Vetura

Spyker | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Fugon CDI-211 ne gjendje shume te mir.
  Vetura

  Fugon CDI-211 ne gjendje shume te mir.

  Sprinter CDI 211. Vitprodhimi 2002. Vetura ne gjendje te shkelqyeshme. Taksat e paguara te gjitha b

  Tiranë 4 prill 06:20
  10.000 €
 • 2 foto
  Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi
  Vetura

  Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi

  Bojm edhe ndrrim me ndonje vetur

  Ferizaj 3 prill 14:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION: Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte
  Vetura

  OKAZION: Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte

  Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte viti prodhimit 1999,cmimi 20000 euro i diskutushem,te inte

  Tiranë 1 prill 03:05
  20.000 €
 • 3 foto
  Shes Sartun Vetura Amerikane 2.2 Benzin Rks
  Vetura

  Shes Sartun Vetura Amerikane 2.2 Benzin Rks

  Shes Veturen Amerikane Sartun 2.2 Benzin n\'tabela RKS n gjendje t rregullt teknike dhe optike. Ve

  Ferizaj 30 mars 16:52
  2.600 €