Vetura

Volvo | S80 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

S80

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014 FULL SWISS AUTO
  Vetura

  VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014 FULL SWISS AUTO

  VOLVO S80 D5 AUTOMAT 2.4 NAFTE , E SAPOARDHUR NGA SUEDIA, ME DOGANE TE PAGUAR ,ME KM ORIGJINALE, ME

  Tiranë Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volvo S80
  Vetura

  Volvo S80

  Volvo S80 ,motorr 2.4 Benzine + Gaz, kambio Automatike, tapiceri lekure, sensor parkimi, dokumenta

  Tiranë 29 maj 17:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLVO S 80 FULL OPTION 2.5 BENXINE VITI 2010
  Vetura

  VOLVO S 80 FULL OPTION 2.5 BENXINE VITI 2010

  VOlvo S 80 2.5 benxine BEHET ME GAZ 100% ✅ KAMBIO AUTOMAT ✅ BLIND SPOT ✅ CITY SAFETY ✅ D

  Tiranë 25 maj 10:50
  2.010 €
 • 3 foto
  Volvo s80
  Vetura

  Volvo s80

  volvo s80 2.4 Naft 2000

  Shkodër 7 dhjetor 19:54
  3.250 €
 • 0 foto
  Volvo S80 D5 (185kf) 12/2007
  Vetura

  Volvo S80 D5 (185kf) 12/2007

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike. Posedon librin e servisit me te gjitha servisimet e r

  Prishtinë 17 tetor 08:09
  8.000 €
 • 5 foto
  VOLVO S80 dizel
  Vetura

  VOLVO S80 dizel

  shitet VOLVO s 80 me dokumenta te regullta deri ne maij 2020 makina esht ne gjendje te mir ka ca pr

  Dibër 5 shtator 12:01
  1.250 €
 • 4 foto
  VOLVO s 80
  Vetura

  VOLVO s 80

  OKAZIONE shitet VOLVO S80 te vitit 2002 me dokumenta te regullta deri ne maij 2020 me sherbimet e k

  Bulqizë 3 gusht 20:06
  1.200 €
 • 4 foto
  shitet volvo s80
  Vetura

  shitet volvo s80

  me targa te huaja,kamjo manuale,ngjyra gri, motorr 1.6 nafte viti 2010 ne gjendje perfecte

  Durrës 15 korrik 15:12
  5.000 €
 • 2 foto
  Volvo s80 per pjese viti prodhimit 2000
  Vetura

  Volvo s80 per pjese viti prodhimit 2000

  VOLVO S 80 PER PJESE 2 VJET PA PAGUAR TAKSAT PROBLEME MOTORI .FUQIA 2000 BENZIN 5 PISTONA TURBO KAM

  Berat 7 qershor 14:51
  800 €