Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ
  Vetura

  Polo 1.4 BENZ MPI FULL EKSTRA - 2000 RKS - 9 MUJ

  shitet VW POLO 1.4 MPI i thjesht / i servisuar komplet me hargjime shum t vogla 4.5 litra 100 km me

  Gjilan Sot, 03:42
  2.500 €
 • 5 foto
  shitet pasat 1500€
  Vetura

  shitet pasat 1500€

  Shitet pasati n gjendje perfekte 1.8 benzine me 151 mij km orgjinale letrra te sapo prera goma te re

  Durrës Sot, 01:20
  1.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.6 FSI AUTOMAT OKAZION

  Shes Volkswagen Touran 1.6 FSI (Benzine) me cmim OKAZION . Viti 2004 Km 251.318 (Origjinale) Klim

  Tiranë Sot, 01:08
  4.750 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 00:56
  1 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:40
  1.200 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:39
  1.200 €
 • 1 foto
  Shes golf 4 2.0 benzin
  Vetura

  Shes golf 4 2.0 benzin

  Shes golf 4 2.0 benzin shum irujten rks 1 vit klim esp airbag

  Gjilan Sot, 00:20
  3.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Sot, 00:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Sot, 00:08
  8.400 €
 • 8 foto
  VW POLO 99 MANUAL 1.4 BENZIN ME LETRA
  Vetura

  VW POLO 99 MANUAL 1.4 BENZIN ME LETRA

  Vw polo 99 1.4 benzin manual me letra deri ne shtator per me shum info nr tel 0682310104 whatss app

  Tiranë Sot, 00:04
  1 Lek
 • 10 foto
   Jetta 1.8
  Vetura

  Jetta 1.8

  Shitet Jetta 1.8 benzin . Vetura esht ne gjendje te rregullt . Ka regjistrim deri ne muajin shkurt

  Gjakovë Dje, 23:58
  950 €
 • 4 foto
  Pasat benzi
  Vetura

  Pasat benzi

  shes veturen ne gjendje te rregullt passat benzin 2.2, 1 vit rks

  Prishtinë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?
  Vetura

  ? Golf 4 ?2003 ?1.6 ? benzin ?

  ❇️ Viti - 2003 ❇️ ❇️ Motor - 1.6 ❇️ ❇️ Karburanti - benzin ❇️ ❇️ Kilomet

  Durrës Dje, 23:46
  2.700 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.4 2007
  Vetura

  Golf 5 1.4 2007

  Shitet golf 5 1.4 benzin i sapo ardhur nga zvicra me 170 mij km te veta origjinale makina esht shum

  Elbasan Dje, 23:35
  4.200 €
 • 7 foto
  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Golf 5 (Mundesi Nderrimi)I sapo ardhur nga ??

  Shitet golf 5 i sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭.Makina esht super gjendje super e paster me xhama te z

  Elbasan Dje, 23:35
  4.450 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë Dje, 23:23
  10.000 €
 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë Dje, 23:10
  8.500 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Dje, 23:09
  10.500 €
 • 0 foto
  GOLF4 1.6SR
  Vetura

  GOLF4 1.6SR

  Shes ndrroj vetura ne gjendje te mir vetura posedon Klim Airbag Centrall 2qelsa Liber servisi 4gjam

  Mitrovicë Dje, 23:09
  3 €
 • 5 foto
  VW Passat SE excellent condition
  Vetura

  VW Passat SE excellent condition

  Very nice, elegant and dynamic VW Passat SE, 2013, 2.5l engine (petrol), DSG automatic transmission,

  Tiranë Dje, 23:03
  13.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen scirocco 2,0 benzin
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2,0 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë Dje, 23:02
  7.000 €
 • 11 foto
  VW Polo sapo ardhur nga gjermania super me dogane
  Vetura

  VW Polo sapo ardhur nga gjermania super me dogane

  Shitet Volkswagen polo super makine vetem me 188 mij km orgjinale te garantuara gjendja perfekte nga

  Tiranë Dje, 22:58
  3.100 €
 • 2 foto
  Golf 2 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2 1.6 Diesel

  Shitet Ndrrohet golf 2 1.6 Diesel Librez Benzis Ne gjendje mir Rigjistrim i Skadum Viti i prodh

  Obiliq Dje, 22:53
  599 €
 • 6 foto
  Shite Pasat cc viti 2010 OKAZION
  Vetura

  Shite Pasat cc viti 2010 OKAZION

  Shitet pasat cc full opsion .. makina eshte ne gjendje shum te mire ajo permban shum opsione si psh

  Tiranë Dje, 22:33
  7.800 €
 • 11 foto
  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??
  Vetura

  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??

  Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Ai

  Prizren Dje, 22:31
  7.150 €
 • 9 foto
  VW POLO 1.4 Benzin Viti 03
  Vetura

  VW POLO 1.4 Benzin Viti 03

  POLO 1.4 Benzin viti 2003 me 112000 Kilometra origjinale e sapo ardhur me dogan te paguar kamje ma

  Durrës Dje, 22:27
  2.400 €
 • 8 foto
  Golf VII
  Vetura

  Golf VII

  Shitet okazion. Golf 7 gti fabrike viti 2014. Motorr 2.0 benzine TSI. Makina eshte e sapoardhur nga

  Tiranë Dje, 22:25
  15.000 €
 • 8 foto
  Tiguan 2010
  Vetura

  Tiguan 2010

  Shitet tiguan ne gjendje super te mir me te gjitha sherbimet e bera vetem shitet nuk ndrrohet

