Vetura

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

  • 5 foto
    Bora 1.9 TDi 74 KW
    Vetura

    Bora 1.9 TDi 74 KW

    VW Bora 1.9 TDi 74 KW Klima Ulse me nxemje Tempomat Bordcomputer Dritare elektronike Pasqyre elektro

    Prishtinë Dje, 20:25
    Me Marrveshje
  • 10 foto
    VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION
    Vetura

    VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION

    Vw bora super full

    Tiranë Dje, 18:41
    Me Marrveshje
  • 0 foto
    SHES BORA 1.6 benzin
    Vetura

    SHES BORA 1.6 benzin

    044 264 888

    Vushtrri 16 gusht 20:29
    Me Marrveshje
  • 11 foto
    Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion
    Vetura

    Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion

    Shes vw bora viti prodhimit 2003 110kw 150ps posedon klimatronik 4motion senzora te shiut klimatroni

    Prishtinë 16 gusht 11:19
    Me Marrveshje
  • 5 foto
    ShITET 0675561667
    Vetura

    ShITET 0675561667

    Shitet 1500 euro ,1.4 benzine ,abs,airbag,kondicioner,mbyllje qendrore, me letra deri ne fund te vit

    Durrës 16 gusht 09:50
    1.500 €
  • 7 foto
    Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell
    Vetura

    Kemi pjes per Bora 1.9 Dizell

    Kemi pjes Bora 1.9 dizell. për më shum kontaktoni në nr e telefonit: 044837310

    Gjilan 16 gusht 09:19
    Me Marrveshje
  • 5 foto
    RAFTA FRIZA ARKA SHPORTA
    Vetura

    RAFTA FRIZA ARKA SHPORTA

    Shes inventarin e kompletuar per super market Rafta te murit 180x120 Rafta te mesit 180x120 Friza pe

    Prizren 15 gusht 21:38
    Me Marrveshje
  • 5 foto
    shes pjes per bora
    Vetura

    shes pjes per bora

    shiten pjest per bora tel 044692979

    Ferizaj 15 gusht 14:28
    Me Marrveshje
  • 1 foto
    U SHIT NGA AUTO BUJARI
    Vetura

    U SHIT NGA AUTO BUJARI

    VW BORA 1.9 TDI 2003 RKS 9 MUAJ KLIMATRONIK ULSE ME NXEMJE GOMA TE REJA LARJE TE FARAVE RRYPI DHE

    Prishtinë 12 gusht 23:49
    Me Marrveshje
  • 7 foto
    AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN
    Vetura

    AUTO SHALA BLEM VETURA AKSIDENT DEFEKT TER VENIN

    Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

    Gjakovë 12 gusht 12:28
    Me Marrveshje
  • 6 foto
    BLEJ VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h
    Vetura

    BLEJ VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h

    Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

    Ferizaj 12 gusht 12:26
    1 €
  • 7 foto
    VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran
    Vetura

    VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran

    Përshkrim i sendit: VW Bora, Viti i prodhimit 2000, 1.6 Benzin, Ngjyre Teget Metalik, me 5 dyer. Gje

    Fushë Kosovë 12 gusht 09:55
    3.100 €
  • 6 foto
    BORA
    Vetura

    BORA

    Shes pasat bora 1.9 TDI me (I) tkuqe ne gjendje trregullt me klim gumat e reja servisin e krym me r

    Prishtinë 12 gusht 00:22
    3.000 €
  • 6 foto
    Bora 1.9 td(i)
    Vetura

    Bora 1.9 td(i)

    Bora 1.9 automatik ni defekt ne ndrrues te shpejtesive . Gjendja tjeter shume e mire . E ruajtur rex

    Pejë 11 gusht 23:30
    3.200 €
  • 5 foto
    VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.
    Vetura

    VW Bora 1.9 tdi me letra per 1 vit.

    Makine eshte ne gjendje te mire.Sherbime te bera dhe letra per 1 vit.kontaktoni ne whatsapp.

