Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 07:31
  6.500 €
 • 7 foto
  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat
  Vetura

  Volskwagen Touran 2.0 Diezel Viti 2007 Automat

  VW Touran 2.0 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 6.700€ 7 Vende

  Tiranë Sot, 07:31
  6.700 €
 • 7 foto
  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS
  Vetura

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Mundesi blerje me leasing me norme totale 5% - Versioni SE i komplet

  Durrës Sot, 07:30
  10.500 €
 • 10 foto
  VW PASSAT HIGH LINE
  Vetura

  VW PASSAT HIGH LINE

  Shitet : VW PASSAT HIGH LINE Viti 2007 ... Cambio automatike ( DSG) ... Km 180000 origjinale ... Na

  Tiranë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TOURAN 1.9 TDI CAMBIO AUTOMAT DSG
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI CAMBIO AUTOMAT DSG

  Shesim : VW TOURAN LIMITED , Motor 1.9 TDI 77 CV , super ekonomike , Cambio automatike DSG , me 7 m

  Tiranë Sot, 07:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010

  Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2010 Sapoardhur Pa Dogan Vetura eshte e Garantuar per Kilomet

  Prishtinë Sot, 07:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  passat 3c 2.0 DZG automatik
  Vetura

  passat 3c 2.0 DZG automatik

  049663662 viber 044663662 045669616

  Lipjan Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pasat viti 2008 kamio automat
  Vetura

  Pasat viti 2008 kamio automat

  Pasat viti 2008 kamio automat super gjendje 181.000km makina esht ne gjendje shum te mire full opsio

  Durrës Sot, 07:20
  4.800 €
 • 6 foto
  Passat 2007
  Vetura

  Passat 2007

  Makina eshte me sherbime te gjitha te bera goma te reja sediljet me ngrohje abs esp ne gjendje shume

  Fier Sot, 07:13
  5.000 €
 • 9 foto
  Super okazion Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  Super okazion Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Tiranë Sot, 07:03
  4.999 €
 • 11 foto
  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Kurbin Sot, 07:02
  4.499 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier Sot, 06:36
  9.500 €
 • 8 foto
  VW Touareg
  Vetura

  VW Touareg

  Shes VW Touareg 3.0 V6 ne gjendje shum te mire teknike, eshte ekstra me te gjitha opcionet funksiona

  Prishtinë Sot, 06:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET
  Vetura

  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz . Automaat Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ng

  Tiranë Sot, 06:18
  6.500 €
 • 6 foto
  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat
  Vetura

  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat

  🚗OKAZION VW GOLF6 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR Cmimi 7999 Eur Kategoria Makina Viti: 2011 Transmetuesi:

  Lezhë Sot, 05:50
  7.999 €
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 2014
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0

  Fier Sot, 05:21
  25.500 €
 • 12 foto
  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps
  Vetura

  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps

  Shitet Golf V 2.0 TDI 140 ps INDIVIDUAL DSG Drita xenon bi xenon senzor shiu navigatin klima dy zo

  Prishtinë Sot, 05:00
  7.500 €
 • 11 foto
  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011
  Vetura

  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011

  Shitet tourani sport dsg 2011 full ekstra 1.6 TDi (me i te kuqe) viti 2011 me partikellfilter(DPF) a

  Ferizaj Sot, 04:53
  11.000 €
 • 9 foto
  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj Sot, 04:53
  8.900 €
 • 0 foto
  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL
  Vetura

  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL

  Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps Karrika lekur rekaro me nxemje Shiber navigation klima dy zonale pulla t

  Prishtinë Sot, 03:32
  7.500 €
 • 2 foto
  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro
  Vetura

  Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro

  Makinat me cmimet me te lira ne treg ... Oferta : VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike Golf

  Tiranë Sot, 03:25
  10 €
 • 10 foto
  Cc Perfekt Full?
  Vetura

  Cc Perfekt Full?