  Tiranë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat Model SEL amerikan
  Vetura

  VW Passat Model SEL amerikan

  Tiranë Shitet VW Passat Model SEL Amerikan Viti pordhimit 2012 98000 km origjinale Motorr 2.5 Benz

  Tiranë Dje, 21:59
  11.000 €
 • 8 foto
  Shitet VW GOLF VII
  Vetura

  Shitet VW GOLF VII

  SHITET GOLF VII VITI 2015 MOTORR 1.8 BENZINE ME NAVIGATOR ME KOMANDA DHE MARSHE NE TIMON F1 SEND

  Tiranë Dje, 21:59
  11.800 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër Dje, 21:56
  2.400 €
 • 4 foto
  WW.Polo
  Vetura

  WW.Polo

  Shitet WW.Polo 1.2 benxin ne gjendje te rregullt ne emrin tim personal,denime nuk ka,rigjistrim deri

  Ferizaj Dje, 21:52
  2.500 €
 • 4 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shes polon benzin 1.4 ngjendje te rregullt boj edhe ndrrim me golf 4 ose me gollf 5

  Gjilan Dje, 21:52
  2.350 €
 • 6 foto
  VW Polo 1.1 benzin nemer tim 1 vjt rks
  Vetura

  VW Polo 1.1 benzin nemer tim 1 vjt rks

  Vetura eshte ne gjendje prefekte motorri 1.1 benzin viti 1986 regjistrim 28.06.2020 ne emer tim per

  Prishtinë Dje, 21:40
  890 €
 • 4 foto
  Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht.Regj 06-05-2020
  Vetura

  Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht.Regj 06-05-2020

  Shes Golf 3 Benzin 2.0 Gti Fabrikisht Viti 94 Iregjistruar Deri Me 06-05-2020 Motorr Shum Te Mir Voz

  Prishtinë Dje, 21:24
  1.380 €
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19
  Vetura

  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19

  SHES VW JETTA BENZIN 1.3 VITI 1987 REGJISTRIM DERI ME 01/10/2019 VETURA OSHT NE GJENDJE TE MIR PER M

  Prishtinë Dje, 21:16
  780 €
 • 9 foto
  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi
  Vetura

  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Me liber servisi nga VW Shume e Paster Servisi i fundit 148000 KM

  Durrës Dje, 21:11
  11.200 €
 • 9 foto
  OKAZION VW GOLF AUTOMAT 2011
  Vetura

  OKAZION VW GOLF AUTOMAT 2011

  🔸️VW GOLF, AUTOMAT, BENZINE🔸️ 🔸️TEL:0672225708🔸️ 🔸️VITI 2011 🔸️BENZINE 🔸️PERSHTATSHE

  Tiranë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 16 benzin
  Vetura

  Golf 16 benzin

  shes golfin n gjendje shum t mir pres blers serjoz

  Malisheve Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  t4 ombollant
  Vetura

  t4 ombollant

  ombollant T4 benzin 2.4 me goma te mira ne gjendje te rregullt bejm edhe ndrrime me klim

  Lipjan Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????

  Golf 6 1.4 Benzine Viti 28/12/2009 Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rex

  Fushë Kosovë Dje, 20:45
  7.900 €
 • 10 foto
  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI

  Volkswagen Passat CC 2.0 Tsi Full Option Viti 2013 (e gatshme per impiant gazi) 123.000 km (te cert

  Tiranë Dje, 20:40
  14.000 €
 • 3 foto
  shes venton benzin viti 94, 2 muj rexh
  Vetura

  shes venton benzin viti 94, 2 muj rexh

  shes venton benzin 2.0 viti 94 rexh 18-10-2019.kerri esht ne xhendje te mir goma te mira airbega ra

  Ferizaj Dje, 20:40
  1.300 €
 • 10 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO SPORT
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO SPORT

  0692799777 SHITET VOLKSWAGEN PASSAT LUNGO, 1.8 BENZINE, 72.000KM, DISQE ALUMINI 19, MODELI LUNGO SPO

  Tiranë Dje, 20:35
  13.000 €
 • 0 foto
  AUTO999 VW GOLF6 PLUS 1.4 FSI HIGHLINE VITI 2010
  Vetura

  AUTO999 VW GOLF6 PLUS 1.4 FSI HIGHLINE VITI 2010

  AUTO999 VW GOLF6 PLUS 1.4 FSI HIGHLINE VITI 2010 Karburanti: Benzin Ngjyra.....:GRI E HAPUR Kamjo..

  Tiranë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUTO999 VOLSKWAGEN POLO
  Vetura

  AUTO999 VOLSKWAGEN POLO

  Viti: 2011 Modeli: POLO 1.2 Benzin Karburanti: Benzin Ngjyra.....: E Bardhe Kamjo......: Manual Ftoh

  Tiranë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës Dje, 20:25
  4.200 €
 • 5 foto
  Vw vento 1.8 Benzin ABS AirBag 1996
  Vetura

  Vw vento 1.8 Benzin ABS AirBag 1996

  Vw vento 1.8 Benzin ABS AirBag viti 1996 shum e rujtne si brenda ashtu edhe jasht motorri e ri me v

  Podujevë Dje, 20:25
  720 €
 • 9 foto
  VW Polo 1.4 i nga CH
  Vetura

  VW Polo 1.4 i nga CH

  - VW Polo 1.4 i - - viti 2010 - km 164000 - 1.4 i pa turbo i thjesht - nga Zvicrra - ne super gjend

  Gjilan Dje, 20:19
  6.990 €