    Fier 11 gusht 18:40
    Me Marrveshje
  • 11 foto
    ?VW BORA 1.9 TDI 74 Kw - KLIME - HIGHLINE - 2003
    Vetura

    ?VW BORA 1.9 TDI 74 Kw - KLIME - HIGHLINE - 2003

    👌VW BORA 1.9 TDI - I TE KUQE - 74 KW 101 PS 5 SHPEJTSI ( HARGJIMET SHUM TE VOGLA 5L-100Km ) VETURË

    Prishtinë 9 gusht 10:34
    Me Marrveshje
  • 0 foto
    BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI
    Vetura

    BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

    Blejm vetura qe nuk i perdorin ose te aksidentuara per me shum +38349878882

    Prishtinë 8 gusht 23:07
    Me Marrveshje
  • 6 foto
    VW BORA 1.9 TDI 2001 PACIFIK
    Vetura

    VW BORA 1.9 TDI 2001 PACIFIK

    Shes apo nrroj vw bora 1.9 TDI 2001 pacifik posedon klim abs srs airbag goma te reja ne gjendje shum

    Obiliq 8 gusht 19:34
    3.600 €
  • 1 foto
    Vw Bora 1,9 Tdi Rks
    Vetura

    Vw Bora 1,9 Tdi Rks

    Vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe optike Vetura posedon klim ac 4 gjamat me rym abs Fellge

    Mitrovicë 8 gusht 13:14
    3.650 €
  • 8 foto
    Wv bora 1.9 DI e kuqe 2001
    Vetura

    Wv bora 1.9 DI e kuqe 2001

    Shitet WV Bora (2001)1.9 DI e kuqe ne gjendje super, shume e mirembajtur, me te gjitha sherbimet e

    Tiranë 6 gusht 17:48
    2.800 €
  • 5 foto
    Skoda 1.9
    Vetura

    Skoda 1.9

    Skoda shum ngjenje mir

    Ferizaj 5 gusht 09:40
    1 €
  • 3 foto
    VW Bora dizel
    Vetura

    VW Bora dizel

    Shitet WW BORA E VITIT 2001 1.9TD(I) NE GJENDJE PERFEKTE PUNE, ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA. GOMAT

    Tiranë 4 gusht 16:22
    2.700 €
  • 8 foto
    Volkswagen Bora Dizel 1.9TDI
    Vetura

    Volkswagen Bora Dizel 1.9TDI

    Volkswagen Bora Dizel 1.9 TDI Fiksna cena

    Zubin Botok 4 gusht 11:58
    980 €
  • 0 foto
    Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje
    Vetura

    Kërkoj shtëpi ne ruajtje dhe mirëmbajtje

    Kerkoj shtëpi në ruajtje pa euro ose me çmim të arsyeshëm. Jam familjar- Nqs keni mundesi ju lutem

    Gjakovë 3 gusht 07:26
    Me Marrveshje
  • 10 foto
    VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004
    Vetura

    VW Bora 1.8benzin Rks 3 muj 2004

    vw bora 1.8benzin ne gjendje shum te mir me rks 3 muj etjj DD

    Lipjan 31 korrik 13:51
    2.500 €
  • 8 foto
    ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?
    Vetura

    ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?

    Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

    Lipjan 31 korrik 11:31
    2 €
  • 7 foto
    Vw Bora 2001
    Vetura

    Vw Bora 2001

    Vw Bora 2001 vetura eshte ne gjendje te rregullt Per me shume info tel 044375029

    Prishtinë 31 korrik 11:15
    4.400 €
  • 1 foto
    Pasat bora
    Vetura

    Pasat bora

    Shes pasat bora 1.9 TDI me 2 tkuqe osht e ardht pi zvicrre osht ne gjendje te rregullt nr 045819397

    Ferizaj 30 korrik 14:27
    1.500 €
  • 2 foto
    She\'s Bora 1.9 TDI 4x4 6shpejci
    Vetura

    She\'s Bora 1.9 TDI 4x4 6shpejci

    Shitet Bora 1.9 TDI di Tkuqe 4x4 ne gjendje prefekte

    Obiliq 30 korrik 06:04
    1.200 €
  • 1 foto
    Okazion vw
    Vetura

    Okazion vw

    Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

    Kurbin 28 korrik 16:54
    2.900 €
  • 11 foto
     wv bora 1.9 TDI me 6 shpejsi
    Vetura

    wv bora 1.9 TDI me 6 shpejsi

    Shes wv bora ne gjendje te regullt tdi me dy te kuqe me gjasht shpejsi vetura osht ne gjendje te rr

