Vetura

Rolls Royce | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Shitet ndrrohet motorri 250 ku 2017
  Vetura

  Shitet ndrrohet motorri 250 ku 2017

  Shitet ndrrohet

  Prizren 14 shtator 10:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rolls Royce Silver Spirit 1988
  Vetura

  Rolls Royce Silver Spirit 1988

  Shitet Rolls Royce Silver Spirit. Vitit prodhimit 1988. Motorr 6.8 Benzine. Kambio Automat. 99.888

  Tiranë 30 korrik 08:31
  12.000 €
 • 0 foto
  OFERTA PA FUND
  Vetura

  OFERTA PA FUND

  JU PRESIM

  Fier 20 qershor 12:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rolls Royce - Vetur per femij exkluzive
  Vetura

  Rolls Royce - Vetur per femij exkluzive

  Shes Rolls Royce vetur per femij exkluzive e re pa perdor eshte model 2018 me drita led bluetooth ex

  Tiranë 1 prill 15:37
  290 €