Vetura

VW Volkswagen | 181 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

181

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Ndrrus per Ivalid
  Vetura

  Ndrrus per Ivalid

  Ndrrus i shpejcive per Ivalid i ardhun prej jashtit

  Vushtrri 21 nëntor 19:34
  300 €
 • 0 foto
  zzz
  Vetura

  zzz

  Rexhistrim deri ne korrik 2019

  Ferizaj 17 nëntor 10:50
  1.700 €
 • 3 foto
  Kamin me pelet lt vw sprinter
  Vetura

  Kamin me pelet lt vw sprinter

  Kamin peleti Prodhim italjan Dirigjim digjital Vrejtje:motorri qe e lshon peletin defekt

  Gllogoc 10 tetor 19:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj makine b/gaz deri 1200€ ne leje dhe Letra
  Vetura

  Kerkoj makine b/gaz deri 1200€ ne leje dhe Letra

  Kerkoj makin benzin gaz deri 1200 te jet i shenuar ne leje dhe jo marka qe si gjehen as pjese. Letra

  Durrës 16 shtator 08:39
  1.200 €
 • 5 foto
  Gollf 2 1.6 mini turbo 10 rks
  Vetura

  Gollf 2 1.6 mini turbo 10 rks

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir 4 dyr i ruajtur si brenda edhe jasht Gjdo gje funksionale 1.6 mi

  Pejë 8 shtator 13:21
  950 €
 • 11 foto
  Gollf 2 1.6 miniturbo
  Vetura

  Gollf 2 1.6 miniturbo

  Shes gollf 2 1.6 miniturbo Ne gjendje te rregullt Regjistrim 17.6.2020 Gomat e reja te dimrit I sht

  Pejë 7 shtator 15:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne Per Wolkswagen 16
  Vetura

  Fellne Per Wolkswagen 16

  Shiten Fellne 16 Me Gjeth Goma jan Te Mira Te Ruajshme Mund ti Shini Edhe Ne Foto Mund Te Bejm Edhe

  Prizren 7 shtator 09:49
  330 €
 • 4 foto
  RENT A CAR DIELLONI PRISHTINE KOSOVE
  Vetura

  RENT A CAR DIELLONI PRISHTINE KOSOVE

  RENT A CAR-DIELLONI Ne besojmë se te gjithe klientet tane meritojne standardet e pakrahasueshme qe

  Prishtinë 5 shtator 10:41
  15 €
 • 1 foto
  Shiten felnet seat vw
  Vetura

  Shiten felnet seat vw

  Shiten fellnet me goma te veres 205/45R16 jan te ardhura prej zvicres

  Rahovec 2 shtator 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ushit
  Vetura

  Ushit

  +37744250189

  Ferizaj 17 korrik 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma
  Vetura

  goma

  goma te perdorta

  Prishtinë 6 korrik 17:18
  1.015 €
 • 0 foto
  V 10
  Vetura

  V 10

  Mundesi ndrimi

  Tiranë 22 qershor 11:09
  5.500 €
 • 5 foto
  Shes veture Audi A 4 shum ne gjendje te mir
  Vetura

  Shes veture Audi A 4 shum ne gjendje te mir

  Shes A 4 shum ne gjendje te mir posedon klim centrall hidrolik goma te reja Dizell 1. 9 per me shum

  Mitrovicë 22 qershor 09:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 2
  Vetura

  golf 2

  golf 2 ngjendje t rregull i regjistruar goma te reja

  Lipjan 6 qershor 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne15
  Vetura

  Fellne15

  Viber+37744931317

  Skënderaj 27 maj 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Golf 7 gti
  Vetura

  VW Golf 7 gti

  Shitet golf shtata pes 280 38000€ ne gjendje perfekte vetem WhatsApp +49 157 38013881

  Tiranë 28 prill 14:05
  380.000 €
 • 1 foto
  She\'s fellnet me guma
  Vetura

  She\'s fellnet me guma

  Fellnet Jan me guma te veres te mira 15-45-195 Jan te ruajtne te ardhura nga zvicra nuk jan perdor n

  Gjilan 27 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per pun
  Vetura

  Pjes per pun

  Shes phest per pun ne xhendje shkelqyshme te ardhura nga germonia qmimi fiks komlet i shes qmimi me

