Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET
  Vetura

  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz . Automaat Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ng

  Tiranë Sot, 06:18
  6.500 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 05:23
  8.400 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazatu

  Tiranë Sot, 03:26
  2.400 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 02:48
  3.500 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Esht tull fare 3000 mijljon te vjetra i pa diskutushem gazin e ka ne kok te pistonave super ekonomik

  Kukës Sot, 02:28
  2.250 €
 • 10 foto
  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full
  Vetura

  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare Super ekonnomike

  Fier Sot, 01:14
  13.500 €
 • 11 foto
  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE
  Vetura

  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE

  VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ( BRC)👍 Version GOAL👍 VITI 2007👍 180447 KM me liber Servisi 👍

  Durrës Sot, 00:57
  4.799 €
 • 6 foto
  Golf V 1.6 Benzine / Gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 Benzine / Gaz

  Shitet Golf V 1.6 Benzine / Gaz, Makina ka 250.000 km nga te cilat 40.000 km naje bere ne shqiperi.

  Tiranë Sot, 00:33
  4.300 €
 • 7 foto
  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS
  Vetura

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Mundesi blerje me leasing me norme totale 5% - Versioni SE i komplet

  Durrës Sot, 00:32
  10.500 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan Dje, 23:26
  5.700 €
 • 8 foto
  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.6 Benzine+Gas 2006

  Shitet VW Caddy LIFE 1.6 Benzine/Gas (102 PS) prodhim i vitit 2006 e sapo ardhur ne rruge tokesore n

  Durrës Dje, 23:25
  5.700 €
 • 10 foto
  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro
  Vetura

  Golf 6 1.6 benzin gaz 2009 me dogan 6700euro

  Golf 6 1.6 benzin gaz viti 2009 215mije km 5porta full opsion komanda ne timon klima ne gjendje te s

  Tiranë Dje, 23:07
  6.700 €
 • 0 foto
  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri
  Vetura

  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri

  polo 1.4 ... gaz benzin shum ekonomike 3 mij lek 100 klm disqe origjinal alimini te sapo bler gom

  Lushnjë Dje, 23:04
  1.500 €
 • 7 foto
  Passat B5 1998
  Vetura

  Passat B5 1998

  Shitet Passat 1998 me motorr benzine 1.8, 4 pistona V20. Makina eshte me targa shqiptare dhe me sig

  Elbasan Dje, 22:31
  2.300 €
 • 11 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Pogradec Dje, 22:16
  3.499 €
 • 2 foto
  Golf 1.6 benzine gaz vit 2009
  Vetura

  Golf 1.6 benzine gaz vit 2009

  1.6 benzine gaz manual vit 2009 me dogan

  Tiranë Dje, 22:09
  6.400 €
 • 8 foto
  VW Passat 2012
  Vetura

  VW Passat 2012

  Shitet Vw Passat Viti prodhimit 2012 Kambio automatike Motorr 2.5 Gaz/Benzine Goma te reja 10

  Tiranë Dje, 21:59
  12.000 €
 • 11 foto
  ❎ VW GOLF 1.6 benzine + GAZ ~2007~Kambio MANUALE ~
  Vetura

  ❎ VW GOLF 1.6 benzine + GAZ ~2007~Kambio MANUALE ~

  VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ( BRC)👍 Version GOAL👍 VITI 2007👍 180447 KM me liber Servisi 👍 E

  Durrës Dje, 21:49
  4.799 €
 • 7 foto
  Golf 3 me regjistrim 8 muj
  Vetura

  Golf 3 me regjistrim 8 muj

  Shes golf 3 benxin+gaz punon punon shum mir hec mir me regjistrim edhe 8 muj golfi asht karavan me

  Lipjan Dje, 21:32
  1.350 €
 • 8 foto
  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ-LPG ORIGJINAL TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 234000 KM ORIGJINALE ME LIBER SE

  Pogradec Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë Dje, 21:25
  11.500 €
 • 7 foto
  gmail
  Vetura

  gmail

  makina eshte ne gjendje shum te mir 2002 1.4 benzin gaz shenuar dhe ne lej qarkullimi shum ekonomike

