Vetura

Saab | 96 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

96

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  SHITET SAAB
  Vetura

  SHITET SAAB

  SHITET SABI BENZIN NE GJENDJE TE MIR ME TABELA TE HUAJA

  Fushë Kosovë 5 prill 01:27
  1 €