  Podujevë 4 prill 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ford fiesta tip top 500 euro
  Vetura

  ford fiesta tip top 500 euro

  shitet vetura ne gjendje perfekte punon shum mir ska asni verejtje ska newoj per asnje investim osht

  Mitrovicë 4 prill 06:27
  500 €
 • 2 foto
  veshmbathje nga gjermania
  Vetura

  veshmbathje nga gjermania

  kemi veshmbathje te ardhura nga gjermania ka jakne pantolla kmisha komplete per meshkuj dhe femra vj

  Klinë 4 prill 00:58
  1.500 €
 • 2 foto
  Shes golf 2 1.6 dizell 5 muj reqistrim
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 dizell 5 muj reqistrim

  Shes GOLF 2 1.6 qendje shum tmir 5 muj reqistrim viti 1997 numri +37744631370

  Ferizaj 3 prill 22:39
  950 €
 • 3 foto
  Renta A Car Delta Vetura me Qera.
  Vetura

  Renta A Car Delta Vetura me Qera.

  Japim vetura me qera 3 dit e me shum. 3 x Golf 1.9 tdi 2008 Opel corsa D 1.2

  Gjilan 3 prill 14:52
  20 €
 • 1 foto
  Fugon Wolsvagen 8 vendesh
  Vetura

  Fugon Wolsvagen 8 vendesh

  Fugon 8+1 motorru 2.4

  Elbasan 3 prill 13:06
  1.200 €
 • 4 foto
  Rent A Car Delta Auto
  Vetura

  Rent A Car Delta Auto

  Japim vetura me qera 3 dit e me shum . 3x Golf 5 1.9 tdi 2008 Opel Corsa D 1

  Gjilan 3 prill 09:06
  20 €
 • 0 foto
  ???blej vetura 300-700 euro
  Vetura

  ???blej vetura 300-700 euro

  na kontaktoni ne numrin 049188120

  Gllogoc 3 prill 05:05
  500 €
 • 7 foto
  Shitet vw gol
  Vetura

  Shitet vw gol

  Shitet vw gol motor 1 benzine me kater dyer me 180 000 km te kaluara me vaj filtra dhe letra te sapo

  Pogradec 3 prill 04:07
  190.000 Lek
 • 1 foto
  0696848317
  Vetura

  0696848317

  Shitet zetor 18 kuj fuqi e gacme per cdo lloj prove. Shitet me gjith rimorke

  Korçë 2 prill 15:21
  2.000 Lek
 • 3 foto
  vecter
  Vetura

  vecter

  shes vectren ne gjendje te mir rks i skadum bajm edhe drrim nr+38344760144 : viberi

  Ferizaj 2 prill 13:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Per nderrim
  Vetura

  Per nderrim

  Golf 5

  Tiranë 2 prill 10:14
  3.500 €
 • 4 foto
  Renta Car Star
  Vetura

  Renta Car Star

  “Renta Car Star” jep automjet ne shfrytëzim duke u nisur nga çmimi prej 25€ shërbimet tona janë

  Prishtinë 2 prill 08:26
  25 €
 • 9 foto
  Shiten makina
  Vetura

  Shiten makina

  Shiten makinat ne foto,me sherbime te bera ne kohe dhe me letra te paguara,manuale dhe automatike,na

  Tiranë 2 prill 04:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFROJ TANSPORT TE VETURAVE NGA EUROPA PER KOSOVE
  Vetura

  OFROJ TANSPORT TE VETURAVE NGA EUROPA PER KOSOVE

  BEJME TANSPORTIN E VETURAVE NGA EUROPA per ne Kosove dhe ne destinacione tjera Si dhe nga Kosova ne

  Prishtinë 31 mars 12:21
  150 €
 • 2 foto
  Shitet gjeta
  Vetura

  Shitet gjeta

  Shitet gjeta 1.6 ngjendje tmir siq po shihet edhe nfoto nese doni me dit ma shum tel 1 xile 04590933

  Gllogoc 31 mars 11:55
  1 €
 • 9 foto
  Bagi
  Vetura

  Bagi

  Shes bagi asht iponum Nga duart tona asht inlisencuar me tabela kosovare

  Gjilan 31 mars 06:24
  1 €