Vetura

Porsche | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition
  Vetura

  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition

  Limited edition, shume e vecante, super full opsion, motorr 4.8 gts, disqe 21, keyless go, xhama te

  Tiranë Sot, 12:28
  21.000 €
 • 3 foto
  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005
  Vetura

  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005

  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005 ,tel 0695673065 ose viber cmimi 9000 €

  Tiranë Sot, 12:16
  9.000 €
 • 5 foto
  PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018
  Vetura

  PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

  Shitet vetura e tipit :PORSCHE PANAMERA 4S, 4.0d , 422ch , 2018 viti i prodhimit e blerë 156000.00€

  Prishtinë Sot, 12:08
  121.000 €
 • 6 foto
  Shitet Porsche Cayene S 4.8 viti 2009  OKAZION
  Vetura

  Shitet Porsche Cayene S 4.8 viti 2009 OKAZION

  SHITET PORSCHE CAYENNE S Viti 2009 .MOTORR 4.8 BENZINE .NGJYRE BEZHE PERLE. TAPICERI LEKURE BEZHE SH

  Tiranë Sot, 12:02
  11.300 €
 • 5 foto
  MAKİNA ME QERA
  Vetura

  MAKİNA ME QERA

  NE JU OFROJME MAKINA ME CMIME ME KONKURUSE NE TREG.FORISTRADA NGA TE GJITHA LOJET. BMW X6 BMW X5 PO

  Tiranë Sot, 11:14
  40 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan
  Vetura

  Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan

  Shes porschen dizel gjendje shum te mir viti 2013 per ma shum info tel +38344 218 816. bmw.citr o

  Prishtinë Sot, 11:04
  24.999 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

  Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Ada

  Tiranë Sot, 09:53
  38.000 €
 • 6 foto
  Porsche 997
  Vetura

  Porsche 997

  Makina eshte me sherbime te kryera ne kohe. Goma , vaj , ferrota te reja.

  Tiranë Sot, 09:53
  36.000 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne 4.5
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5

  Porsche Cayenne 4.5 S ...Ne gjendje shume te mire,me te gjitha sherbimet dhe kontrollet e kryera vet

  Tiranë Sot, 09:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Porsche Cayenne S 4.5 V8
  Vetura

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Porsche Cayenne S 4.5 V8

  Gjilan Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ,eshte perdorur vetem 3 muaj ne shqiperi .

  Tiranë Sot, 04:26
  10.000 €
 • 11 foto
  Shitet porsche panamera turbo mundesi ndrrimi
  Vetura

  Shitet porsche panamera turbo mundesi ndrrimi

  Shitet porsche panamera🔷 4.8 turbo viti 2011 167000 mij km 🔷origjinale te certifikuara dopje xhama 🔷

  Peqin Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche Cayman s
  Vetura

  Porsche Cayman s

  Shitet Porsche Cayman s viti 2008 3.4 benzine 300 cv (kuaj fuqi ) abs kondicioner e vetme ne llojin

  Durrës Dje, 19:32
  32.000 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne 3.0 diesel mundsi ndrrimi me banes
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 diesel mundsi ndrrimi me banes

  Shes porsche cayenne diesel. Vetura posedon: Start stop sistem (dhez pa qels),Nxemje ne ulese para d

  Prishtinë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Porsche Panamera Disel -12 Ndrohet
  Vetura

  Porsche Panamera Disel -12 Ndrohet

  PORSCHE PANAMERA 3.0 Disel SUPER GJENDJE! ````TE GJITHA OPSIONET E MUNDSHME FULL`` Tapiceri Bezh ,

  Durrës Dje, 13:36
  57.999 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas

  PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZIN GAZ SHUM EKONOMIK.LOOK ORIGJINAL. VITI 2005. FULL.BAXHA XHAMI. DISQE 20 M

  Tiranë Dje, 11:40
  9.800 €
 • 11 foto
  Porsche cayene turbo (fabrike
  Vetura

  Porsche cayene turbo (fabrike

  Porsche cayene turbo (fabrike) Viti 2011 180 mij km Sensor plus kamera parkimi Ngrohje Sendilje pa

  Elbasan Dje, 11:14
  28.000 €
 • 6 foto
  Shitet ndrrohet porsche 944 2.5 benzin
  Vetura

  Shitet ndrrohet porsche 944 2.5 benzin

  Shitet porsche 944 viti 82 2.5 benzin me dokumenta te huaja.pranojm dhe ndrim.

