri 1.6 nafte klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektr

  Fier Sot, 07:08
  4.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 308-HDI
  Vetura

  Peugeot 308-HDI

  Shes Peugeot 308 Motorri>1.6-Dizell Manual Klimatronik Tempomat Dogan Homologim te paguara Viti i

  Ferizaj Sot, 06:35
  5.900 €
 • 5 foto
  CITROEN NEMO 1.4 HDI 2012 EXTRA I RUJTUN
  Vetura

  CITROEN NEMO 1.4 HDI 2012 EXTRA I RUJTUN

  CITROEN NEMO 1.4 HDI VITI I PRODHIMIT 2012 I REGJISTRUAR PER HERE TE PARE NE KOSOVE KA SERVO, MBYLLJ

  Prishtinë Sot, 06:11
  4.800 €
 • 2 foto
  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan
  Vetura

  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan

  Ne gjendje te mir i spo ardhun pa dogan Viti 2006 +38344981881

  Lipjan Sot, 00:57
  2.300 €
 • 1 foto
  Peugeot Bipper 1.4 HDI Diesel (Me Dogane)!
  Vetura

  Peugeot Bipper 1.4 HDI Diesel (Me Dogane)!

  Shitet pikapi Peugeot Bipper 1.4 HDI Diesel ne gjendje shume te mire teknike dhe optike; - I sapo a

  Prishtinë Dje, 23:43
  4.200 €
 • 10 foto
  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual
  Vetura

  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual

  Peugeot 207 Viti 2009 1.4 Benzin Gaz Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klimatik Kamjo

  Durrës Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual
  Vetura

  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual

  Peugeot 308 Viti 2008 1.6 Benzin Kamjo manual Letrar dhe taksat paguara deri ne Qershor te 2020 175.

  Tiranë Dje, 23:38
  2.900 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Dje, 23:31
  3.300 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 307 HDI  VITI 2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 HDI VITI 2005

  SHES PEÙGEOT 307 HDI VITI 2005 KAMIO MANUALE MOTORR 1.6 NAFTE NAVIGATOR I MADHE SISTEM KAMERE TE MO

  Tiranë Dje, 23:27
  2.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI

  -Shitet Peugeot 207 1.6 HDI -BORD KOMPJUTER -KLIMA FUNKSIONALE -DRITA TE MJEGULLES -AUX -ABS -AIR B

  Ferizaj Dje, 23:06
  5.700 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Dje, 22:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet peugeot 307, 2.0 Naft Viti 2005
  Vetura

  Shitet peugeot 307, 2.0 Naft Viti 2005

  Shitet peugeot 307 ,2.0 naft viti 2005 ,makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana motorike dhe

  Fier Dje, 22:40
  2.300 €
 • 6 foto
  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009
  Vetura

  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009

  SHITET PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2009.sa ka ardhur nga zvicra. me dogane.sapo jane prere te gjitha le

  Tiranë Dje, 22:14
  5.000 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION
  Vetura

  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION

  SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010. MAKINA SKA NEVOJE PER REKLAM.MUND TA CONI TA PROVONI NE SE

  Tiranë Dje, 22:14
  4.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 208 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 208 1.4 HDI

  Peugeot 1.4 HDI (diesel) viti 12/2014 Kondicioner,airbag,abs,esp,timoni servo,xhama elektronik Trans

  Kukës Dje, 22:08
  5.600 €
 • 9 foto
  Pezho 206 viti 2005 ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Pezho 206 viti 2005 ne gjendje shum te mir

  Pezho 206 benzine viti 2005.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.sherbime te sapo bera me

  Durrës Dje, 21:20
  1.700 €
 • 10 foto
  Peugeot 308 1.6b
  Vetura

  Peugeot 308 1.6b

  Peugeot 308 1.6 benzin . Viti prodhimit 2008. I Regjistruar Rks.( I skaduar). Klimatronik. Tempomat.

  Ferizaj Dje, 20:29
  4.600 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010

  shitet Peugeot 308 1.6 Naft Viti 2010 e bler ne dyqan me 0 KM Dhe ke 110 Mi KM ne gjendje shum te mi

  Tiranë Dje, 20:20
  5.200 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI..2010..
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI..2010..

  PEUGOT 308 1.6 HDI..2010..ISAPO KA ARDHUR NAG JASHTI..ME DOGAN HOMOLIGIM KONTRROLL TE KRYNE.. NE GJE

  Lipjan Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeout 1.4 I 2011
  Vetura

  Peugeout 1.4 I 2011

  Shitet peugeout 1.4 I VITI 2011 Te kaluara 133.000 me liber dhe garancion I ardhur nga zvicrra me d

  Prizren Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 607 2.2 HDI
  Vetura

  Peugeot 607 2.2 HDI

  Shitet Peugeot 607 viti i prodhimit 2006,2.2 HDI RKS deri Gusht 2019. Full ekstra klim funksionale,f

  Ferizaj Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 BENZIN/GAZ konsum 350 lek/100 km
  Vetura

