Vetura

Peugeot | Partner Tepee | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Peugeot partner
  Vetura

  Peugeot partner

  Shitet pikapo peugeot partner 1.2 benzin hargjimet shum te vogla gomat e reja te dimrit ka regjistri

  Lipjan 5 shtator 18:23
  650 €
 • 0 foto
  Shitet pikapo peugeot partner
  Vetura

  Shitet pikapo peugeot partner

  Vetura osht në gjendje të rregullt 1.2 benzin hargjimet e vogla. Gomat e reja t‘dimrit . Ska nevoj

  Lipjan 4 shtator 18:49
  650 €