  Tiranë Dje, 08:41
  3.900 €
 • 3 foto
  Porsche boxster
  Vetura

  Porsche boxster

  Porsche boxster 2.7 benzin Manual viti 2003 km 65 mij t kalune goma te reja etj

  Lipjan 10 dhjetor 16:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.6 Benzin-2016-SAPO ARDHUR-ME DOG
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.6 Benzin-2016-SAPO ARDHUR-ME DOG

  Porsche Cayenne 3.6 Benzin , Viti prodhimit Fundi 2016 me 178.000 km , sapo ardhur , me dogan te pag

  Tiranë 10 dhjetor 13:28
  55.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin-PANORAMA-FULL
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin-PANORAMA-FULL

  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin , Viti prodhimit 2012 me 71.000 km origjinale , tavan xhami panoram

  Tiranë 10 dhjetor 13:28
  47.000 €
 • 3 foto
  OKAZION!!!
  Vetura

  OKAZION!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnjelloj sherbimi Parakolp,mbrapakolo kroskoti ma

  Tiranë 10 dhjetor 12:58
  11.900 €
 • 11 foto
  2009 Cayenne GTS FULL OPTION
  Vetura

  2009 Cayenne GTS FULL OPTION

  Desert Eagle Motors ofron per shitje Cayenne GTS super gjendje. Gjithcka funksionale. Full options!!

  Durrës 10 dhjetor 08:42
  9.500 €
 • 11 foto
  Porsche Cayene viti 2015 Okazion
  Vetura

  Porsche Cayene viti 2015 Okazion

  Shitet Porsche Cayenne viti 2015, Makina eshte ne gjendje perfekte, me 92.302 km. Makina ndodhet ne

  Tiranë 10 dhjetor 08:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Porsche cayenne 3.0dizel 2012
  Vetura

  Porsche cayenne 3.0dizel 2012

  Shitet porsche cayenne 3.0

  Prizren 10 dhjetor 06:09
  34.500 €
 • 0 foto
  Shitet s clas 3.5 hybrid
  Vetura

  Shitet s clas 3.5 hybrid

  Mercedes Benz S 350 HYBRID ( konsum mesatar prej 7.5 litra Benzine ) Viti Prodhimit 2011 /200.000 km

  Tiranë 9 dhjetor 23:06
  21.000 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne S Super Sport
  Vetura

  Porsche Cayenne S Super Sport

  Makina sa po ka mberritur dhe eshte ne gjendje fantastike. GTS BODY STYLE 3.6, taxi I luxit eshte I

  Tiranë 9 dhjetor 16:40
  16.500 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo XCLUSIVE

  Shitet Porsche Cayenne Turbo 4.5 ne gjendje perfekte. Makina ska nevoje per asnje lloj sherbimi. Te

  Sarandë 9 dhjetor 16:33
  22.000 €
 • 7 foto
  PORSCHE CAYENNE GTS
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE GTS

  Porsche Cayenne Gts 3.6 Biturbo Euro 6 25.000 kilometra Dyer me thithje , skapamentat me zhurme d

  Tiranë 9 dhjetor 08:47
  65.000 €
 • 5 foto
  Truall ne shitje
  Vetura

  Truall ne shitje

  Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukt

  Ferizaj 9 dhjetor 02:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet porsche cayenne hi dhe ndrrime me troje etj
  Vetura

  Shitet porsche cayenne hi dhe ndrrime me troje etj

  Usht krejt ne gjendje te rregull i ka krejt dokumentat e servisit usht 3.0 disel automatik e ka dhe

  Pejë 6 dhjetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 S 173.000km me liber

  Porsche cayenne 4.5 s 173.000 km me gjdo garancion me liber servisi pronari i dyt vetura edhe me tab

  Ferizaj 6 dhjetor 16:20
  8.500 €
 • 9 foto
  Porsche cayenne 4.5 s me 173.000 km te garantuara
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 s me 173.000 km te garantuara

  Porsche cayenne 4.5 s 173.000 km me gjdo garancion me liber servisi pronari i dyt vetura edhe me tab

  Tiranë 6 dhjetor 16:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Porsche Cayenne
  Vetura

  Porsche Cayenne

  Shitet porsh 3.6 benzin-Gaz 160 mij KM 2008 ne gjendje perfekte Look Magnum Marmita me zhurm impjant

  Tiranë 5 dhjetor 16:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET PORSHE CAYENNE BENZINE GAS
  Vetura

  SHITET PORSHE CAYENNE BENZINE GAS

  SHITET PORSHE CAYENNE !!!!!!SUPER MAKINE !!!!ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI VIT TE GJITHA SHER

  Elbasan 4 dhjetor 09:33
  9.500 €
 • 11 foto
  Porsche
  Vetura

  Porsche

  Makina eshte ne gjendje perfekte E gateshme per cfare do lloje prove Kataleha auto 2018

