Vetura

Peugeot | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 HDI

  -Shitet Peugeot 207 1.6 HDI -BORD KOMPJUTER -KLIMA FUNKSIONALE -DRITA TE MJEGULLES -AUX -ABS -AIR B

  Ferizaj Dje, 17:44
  5.700 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Vetura

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Dje, 17:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Dje, 16:28
  3.200 €
 • 4 foto
  Shes peugot 207. 1.4 hdi
  Vetura

  Shes peugot 207. 1.4 hdi

  Peugot 207. 1.4 dizell Viti 2011 Me klim Xhamat me rrym Bord kompjuter Bajm edhe ndrrim 044/212

  Fushë Kosovë Dje, 16:01
  5.300 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 2.2 HDI 2007
  Vetura

  Peugeot 407 2.2 HDI 2007

  Vetura eshte e sapo ardhur nga CH regjistrimi i pare ne KS ne Shtator 2017, kilometra te garantuar,

  Ferizaj Dje, 15:37
  5.999 €
 • 10 foto
  SHITET PEUGEOT 307 1,6 HDI ME LETRA
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 1,6 HDI ME LETRA

  PEUGEOT 307 1,6 HDI -I sapotarguar , taksa per 1 vit !! -VITI I PRODHIMIT 2005 -169000 KM -CILINDRAT

  Tiranë Dje, 13:09
  3.200 €
 • 10 foto
  SHES PEUGEOT 407 2.2 HDI
  Vetura

  SHES PEUGEOT 407 2.2 HDI

  SHES PEUGEOT 407 2.2 HDI VITI PR 2007 REGJISTRIM MUJ 12.2019 POSEDON KLIM FUNKSIONALE DRITA XENON

  Podujevë Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 607 2.2 HDI
  Vetura

  Peugeot 607 2.2 HDI

  Shitet Peugeot 607 viti i prodhimit 2006,2.2 HDI RKS deri Gusht 2019. Full ekstra klim funksionale,f

  Ferizaj Dje, 11:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Importuar Nga Zvicra
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Importuar Nga Zvicra

  Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2009 Km 183000 LIBER SERVISI Km Garantume Klima Panorama Importuar Nga Zv

  Prishtinë Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 508 hdi 2.00
  Vetura

  Peugeot 508 hdi 2.00

  Peugeot 508 viti 2012 Vetura osht e ardhur nga Franca Vetura posedon Libra servisi online ne servis

  Ferizaj Dje, 09:30
  111 €
 • 6 foto
  Pezho partner 1.6hdi 2006
  Vetura

  Pezho partner 1.6hdi 2006

  Shes dje ndrroj pezho partner 1.6 hdi viti 2006 ne gjendje teknike shum te mir i regjistruar RKS i

  Vushtrri Dje, 09:00
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  Vetura është e ardhur nga Gjermania,pa doganë. 1.6 diesel HDI Klimatronik Panoramë Drita te mjegul

  Gjakovë Dje, 08:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran
  Vetura

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran Heset Syla 044-375 623 Etem Matoshi 049-580 568

  Gjilan 31 maj 17:17
  7.000 €
 • 4 foto
  Përshkrim i shkurtër i Vetures
  Vetura

  Përshkrim i shkurtër i Vetures

  Ulëset janë nga lëkura e zezë dhe dy ulëset e para posedojn edhe nxemjen në ulëse. Vetura posedon Kl

  Prishtinë 31 maj 06:25
  3.599 €
 • 8 foto
  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011
  Vetura

  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011

  Makina eshte blere me 0 KM te Peugeot Albania. Ka vetem nje pronar . Sherbimet te gjitha te bera ne

  Tiranë 30 maj 22:33
  9.500 €
 • 2 foto
  Peugeot 307 1.6 HDI 06
  Vetura

  Peugeot 307 1.6 HDI 06

  Shesh peugeot 307 1.6 hdi viti 2006 ne fund vetura posedon rigjistrim der ne fund te nentorit ne gje

