Vetura

Trabant | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  TARABANT 601 vetur e vjtër
  Vetura

  TARABANT 601 vetur e vjtër

  Shes veturen e vjeter te cilen e posesoj qe 25 vite modeli TARABANT 601 motor 2 klipa benxin menjaqi

  Ferizaj 29 gusht 20:24
  8.000 €