  PEUGEOT 206 BENZIN/GAZ konsum 350 lek/100 km

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Nga brenda eshte shume e paster jasht

  Durrës Dje, 20:08
  1.800 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 6 shpejci
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 6 shpejci

  Vetura eshte ne gjendje shum te more e posa ardhur nga gjermanija me dogan homologim kontroll teknik

  Prishtinë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 207 1,4nafte
  Vetura

  Peugeot 207 1,4nafte

  Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, klima, sensor park

  Tiranë Dje, 19:51
  5.200 €
 • 11 foto
  Peugeot 207 1.6 Dizell
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 Dizell

  Shitet Peugeot 207 1.6 Dizel Per me shume informata mund te lajmroni ne tel dhe viber __________

  Prizren Dje, 19:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ose ndrroj Peugeot 307 1.4 Dizel Hdi 2002 Rks
  Vetura

  Shes ose ndrroj Peugeot 307 1.4 Dizel Hdi 2002 Rks

  Shes ose ndrroj Peugeot 307 1.4 Dizel Hdi 2002 Rks Në gjendje të mir hargjime të vogla minimale Po

  Ferizaj Dje, 19:12
  2.500 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Dje, 19:06
  3.200 €
 • 2 foto
  Peugeot 307 2002
  Vetura

  Peugeot 307 2002

  Shitet peugeot 307 viti 2002 1.9 naft . rripi fazez i sapo nderruar sherbimet e sapo bera ne gj

  Tiranë Dje, 18:30
  130 €
 • 11 foto
  Peougot 308 2.0 HDI prej zvicrre
  Vetura

  Peougot 308 2.0 HDI prej zvicrre

  pezho 308 2.0 dizell viti i prodhimit 2009 posedon klim abs air bag tempomat esp 2 qelsa liber servi

  Ferizaj Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PEUGEOT 3008.
  Vetura

  PEUGEOT 3008.

  SHES PEUGEOT 3008 DIESEL. XHAMA TE ZINJ ORIGINAL ME PERDE KOMANDO NE TIMON BOJ PERL E BARDH DISQE TE

  Fier Dje, 18:19
  6.000 €
 • 1 foto
  4 goma 215/55/17 te veres per pezho 407
  Vetura

  4 goma 215/55/17 te veres per pezho 407

  Shiten 4 goma 215 55 17 te veres te rujtne shum te katertat 2 jane te firmes barum dhe 2 continental

  Mitrovicë Dje, 18:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  E POSA ARDHUR PREJ ZVICRRE ME LIBER SERVISI ME KM TE GARANTUME ME DOGAN

  Lipjan Dje, 18:08
  7.950 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 107
  Vetura

  PEUGEOT 107

  E SA PO ARDHUR PREJ ZVICRRE ME KM TE GARANTUME 65000KM ME DOGAN

  Lipjan Dje, 18:05
  5.900 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008
  Vetura

  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008

  Shitet Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008, km 118000, me tvsh te paguar, ardhur me dt

  Fier Dje, 18:02
  4.900 €
 • 8 foto
  Peugeot 807 1.9 hdi viti 2013
  Vetura

  Peugeot 807 1.9 hdi viti 2013

  Shitet Peugeot 807 1.9 hdi viti 2013, km 144000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.25.09.2019, nga Sie

  Fier Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Fir

  Fier Dje, 18:01
  4.200 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006
  Vetura

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1 MARSHE 2006 E ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME LETRA TE PRERA

  Tiranë Dje, 18:00
  3.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van
  Vetura

  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van

  Shitet Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van, km 128000, me tvsh te paguar, cmimi 3200

  Fier Dje, 18:00
  3.200 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 207 1,4 Nafte
  Vetura

  PEUGEOT 207 1,4 Nafte

  Peugeot 2007, Viti 2008, Motorr 1.4 Nafte, Manial 6 marshe. Disqe Alimini 15”, Goma 70%, E blere t

  Tiranë Dje, 17:54
  4.300 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 207 1,6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 207 1,6 HDI

  KLIMA FELLNE E DOGANUME ME OMOLOGIM NE GJENDJE SHUM TE MIR ME KM TE GARANTUME 130000 ME LIBER SERVIS

  Lipjan Dje, 17:47
  6.800 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 208 1.4 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 208 1.4 HDI

  E POSA ARDHUR PREJ ZVICRRE ME LIBER SERVISI ME KM TE GARANTUME 150000KM ME DOGAN

  Lipjan Dje, 17:47
  7.800 €
 • 11 foto
  Peugeot 206+ 1.4 HDI - ME DOGAN
  Vetura

  Peugeot 206+ 1.4 HDI - ME DOGAN

  -- SHITET -- QMIMI 5200 € ✅PEUGEOT 206+ ✅1.4 HDI ✅

  Ferizaj Dje, 17:46
  5.199 €
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM

  OKAZION !!!!! SHITET PEUGEOT 207 VITI 2009 MANUAL BENZINE GAS GPL ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR

  Elbasan Dje, 17:37
  3.900 €