  Elbasan 4 dhjetor 09:05
  9.000 €
 • 4 foto
  Okazion Porsche Cayenne 4.8 Benzine Panorama 2010
  Vetura

  Okazion Porsche Cayenne 4.8 Benzine Panorama 2010

  SHITET *PORSCHE CAYENNE S* MODEL FACELIFT NEW. MOTORR 4.8 BENZINE (I PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI)

  Tiranë 3 dhjetor 13:03
  13.300 €
 • 5 foto
  PORSCHE CAYENNE 4.5 TURBO BENZIN+GAS
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 4.5 TURBO BENZIN+GAS

  shitet makina porche cayenne 4,5 turbo..ne gjendje perfekte,full opsion sherbimet te gjitha te bera.

  Lushnjë 3 dhjetor 10:50
  11.500 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.0 Diesel PANORAMA-FULL
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 Diesel PANORAMA-FULL

  Porsche Cayenne 3.0 Dizel , Viti prodhimit 2013 me 166.000 km , sapo ardhur , me dogan te paguar , g

  Tiranë 2 dhjetor 11:34
  31.900 €
 • 5 foto
  porsche cayenne
  Vetura

  porsche cayenne

  shes kete porsche ,vetura gjendet ne gjermani Nese deshironi te bleni te ne ju ndihmojm per rregu

  Gjakovë 2 dhjetor 08:46
  6.150 €
 • 7 foto
  Cayenne 3.0 nafte full
  Vetura

  Cayenne 3.0 nafte full

  Porsche Cayenne 3.0 DIEZEL Viti i Prodhimit Fundi 2009, km origjinale te vetat me liber sherbimesh.

  Tiranë 25 nëntor 15:04
  18.900 €
 • 8 foto
  Shitet Porsche Cayenne 4500 turbo ose nderrohet
  Vetura

  Shitet Porsche Cayenne 4500 turbo ose nderrohet

  Porsche Cayenne Turbo pa imjant gazi - Motor 4.5 benzine - 331 kw - 450 ps - Timon multifunksional

  Durrës 22 nëntor 12:30
  12.000 €
 • 5 foto
  Shitet Porsche Cayenne S viti 2009 fulll opsion
  Vetura

  Shitet Porsche Cayenne S viti 2009 fulll opsion

  SHITET PORSCHE CAYENNE S Viti 2009 .MOTORR 4.8 BENZINE .NGJYRE BEZHE PERLE. TAPICERI LEKURE BEZHE

  Tiranë 21 nëntor 21:20
  11.800 €
 • 2 foto
  PORSCHE CAYENNE (tech art)
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE (tech art)

  Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama,kamer parkimi,sensor parkim

  Tiranë 21 nëntor 18:38
  18.000 €
 • 4 foto
  Tapete për Porsche Cayenne(viti +2012)
  Vetura

  Tapete për Porsche Cayenne(viti +2012)

  Set me 4 tapete dimri per Porsche Cayenne. Ngjyra e zeze.

  Tiranë 19 nëntor 23:42
  120 €
 • 9 foto
  Porsche Panamera 4s
  Vetura

  Porsche Panamera 4s

  Shitet Porsche Panamera 4S motorr 4.8 Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo krye

  Tiranë 19 nëntor 00:06
  27.900 €
 • 7 foto
  Okazion cayenne 4.5 v8 turbo
  Vetura

  Okazion cayenne 4.5 v8 turbo

  Porcshe cayenne twin turbo full opsio me impjant gazi te sapo montur garanci 4vjet makina esht me 14

  Shkodër 15 nëntor 21:10
  13.500 €
 • 5 foto
  Shitet Porshe Cayenne 2008 fulll
  Vetura

  Shitet Porshe Cayenne 2008 fulll

  Shitet Porsche Cayenne 3.6 viti 2008 full opsion .. makina ka 230 mij km origjinale me liber servisi

  Tiranë 12 nëntor 18:34
  10.999 €
 • 9 foto
  PORCHE CAYENNE 4.8 GTS(MUNDESI NDERRIMI)
  Vetura

  PORCHE CAYENNE 4.8 GTS(MUNDESI NDERRIMI)

  PORCHE CAYENNE 4.8 GTS VITI PRODHIMIT:2008 KARBURANTI:BENZINE KM:160.000 -XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRI

  Durrës 10 nëntor 10:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabr
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabr

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabrika) , Viti Prodhimit Fundi 2008 me 198.000 km , s

  Tiranë 3 nëntor 13:05
  17.500 €