Vetura

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Naftë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Blej pikapa dhe kombe per pjes
  Vetura

  Blej pikapa dhe kombe per pjes

  Blej per pjes te gjitha llojet e pikapave dhe kombave me dhe pa dogan ne defekt etj.

  Ferizaj Sot, 07:59
  500 €
 • 7 foto
  GOLF 6 1.6 TDI 2011 I DOGANAUR
  Vetura

  GOLF 6 1.6 TDI 2011 I DOGANAUR

  golf 6 1.6 tdi 2011 i doganuar manual 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR AUTOMATIK DSG PONORAM. FULL OPSION Tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 7 PLUS 2.0 TDI SPORTVAN 2015 AUTOMATIK
  Vetura

  GOLF 7 PLUS 2.0 TDI SPORTVAN 2015 AUTOMATIK

  GOLF 7 PLUS 2.0 SPORTVAN AUTOMATIK FULL OPSION I DOGANAUR 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09
  Vetura

  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09

  VOLKSWAGEN GOLF/PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 5 - FULL OPSIONAL

  Tiranë Sot, 07:58
  5.300 €
 • 6 foto
  GOLF 7 2.0 TDI 2016 LOUNGE
  Vetura

  GOLF 7 2.0 TDI 2016 LOUNGE

  GOLF 7 2.0 TDI 2016 LOUNGE MANUAL I DOGANUAR Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 7 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG -PONORAM
  Vetura

  GOLF 7 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG -PONORAM

  GOLF 7 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG PONORAM DISTRONIK FELLNE RLINE I DOGANAUR 044 843 258 044100 1

  Prishtinë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF 5 PLUS 2.0 TDI 2008
  Vetura

  GOLF 5 PLUS 2.0 TDI 2008

  GOLF 5 PLUS 2.0 TDI 2008 I DOGANUAR MANUAL Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASSAT 2.0 TDI 2012 I DOGANAUR MANUAL
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI 2012 I DOGANAUR MANUAL

  PASSAT 2.0 TDI 2012 I DOGANAUR MANAUL KLIMATRONIK ESP FELLNE 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR
  Vetura

  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR

  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR MANUAL 161000KM Tel 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE

  Golf 1.9 naft Automat. Makina eshte me letra te sapo prera me gjithe sherbime e bera.me Xeno Bi Xen

  Durrës Sot, 07:56
  5.300 €
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010 I DOGANUAR PONORAM FULL OPSION Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 KW VITI 2012 7 ULËSE AUTOMATIK 132.500 KM, ME LIBËR SERVISI I SAPO ARDHUR NGA

  Prishtinë Sot, 07:54
  15.300 €
 • 5 foto
  GOLF 6 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR

  GOLF 6 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR MUNDSI NDRRIMI https://www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-150310851

  Prishtinë Sot, 07:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI STYLE 2013
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI STYLE 2013

  GOLF 6 1.6 TDI STYLE 2013 I DOGANAUR FULL OPSION 044 843 258 044100 188

  Prishtinë Sot, 07:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 TDI Automat DSG
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI Automat DSG

  Golf 5,1.9 TDI Nafte Kambio Automatike,Kondicioneri Klima Bizonale,Timon Tresh,Disqe Alumini Goma 80

  Tiranë Sot, 07:54
  4.700 €
 • 8 foto
  Super GOLF 5 Motorr 2.0 TDI-NAVI- Edition!! 2007
  Vetura

  Super GOLF 5 Motorr 2.0 TDI-NAVI- Edition!! 2007

  Super Golf 5 TDI- Modeli Edition- Viti prodhimit 2007- Navigator origjinal- Goma te reja- Dokumentat

  Fier Sot, 07:53
  4.800 €
 • 11 foto
  Volkswagen Golf Vl 2.0TDI 2010 Full
  Vetura

  Volkswagen Golf Vl 2.0TDI 2010 Full

  -Volkswagen Golf VI 2.0TDi -Viti 2010 -Kamio automatike (DSG) -Xhama te zinj origjinal -Baxha xhami

  Fier Sot, 07:53
  10.500 €
 • 5 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI 2007
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI 2007

  PASSAT 3C 2.0 TDI 2007 I DOGANUAR. MANUAL HIGHLINE Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF 7 2.0 TDI 2014 E DOGAN
  Vetura