  Durrës Dje, 20:51
  2.200 €
 • 4 foto
  VW Polo 1.1Benzin (gas) RKS 15.03.2020
  Vetura

  VW Polo 1.1Benzin (gas) RKS 15.03.2020

  shes Ndrroi Polo 1.1 Benzin Plin hargjimet e vogla ne gjendje te mir me regjistrim dej Mars 2020 +38

  Ferizaj Dje, 20:51
  799 €
 • 9 foto
  PASSAT CC R-LINE BENZINE-GAS
  Vetura

  PASSAT CC R-LINE BENZINE-GAS

  SHITET ☎️ ‭069 7529713 VOLKSWAGEN PASSAT CC , BENZINE/GAZ KALON AUTOMATIKISHTE NE GAZ, KONSUMI

  Tiranë Dje, 20:35
  9.700 €
 • 6 foto
  Vw golf 4 benxin gaz 1.6
  Vetura

  Vw golf 4 benxin gaz 1.6

  Shitet golf motorr 1.6 benxin gaz i shkruar ne leje. Full opsion klima tronik funksionale. Shum ekon

  Tiranë Dje, 20:16
  1.750 €
 • 6 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Tel. 044 35 90 90 Viber. +38344359090 Golf 3 1.8 B/P Regjistrim 6 muaj Viti 1993 Klime Hidraulik Fe

  Lipjan Dje, 20:11
  1.499 €
 • 9 foto
  VW Passat cc 2.0T viti 2011
  Vetura

  VW Passat cc 2.0T viti 2011

  VW Passat CC 2.0T Benzin+gaz I sapo montuar 2 vjet garanci , Viti Prodhimit 2011 , sedilje elektrike

  Durrës Dje, 20:03
  10.500 €
 • 5 foto
  Golf 4, Benzin-Gaz 2100 Euro
  Vetura

  Golf 4, Benzin-Gaz 2100 Euro

  Makina eshte me letra te rregullta.Siguracioni dhjetor 2019.Takse ,kolaudim maj 2020. Benzin gaz.ne

  Tiranë Dje, 19:51
  2.100 €
 • 5 foto
  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004
  Vetura

  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004

  Volkswagen golf model 5 Viti prodhimit 2004 Fuqia motorrike 1.6 Karburanti Gaz+Benzin Lloji I kamjo

  Fier Dje, 19:50
  5.500 €
 • 8 foto
  VW Passat Lungoo
  Vetura

  VW Passat Lungoo

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full sherbimet e kryera goma te reja 100% disqe alumuni semdilje me

  Tiranë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz
  Vetura

  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz

  Golf 5 , Automat , Sedile meshini me ngrofje(levizje elektronike), Klima , Fenera kseno-bikseno me l

  Berat Dje, 18:50
  5.900 €
 • 5 foto
  Golf 6 (2011) Benzin/Gaz !! Super Gjendje !!
  Vetura

  Golf 6 (2011) Benzin/Gaz !! Super Gjendje !!

  Modeli - GOLF 6 Viti - 2011 Kambio - AUTOMAT Fuqia Motorrike - 2.5 BENZIN/GAZ Tapiceri - LEKURE Kil

  Tiranë Dje, 18:47
  9.500 €
 • 9 foto
  Golf 6 2010 benzin gaz
  Vetura

  Golf 6 2010 benzin gaz

  Shitet golf 6 viti 2010 me 132600 km, 2.5 benzin/gaz, impianti i markes lovato me vlere 950€, automa

  Tiranë Dje, 18:23
  7.900 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton
  Vetura

  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton

  OKAZION!!! Shitet ose nderohet makine Volkswagen Phaeton. Motor 3.2 Full opsion Me letra te paguara

  Tiranë Dje, 18:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet volkswagen phaeton
  Vetura

  Shitet volkswagen phaeton

  Shitet ose nderohet makine Volkswagen Phaeton.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne Wha

  Berat Dje, 18:12
  1 €
 • 7 foto
  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012
  Vetura