  Ferizaj 30 maj 18:12
  5.600 €
 • 2 foto
  Fellga per pezo
  Vetura

  Fellga per pezo

  Shitet 4 guma me fellha orixjinale per pezo 607 4 copa 205 60 16 qe

  Prizren 30 maj 17:12
  140 €
 • 3 foto
  Citroen Berlingo
  Vetura

  Citroen Berlingo

  Shes citroen berllingo viti 2008 doganohet klim gumat e reja dizel 1.9 numri kontaktus 045 582 582

  Prishtinë 30 maj 16:55
  2.400 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS ngjyr te bardh klim airbaga centrall timon servo ABS ESP gjama

  Ferizaj 30 maj 16:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 307 1.6 HDi DIZELL - RKS E Qlajmruar
  Vetura

  Peugeot 307 1.6 HDi DIZELL - RKS E Qlajmruar

  Shitet vetura pa denim e qregjistruar pa hipotek gjendje te mir elektronike dhe teknike Posedon te

  Prishtinë 30 maj 12:51
  4.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2009 Cabriolet.
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2009 Cabriolet.

  Peugeot 307 viti 2009 2000 naft kamje manuale.Ne gjendje shum te mir si brenda dhe jashta.Me dokom

  Tiranë 29 maj 18:45
  4.300 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI Viti 2011 RKS
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI Viti 2011 RKS

  Shes peugeot 308 1.6 HDI 5 shpejtsi Viti 2011 Rks Facelift model posedon led para clim tronik ulset

  Prizren 28 maj 09:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 307 HDI 1.6 diesel
  Vetura

  Peugeot 307 HDI 1.6 diesel

  Peugeot 307 HDI viti 2007 1.6 diesel

  Durrës 27 maj 16:12
  3.500 €
 • 0 foto
  Rks
  Vetura

  Rks

  12345

  Ferizaj 26 maj 23:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Kamjoncina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime te bera.eshte 6+1vende shume ekonomike ne arxhim

  Pogradec 26 maj 16:14
  8.800 €
 • 4 foto
  Peugeot Partner 2008 klim
  Vetura

  Peugeot Partner 2008 klim

  Pikap shum i mir qe dy muj asht regjistru Ju ka kry servisi shum ne gjendje te mir wib +38345500586

  Ferizaj 25 maj 22:48
  2.700 €
 • 5 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI 2010
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI 2010

  Peugeot 308 1.6cc HDI (Dizell)swiss pack , Viti i prodhimit 05/2009, i ardhur nga zvicra posedon te

  Prishtinë 25 maj 15:56
  5.700 €
 • 5 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  PEUGEOT 308 SW, 1.6 HDI, marshi: manual, 6 shpejtesi, me liber sevisi, regjistrim deri ne Mars 2020,

  Prishtinë 25 maj 10:26
  10.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio
  Vetura

  Peugeot 207CC 2007 1.6 Naft Cabrio

  Peugeot 207CC vit pridhimi 2007 motorr 1.6 turbo me naft shum ekonomike dhe e shpejt makina esht sh

  Fier 24 maj 16:46
  3.300 €
 • 11 foto
  PIKAP PEUGEOT FAP I DOGANUAr 2009
  Vetura

  PIKAP PEUGEOT FAP I DOGANUAr 2009

  Shes pikap peugeot 1.6 diesel viti prodhimit 2009, ngjyre e bardhe , i sapoardhur nga Zvicra me doga

  Pejë 23 maj 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Veture
  Vetura

  Veture

  Shitet vetura peugeot 407,diesel,xhamat me rryme,klime funksionale,regjistrimi deri Nentor,per me sh

  Prishtinë 22 maj 19:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet peugoet 307!!!
  Vetura

  Shitet peugoet 307!!!

  Eshte ne gjendje shum te mire ka regjistrim deri ne daten 02.07.2020.