  GOLF 7 2.0 TDI 2014 E DOGAN

  GOLF 7 2.0 TDI 2014 I DOGANUAR MANUAL HIGHLINE Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volkswagen Touran 1.9TDI Automat
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9TDI Automat

  Volkswagen Touran 1.9TDi Kamio automatike Sedilje me ngrohje Ekran i madh Navigator Goma te reja Me

  Fier Sot, 07:53
  4.700 €
 • 1 foto
  Tuareg
  Vetura

  Tuareg

  Volswagen Touareg R5 vitprodhimi 2004. Ne gjendje shume te mire full option. Pilot automatik,marsha

  Tiranë Sot, 07:53
  5.000 €
 • 5 foto
  GOLF 5 1.9 TDI 2005
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI 2005

  GOLF 5 1.9 TDI 2005 SPORTLINE MANUAL I DOGANUAR Tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Sot, 07:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 5 1.9-Naft-MANUAL-VITI-2007
  Vetura

  Golf 5 1.9-Naft-MANUAL-VITI-2007

  Golf 5 1.9-Naft-MANUAL-VITI-2007-2008,I SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK DISPONON,KON

  Tiranë Sot, 07:52
  4.300 €
 • 7 foto
  PASSAT 2.0 TDI 2012 HIGHLINE AUTOMATIK DSG
  Vetura

  PASSAT 2.0 TDI 2012 HIGHLINE AUTOMATIK DSG

  PASSAT 2.0 TDI 2012 I DOGANUAR AUTOMATIK DSG HIGHLINE Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF VI 2.0 TDI 81 KW
  Vetura

  VW GOLF VI 2.0 TDI 81 KW

  Shitet VW GOLF VI 2.0 TDI 81 KW MODEL COMFORTLINE , me dogan homologim kontroll teknike te kryera,

  Prishtinë Sot, 07:51
  7.900 €
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  POLO 1.4 TDI 2008 RKS 1 VIT
  Vetura

  POLO 1.4 TDI 2008 RKS 1 VIT

  POLO 1.4 TDI 2008 I DOGANAUR 1 VIT RIGJISTRIM 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 TDI 2.0 VITI-2012-MATCH-ME DOGAN
  Vetura

  GOLF 6 TDI 2.0 VITI-2012-MATCH-ME DOGAN

  vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012 vetura esht e posa ardhur nga Gjermania vetura ka 200.000 km me l

  Prishtinë Sot, 07:47
  9.800 €
 • 11 foto
  Shes Golf 7 GTD 184ps
  Vetura

  Shes Golf 7 GTD 184ps

  VW GOLF 7 GTD 2.0 184 ps viti 03-11-2014 km te garantume 94697 manual 6 shpejci full opsion RKS 07-

  Ferizaj Sot, 07:46
  17.800 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI (NAFT),VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BI ZONA,NAVIGATOR,BAGAZHIER ME 6C

  Tiranë Sot, 07:44
  4.700 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 FULL OPTION

  VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT,VITI 2008,KKONDICIONER,KAMBJO AUTOMATIKE,TAVAN XHAMI,SISTEM VET PARKIM

  Tiranë Sot, 07:43
  9.900 €
 • 2 foto
  CADDY 1.9 NAFT GJENDJA PERFECT
  Vetura

  CADDY 1.9 NAFT GJENDJA PERFECT

  ✏ CADDY ✏ 1.9NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NE SHQIPERI, ME DOGAN TE PAG

  Tiranë Sot, 07:42
  3.800 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Automat 2012 Extra Pakete
  Vetura

  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Automat 2012 Extra Pakete

  VW Golf 6 GTD 2.0Diesel Vitit 2012 Automat 220Mij KM , Makina eshte ne gjendje shume te mire pune me

  Elbasan Sot, 07:42
  11.000 €
 • 4 foto
  OKAZION GOLF 5 1.9 naft
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 1.9 naft

  ✏ GOLF V ✏ 1.9 NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏OPSIONET - KLIMA BIZONALE - XHAMAT E ZINJ -SENSOR SH

  Tiranë Sot, 07:41
  4.300 €
 • 5 foto
  OKAZION CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT

