Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shitet elte 28
  Vetura

  Shitet elte 28

  Elte 28 kamjonet 2.4dizell viti 1986 regjistrm i skaduar ka ceraden e re kater gomat me c esht ne gj

  Ferizaj Sot, 05:56
  950 €
 • 6 foto
  vw sharan
  Vetura

  vw sharan

  shitet vw sharan nafte me di te kuqe kamja manuale 6 marshe makina disponon clima tronic sendilje me

  Tiranë Sot, 05:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft
  Vetura

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 volkswagen transporter karavel 2+1

  Fier Sot, 05:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 05:23
  8.400 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf Plus
  Vetura

  Volkswagen Golf Plus

  VW Golf 5 Plus. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Vi

  Fier Sot, 05:19
  4.900 €
 • 10 foto
  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN

  SHES PASSAT 1.9 DIESEL SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE FABRINISHT DIESEL, HIDROLIG, SIBER, 5 S

  Pejë Sot, 04:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, SIBER, GOMAT E MI

  Pejë Sot, 04:52
  1.000 €
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011

  Golf 6 Plus 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 2011 Model i 2012 Sapoardhur Nga Gjermania Pa Dogan Vetura eshte

  Prishtinë Sot, 04:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 03:42
  2.500 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazatu

  Tiranë Sot, 03:26
  2.400 €
 • 5 foto
  .....
  Vetura

  .....

  Vetura esht Top ka vetum 21000 kilometra esht e vitit 2015 dhe i duhen 5 l nqin Naft. Vetura esht me

  Ferizaj Sot, 03:08
  22.000 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 02:48
  3.500 €
 • 11 foto
  POLO 1.4TDI 2005
  Vetura

  POLO 1.4TDI 2005

  POLO 1.4TDI 5SHPEJSI VITI PRODHIMIT 2005 1 VIT RKS XHAMAT ELETRONIK KARRIKAT ME NXEMJE 233K T

  Fushë Kosovë Sot, 02:35
  3.900 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Sot, 02:28
  2.250 €
 • 2 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  Pikapi eshte shume i ruajtur, problem eshte me gjet ma te mire , km orgjinal reth 130000 klimatronik

  Prishtinë Sot, 02:23
  6.500 €
 • 6 foto
  shes golf 2 Turbo dizel 1.6
  Vetura

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6.Regjistrim ne shtator.Gjendjen e ka shum te mir .

  Lipjan Sot, 02:23
  1.750 €
 • 8 foto
  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale
  Vetura

  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale

  Vetura osht ne gjendje te rregullt e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim funksjona

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasat 1.9 Dizel Klim Tronike VP 98
  Vetura

  Pasat 1.9 Dizel Klim Tronike VP 98

  Vetura osht ne gjendje perfekte posedon klim tronike 4 goma te reja mbyllje qendrore gjamat elektro

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 2 1.6
  Vetura

  Golf 2 1.6

  Shef golf 2 1.6 i thjesht ngjendje shum trregult posedon klimen nga fabrika,dy par goma tveres ne f

  Prishtinë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj

  Shitet golfi 5 be gjendje te rregullt teknike she optike shihen fotot dizel 2,0 climatronic gjitbqka

  Gjilan Sot, 01:59
  5.300 €
 • 3 foto
  wv Caddy
  Vetura

  wv Caddy

  shitet Caddy ne gjendje te mir vet e kam ba doganen e tabela

  Viti Sot, 01:52
  3.500 €
 • 1 foto
  Kombi T4
  Vetura

  Kombi T4

  Shitet kombi t4 ne gjendje shum te mir TIPTOP rks 4muj perkthimi menjeher. Vlen te theksohet se ka A

  Vushtrri Sot, 01:52
  1.900 €
 • 10 foto
  Caddy 2006
  Vetura

  Caddy 2006

  CADDY 2006 , 2.0SDI ME KONDICIONER. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te mire p

  Tiranë Sot, 01:50
  4.300 €
 • 8 foto
  Passat Comfortline 1.6 2017
  Vetura

  Passat Comfortline 1.6 2017

  Shitet Passat 1.6 TDI i vitit 2017. Ka 30111 km me servise te rregullta. Ka sigurim full kasko deri

  Prishtinë Sot, 01:44
  22.500 €
 • 10 foto
  T5 KOMBI
  Vetura

  T5 KOMBI

  SHITET KOMBI T5 NE GJENDJE TE RREGULL VEQ SA KA ARDHE PREJ ZVICRRE ,VETURA ESHTE 2.5 DIZEL VITI 200

  Prishtinë Sot, 01:29
  6.800 €
 • 5 foto
  shitet pasat 1500€
  Vetura

  shitet pasat 1500€

  Shitet pasati n gjendje perfekte 1.8 benzine me 151 mij km orgjinale letrra te sapo prera goma te re