  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012

  Tiguan 1.4 gaz-benzine viti 2012 Navi..sensor 360o..rain sensor..kamera..goma para te reja.. Kambio

  Durrës Dje, 18:12
  11.600 €
 • 8 foto
  VW Polo 1.4 16v BenzinGaz
  Vetura

  VW Polo 1.4 16v BenzinGaz

  Nderroj VW Polo 1.4 benzin gaz. Makina esht ne gjendje perfekte mekanike motorrike. Kit faze i nderr

  Tiranë Dje, 18:11
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Passat 2013
  Vetura

  Shitet Passat 2013

  Shes Passat Sel versioni me full i passatit . Benzin-Gaz 2.5 motorr i thjesht perfekt per impiant ,

  Fier Dje, 18:03
  11.600 €
 • 4 foto
  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????
  Vetura

  Golf 4 Motorr 2.8 Benzine/Gaz 4x4??????

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te

  Kukës Dje, 17:53
  3.800 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit

  Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000

  Tiranë Dje, 17:50
  3.150 €
 • 4 foto
  Volkswagen caddy 1.6 LIFE benzin+gaz Viti 2005 (EU
  Vetura

  Volkswagen caddy 1.6 LIFE benzin+gaz Viti 2005 (EU

  Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja......: Klima KM..........: 16

  Tiranë Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitett
  Vetura

  Shitett

  Makina ne gjendje te shum te mir te gjitha sherbinet te kryera 1.2 benzin gaz shum ekonomike shitet

  Tiranë Dje, 17:03
  2.500 €
 • 10 foto
  Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz 1500 Euro
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz 1500 Euro

  Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz 1500 Euro i diskutueshem Ngjyre e kalter Viti 2001 Kamio Manuale 24

  Durrës Dje, 15:43
  1.500 €
 • 0 foto
  Golf 6 Benzin+Gaz 2009
  Vetura

  Golf 6 Benzin+Gaz 2009

  Golf 6 Benzin+Gaz viti 2009 e sapo ardhur dogane e paguar impjant fabrike super gjendje ska nevoje

  Tiranë Dje, 15:02
  7.000 €
 • 5 foto
  VW beetle-05 benzin gaz Cabrio
  Vetura

  VW beetle-05 benzin gaz Cabrio

  Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere ne kohe goma te reja vaj filtra kandele frek

  Tiranë Dje, 14:58
  3.300 €
 • 11 foto
  Phaeton 3.2 benzin/gaz 2004 6000euro
  Vetura

  Phaeton 3.2 benzin/gaz 2004 6000euro

  Shitet Phaeton 3.2 benzin/gaz viti fundi 2004 full opsion. Makina eshte ne gjendje shum te mire. Kam

  Durrës Dje, 14:40
  6.000 €
 • 9 foto
  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN DIZNE RKS 7 MUJ * KLIM AC *
  Vetura

  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN DIZNE RKS 7 MUJ * KLIM AC *

  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN RKS 7 MUJ VP 2001, PLIN NE DIZNE , PUNON NE DYJA SISTEME SHUM MIR , HARXHIME

  Kamenicë Dje, 14:30
  2.750 €
 • 9 foto
  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN RKS 7 MUJ * KLIM AC *
  Vetura

  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN RKS 7 MUJ * KLIM AC *

  PASSAT 2.0 BENZIN/PLIN RKS 7 MUJ VP 2001, PLIN NE DIZNE , PUNON NE DYJA SISTEME SHUM MIR , HARXHIME

  Gjilan Dje, 14:29
  2.750 €
 • 0 foto
  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019
  Vetura

  Vw golf 4 viti 2001 regj 15 10 2019

  she vw golf 4 1.6 benzin viti 2001 ne gjendje teper te mire shenzime minimale iI servisuar vaj fil

  Gjakovë Dje, 13:44
  3.700 €
 • 5 foto
  Shite kombi T4
  Vetura

  Shite kombi T4

  Shitet kamioneta ne gjendje te rregullt kamijoneta punon mir osht plin benxin rks i skadum ndrrim i

  Prishtinë Dje, 13:32
  1.100 €