Vetura

Subaru | Justy | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Subaru 110 euro
  Vetura

  Subaru 110 euro

  Makina esht 4x4 motor 1.3 benzine 3 porta me dogane te paguar cmimi 1100 euro.

  Durrës 3 prill 05:40
  110 €
 • 3 foto
  Shes veturen subaru G3X JUSTY 4WD
  Vetura

  Shes veturen subaru G3X JUSTY 4WD

  Shes veturen vit prodhini 2006 1.4 Benxin 4x4 Kilometrat e Garantume I ardhun nga zvicrra I doganua

  Gjakovë 30 mars 17:47
  5.200 €