  Durrës Sot, 01:20
  1.500 €
 • 10 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

  Vlorë Sot, 01:15
  4.299 €
 • 5 foto
  Golf 5 Look Gti 1.9
  Vetura

  Golf 5 Look Gti 1.9

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe rrip faze i sapo nderrru

  Tiranë Sot, 01:14
  4.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 LOOK GTI
  Vetura

  Golf 5 LOOK GTI

  Golf 5 LOOK GTI 2.0 nafte tapiceri lekure shum te paster baxha xhami navi te golfit 6 xhama te zi or

  Tiranë Sot, 01:11
  5.200 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Manual

  Tiranë Sot, 01:08
  230.000 €
 • 8 foto
  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89
  Vetura

  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89

  Golf 2 Dizell 1.6 viti 89 regjistrim 20.11.2019 golfi osht ne gjendje te mir teknike ka karsori te

  Obiliq Sot, 01:08
  850 €
 • 9 foto
  Volkswagen Passat 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Passat 2.0 TDI

  Volkswagen Passat 2.0 TDI . Viti prodhimit 2006 .Manual me 6 shpejtsi . Ngjyre te zezë . Ne gjendje

  Gjilan Sot, 01:00
  2.250 €
 • 11 foto
  VW CADDY PIKAP
  Vetura

  VW CADDY PIKAP

  SHITET VW CADDY, VITI 11.2007, Model 2008 SDI 240 000 KM ME LIBER SERVISI DHE TË GARANTUARA (VW SER

  Prishtinë Sot, 00:59
  4.800 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 GT origjinal Fabrike 👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi + GARANCI👍

  Durrës Sot, 00:57
  5.399 €
 • 11 foto
  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE
  Vetura

  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE

  VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ( BRC)👍 Version GOAL👍 VITI 2007👍 180447 KM me liber Servisi 👍

  Durrës Sot, 00:57
  4.799 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 Version UNITED👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi 👍 EMERTIMI I GAZR

  Durrës Sot, 00:57
  4.999 €
 • 11 foto
  ♻️VW CADDY 1.6 nafte ~ 2011 ~ kambio MANUALE ~
  Vetura

  ♻️VW CADDY 1.6 nafte ~ 2011 ~ kambio MANUALE ~

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrol

  Durrës Sot, 00:56
  7.999 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02
  Vetura

  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02

  Shes Veturen Golf 4 Champion 1.9TD(I) Diesel. Vetura osht ne gjendje te rregullt i sapo ardhun nga g

  Lipjan Sot, 00:45
  2.250 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R 4 Motion viti 2010 klimatronik Bordkompjuter Tempomat Karrikat m

  Prishtinë Sot, 00:41
  9.100 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI

  Shitet Golf 6 viti 2011 Klimatronik Bordkompjuter Highline I ardhur nga Gjermania I doganuar me.11.

  Kamenicë Sot, 00:41
  8.800 €
 • 11 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 00:40
  6.000 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:40
  1.200 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 RKS 1 VIT

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 00:39
  3.800 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:39
  1.200 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Diesel 2005 Sapo Doganum

  ☎️045-616-787☎️ ✅Volkswagen Caddy 1.9 SDI viti i Prodhimit 2005 ✅Sapo Doganum , Homolog

  Pejë Sot, 00:37
  3.800 €
 • 6 foto
  Golf V 1.6 Benzine / Gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 Benzine / Gaz

  Shitet Golf V 1.6 Benzine / Gaz, Makina ka 250.000 km nga te cilat 40.000 km naje bere ne shqiperi.

  Tiranë Sot, 00:33
  4.300 €
 • 11 foto
  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe  Gjermania
  Vetura

  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe Gjermania

  Shitet golf4 portobagazh...makina esht ne gjendje perfekte..mekanike dhe estetike ..asnji gervishtje

  Elbasan Sot, 00:30
  2.800 €
 • 3 foto
  Kombi 4x4
  Vetura

  Kombi 4x4

  Shitet Kombi VW LT 40 4x4 Ne Gjendje te Rregullt 2.4 Turbo Disel

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Passat 2003 Manuale Nafte
  Vetura

  VW Passat 2003 Manuale Nafte

  Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike. Sherbimet i jane bere menjehere sapo ka patur ndonje pro

  Elbasan Sot, 00:22
  2.800 €
 • 1 foto
  Shes golf 4 2.0 benzin
  Vetura

  Shes golf 4 2.0 benzin

  Shes golf 4 2.0 benzin shum irujten rks 1 vit klim esp airbag

  Gjilan Sot, 00:20
  3.000 €