  Mitrovicë 21 maj 21:55
  3.300 €
 • 6 foto
  Shitet kombi Peugeot Boxer
  Vetura

  Shitet kombi Peugeot Boxer

  Shitet kombi Peugeot Boxer ne gjendje te rregullt,me vetem 146 000 km te kaluara dhe ka edhe 4 felln

  Vushtrri 21 maj 15:54
  2.400 €
 • 5 foto
  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi
  Vetura

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2004 Me dogane te pagume ne gjendje sh

  Pejë 20 maj 15:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjes Per Mercedes 190 Disel
  Vetura

  Shes pjes Per Mercedes 190 Disel

  Viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë 19 maj 19:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot 308 1.6D
  Vetura

  Peugeot 308 1.6D

  SHES PEUGEOT NE GJENDJE PREFEKTE

  Fushë Kosovë 19 maj 19:35
  5.999 €
 • 9 foto
  Peugot 307 HDI
  Vetura

  Peugot 307 HDI

  Shitet Peugot 307 motorr 2.0 HDI nafte kambio manuale. Sherbimet e sapo bera letrat deri ne korrik

  Durrës 18 maj 15:52
  2.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 diesel
  Vetura

  Peugeot 1.6 diesel

  Peugeot 307 1.6 diesel

  Durrës 17 maj 09:26
  3.500 €
 • 4 foto
  peugeot partner
  Vetura

  peugeot partner

  Makina esht ne gjendje te mire kartat i mbarojne ne tetor 2019 me te gjitha sherbimet e bera .

  Devoll 16 maj 12:56
  1.800.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI.. SHUM EKONOMIKE...FUL

  Fier 12 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ..Peugeot 407 panoramike..
  Vetura

  ..Peugeot 407 panoramike..

  Makina ne gjendje shume te mire ... Motor 2.0 naft shume ekonomike dhe e shpejt... Marsha 6+1... Per

  Fier 11 maj 10:51
  3.000 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 207 1,4 Nafte
  Vetura

  PEUGEOT 207 1,4 Nafte

  Peugeot 2007, Viti 2008, Motorr 1.4 Nafte, Manial 6 marshe. Disqe Alimini 15”, Goma 70%, E blere t

  Tiranë 7 maj 15:49
  4.300 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 308 SW 1.6 HDİ
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 SW 1.6 HDİ

  Per ma shum kontakto 046-197-718

  Prizren 4 maj 14:38
  6.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 1,4nafte
  Vetura

  Peugeot 207 1,4nafte

  Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, klima, sensor park

  Tiranë 3 maj 20:52
  5.200 €
 • 2 foto
  Peugeot 307. Viti 2004
  Vetura

  Peugeot 307. Viti 2004

  Peugeot 307, viti 2004, nafte 2.0, me portobagazh. Gjendje perfekte, me letra te paguara, 1800 euro.

  Tiranë 2 maj 21:35
  1.800 €
 • 6 foto
  Shes peugeot viti2007 iregjstruar per her te parKS
  Vetura

  Shes peugeot viti2007 iregjstruar per her te parKS

  Shes pezho viti2007 dizel 1.6 punon mir i saporegjistruar per her te par para ni mujve 049 044 224 2

  Ferizaj 2 maj 16:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion.
  Vetura

  Okazion.

  Makina esht teper ekonomike dhe komode ne ruge.. 1.6 nafte. Kompjuter bordi. XHama te zinj. Goma 80%

  Tiranë 30 prill 19:00
  3.000 €
 • 7 foto
  peugeot partner teepe
  Vetura

  peugeot partner teepe

  kambio.manuale km.170488 goma te reja

  Durrës 30 prill 14:51
  6.500 €
 • 7 foto
  PEUGEOT NE SUPER OF NGA 7000€_NE 6500€
  Vetura

  PEUGEOT NE SUPER OF NGA 7000€_NE 6500€

  SHITETE MAKINE POUGEORT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MAKINA VJEN SOT NGA ITALIA PER ARSYE MOS PERDORIMI M

  Durrës 30 prill 12:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PIKAP Peugeot Bipper 1.4 DIESEL (ME DOGAN)
  Vetura

  PIKAP Peugeot Bipper 1.4 DIESEL (ME DOGAN)

  Shes Pikapin i sapo ardhur nga jashte. Viti :2009 Diesel Doganen e paguar Ngjendje shume te mire

  Prishtinë 29 prill 10:17
  3.600 €