  Wolksvagen Cc 2.0 nafte bluemotion • Viti 2012 me 185 mi klm origjinale me liber sherbimesh nga wo

  Tiranë Sot, 02:30
  15.800 €
 • 8 foto
  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011
  Vetura

  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon klim tronike gjamt elektronik mbyllje qend

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shitet passat i 2006 motorti 200 naft kambio automatike , goma brigestone te 4 te reja , me letra p

  Elbasan Sot, 01:44
  8.000 €
 • 5 foto
  Passat cc 2013
  Vetura

  Passat cc 2013

  Shitet passat cc viti fundi i 2013 ...kambio manuale 6+1....pilot automatik....start and stop...klim

  Tiranë Sot, 01:21
  13.500 €
 • 6 foto
  tuareg nafte
  Vetura

  tuareg nafte

  Tuareg 3.0 nafte me kamjo automat tavan xhami gjendje shum e mire makines e sapo ardhur me dogane t

  Tiranë Sot, 01:18
  18.000 €
 • 10 foto
  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full
  Vetura

  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare Super ekonnomike

  Fier Sot, 01:14
  13.500 €
 • 5 foto
  passat 2.5 dizell
  Vetura

  passat 2.5 dizell

  Ne gjendje te mir regjistrim 1 jave

  Gjilan Sot, 01:08
  2.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION

  Shes Volkswagen Touran 1.6 FSI (Benzine) me cmim OKAZION . Viti 2004 Km 251.318 (Origjinale) Klim

  Tiranë Sot, 01:08
  4.750 €
 • 0 foto
  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra
  Vetura

  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Prishtinë Sot, 01:08
  9.250 €
 • 11 foto
  ♻️ VW PASSAT CC 2.0 NAFTE ~2009~AUTOMATIKE ~KAMERA
  Vetura

  ♻️ VW PASSAT CC 2.0 NAFTE ~2009~AUTOMATIKE ~KAMERA

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte👍VITI 11/2009 dale n pune n 2010👍 Kambio AUTOMATIKE(tip-tronic)👍 1994

  Durrës Sot, 00:57
  10.999 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 00:56
  1 €
 • 4 foto
  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Gjilan Sot, 00:56
  9.250 €
 • 8 foto
  Vw Caddy Maxi Life 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Vw Caddy Maxi Life 1.6 TDI Automatik

  Pershendetje miq! Ofroj ne shitje nje vetur shum interesant. Vetura e tipit Vw Caddy e cilla eshte

  Tiranë Sot, 00:54
  6.800 €
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan Sot, 00:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM

  climatronik abs esp dsg xenon bixenon senzor parkingu 4x gjamat me rym farat robot fellne 16 pa doga

  Prishtinë Sot, 00:35
  5.500 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >11 000 KM (E BLERE ME O KM)

  Tiranë Sot, 00:32
  15.500 €
 • 6 foto
  Golf 5 Look GT
  Vetura

  Golf 5 Look GT

  Shitet Golf 5 look GT nga fabrita , Motorr 2.0 nafte shum ekonomik vit prodhimi 25 mars 2008 - Kambi

  Tiranë Sot, 00:32
  6.000 €
 • 11 foto
  WW CADDY 1.9 TDI AUTOMATIK V.P 2007 ME KLIM
  Vetura

  WW CADDY 1.9 TDI AUTOMATIK V.P 2007 ME KLIM

  WW CADDY 1.9 TDI DSG PO SA ARDHUR NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU JASHT . PERMBAN KLIM

  Podujevë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania
  Vetura

  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

  VW Phaeton 2008 me 275.000 KM, me liber servisi. Te gjitha sherbimet e bera tek VW Gjermani. Makina

  Pogradec Sot, 00:19
  9.900 €
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Sot, 00:08
  8.400 €
 • 0 foto
  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI DSG VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PERFEKTE D

  Prishtinë Sot, 00:05
  8.200 €
 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automati

  Tiranë Sot, 00:04
  18.000 €
 • 0 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Golf 6 dsg. Full full makina eshte ne gjendje te shume te mire jan bere sherbimet para nje muaj ne h

  Tiranë Dje, 23:55
  12.000 €
 • 10 foto
  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi Automatic-DSG High Line 13.12.2009

  PA DOGAN Shes Golf 6 2.0 tdi 103 kw 140 ps model High Line viti 13.12.2009 Automatic-Tipronic DSG ne

  Podujevë Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Passat CC (Full Option)
  Vetura

  Shes Passat CC (Full Option)

  Në shitje Pasati, viti 2008 Dizel, automatik, full option.. I doganuar nga zvicra para 8 muajve. Kar

  Gjilan Dje, 23:42
  7.100 €
 • 11 foto
  Audi a3 2.0 tdi DSG 125 kw 170 ps Sport back full
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi DSG 125 kw 170 ps Sport back full

  shes audi a3 2.0 tdi 125 kw 170 ps automatic Dsg modeli sport back ne gjendje perfekte i posadoganua

  Podujevë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 23:33
  12.900 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier Dje, 23:33
  4.500 €