  ✏ CADDY LIFE ✏ 1.9 NAFT ✏ KAMIO AUTOMAT ✏OPSIONET -SERDILE ME NGROHJE- XHAMAT E ZINJ ORIGJ

  Tiranë Sot, 07:41
  5.999 €
 • 4 foto
  OKAZION GOLF V 1.9 TDI
  Vetura

  OKAZION GOLF V 1.9 TDI

  Shitet VW golf 5 1.9 tdi naft super ekonomik kambio manuale disqe alumini 4 goma 80% te reja kondic

  Tiranë Sot, 07:41
  3.600 €
 • 8 foto
  Golf 6 ,2.0 Naft , Kamio Automat DSG Viti 2011
  Vetura

  Golf 6 ,2.0 Naft , Kamio Automat DSG Viti 2011

  Golf 6 motorr 2.0 Naft Kamio Automat DSG Viti prodhimit fund 2011 Xhama te zinj Navi te madh , Kondi

  Fier Sot, 07:41
  8.500 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi 2001 Pasqyrat me levizje Rd me cd Dy gjama anash Kuk per bartje Ne gje

  Rahovec Sot, 07:41
  1.990 €
 • 10 foto
  Rent A Car “genti” PEJE
  Vetura

  Rent A Car “genti” PEJE

  Rent A Car “ genti Peje Japim Vetura te ndryshme me qira me qmime shume te volitshme..asistence

  Pejë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet. Golf 6 plus 2.0.103 kw Viti 2010
  Vetura

  Shitet. Golf 6 plus 2.0.103 kw Viti 2010

  Shitet golf 6 plus.highline dsg. 103 kw 03.11.2010. Posa ardhur Regjistrimi i par ks 1 vit km 154000

  Prishtinë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gofl 5 // Viti 2007 // 2.0 Nafte/
  Vetura

  Gofl 5 // Viti 2007 // 2.0 Nafte/

  Golf 5☑️Viti 2007☑️2.0 nafte☑️Viti 2005☑️227.000 km☑️Manual/ 4700 euro☑️Letr

  Fier Sot, 07:37
  4.700 €
 • 2 foto
  Gol 6☑️plus☑️viti 2010☑️145.000 km origilanel☑️
  Vetura

  Gol 6☑️plus☑️viti 2010☑️145.000 km origilanel☑️

  Gol 6 plus ☑️viti 2010 ☑️145.000 km origilane☑️Manual ☑️ cmimi 7700 euro i diskutues

  Fier Sot, 07:37
  7.700 €
 • 5 foto
  PASSAT AUTOMATIK RKS MUNDSI NDRRIMI
  Vetura

  PASSAT AUTOMATIK RKS MUNDSI NDRRIMI

  shes passat automatik rks ne gjendje shum mir teknike

  Prishtinë Sot, 07:37
  3.450 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN GOLF  AUTOMAT
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT

  VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAT viti 2014.full optimal .ardhur nga Belgjika.km origjinale.dogana

  Durrës Sot, 07:35
  13.000 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf 7*Aut.DSG*2014
  Vetura

  Shitet VW Golf 7*Aut.DSG*2014

  VW Golf 7*Automatik DSG*Massage#2014 》Full Opsione 》Tel/Viber:+38345805804

  Prishtinë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PASSAT 1.6 NAFTE VITI
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 NAFTE VITI

  Shitet volswagen passat viti 2014, 1.6 nafte 6 marrshe me portobagazh, sensor parkimi, klimatizator

  Lushnjë Sot, 07:35
  10.000 €
 • 0 foto
  Fellge 14coll per polo me 5 vrima. Viber
  Vetura

  Fellge 14coll per polo me 5 vrima. Viber

  Shiten fellget 14 coll jane per pollo me 5 vrima. Viber.

  Mitrovicë Sot, 07:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98
  Vetura

  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98

  kambi t4 viti 98 asht ngjendje te mir 2.4 dizell 10 e gjys sigurim

  Gjilan Sot, 07:30
  2.400 €
 • 11 foto
  VW CADDY PIKAP
  Vetura

  VW CADDY PIKAP

  SHITET VW CADDY, VITI 11.2007, Model 2008 SDI 240 000 KM ME LIBER SERVISI DHE TË GARANTUARA (VW SER

  Prishtinë Sot, 07:27
  4.800 €