    Podujevë 28 korrik 12:16
    3.600 €
  • 0 foto
    Shes bora 1.6 benzin automatik
    Vetura

    Shes bora 1.6 benzin automatik

    044 264 888

    Vushtrri 27 korrik 07:55
    Me Marrveshje
  • 0 foto
    Shes vw bora 1.9tdi
    Vetura

    Shes vw bora 1.9tdi

    Shes vw bora 1.9tdi ngjendje t rregullt regjisitrim deri n shkurt gomat e mira muzik tmir gjithqka n

    Klinë 27 korrik 02:14
    3.800 €
  • 5 foto
     WW Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi
    Vetura

    WW Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi

    WWa. Bora 1.9 TDI (DI te kuqe)6 shpejtsi komplet servisat e kryme: goma vere te reja,trapat e par k

    Pejë 22 korrik 21:53
    4.150 €
  • 9 foto
    Shitet WW Bora
    Vetura

    Shitet WW Bora

    Shitet WW Bora 1.9 TDI Viti 2003 Regjistrim 9 Muj Klima Tronike Fuksunale Servisin Koplet Te Krym 2

    Ferizaj 19 korrik 21:41
    3.700 €
  • 11 foto
    VW Bora 1.9 TDI Klimatronik
    Vetura

    VW Bora 1.9 TDI Klimatronik

    VW BORA 1.9 TDi KLIMATRONIK TIMON 3 DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE LIBER SERVISI DRITA NEO

    Prishtinë 19 korrik 19:04
    Me Marrveshje
  • 1 foto
    VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE
    Vetura

    VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE

    Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti STAG instaluar para dy vitesh pa asnje problem). Kambio aut

    Kukës 19 korrik 13:36
    370.000 Lek
  • 10 foto
    VW Bora 1.9TDI   Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejc
    Vetura

    VW Bora 1.9TDI Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejc

    VW Bora 1.9TDI Motorri 1.9 Tdi (Di)Tkuqe 6Shpejci Viti 13.12.2001 1Vit Rks 260000km me liber S

    Lipjan 18 korrik 14:45
    4.700 €
  • 11 foto
    BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS
    Vetura

    BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS

    BORA 1.9 TDI 11 MUJ RKS FULL OPCJON POSDON KLIM ATRONIK ESP ARBEK FELLGA ME GOMA T REJA GJAM ME RRYM

    Gllogoc 17 korrik 14:00
    3.400 €
  • 0 foto
    Bora
    Vetura

    Bora

    Shes kerrin bora asht ne gjendje te mir per me shum inform ne nuner telit

    Malisheve 16 korrik 22:19
    4.300 €
  • 2 foto
    WVBora pacifik
    Vetura

    WVBora pacifik

    Shitet bora pacific karrikat me nxemje llajsnet krom ora krom gjamat e zi fabrikisht ku dhe ne fibre

    Vushtrri 16 korrik 20:09
    4.950 €
  • 5 foto
    BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 FULL EKSTRA
    Vetura

    BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 FULL EKSTRA

    VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER TEMPOMAT ULSE ME NXEMJE SENZORA PARKIMI SHI

    Prishtinë 16 korrik 10:16
    Me Marrveshje
  • 6 foto
    VW Bora viti 2004
    Vetura

    VW Bora viti 2004

    Motorr 1.6 banzin gaz Me bagjo,4 dyert me butona Letrat deri ne shkurt 2020 Cmimi i diskutushem..

    Tiranë 15 korrik 18:25
    2.300 €
  • 0 foto
    VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003
    Vetura

    VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003

    Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti me i mir ne treg STAG). Kambio super automatike. Viti i pro

    Tiranë 14 korrik 11:42
    3.000 €
  • 4 foto
    Bora 1.9 T(DI)
    Vetura

    Bora 1.9 T(DI)

    Shes Bora 1.9 T(DI) 183ps ne gjendje shum te mir shum e ruajtur vetura posedon: •Libren e servisit

    Gjakovë 13 korrik 10:36
    Me Marrveshje
  • 11 foto
    Bora 1.9 Dizel  Rks 6 Muj Climatronic
    Vetura

    Bora 1.9 Dizel Rks 6 Muj Climatronic

    Bora 1.9 Dizel V.p 2000 Rks 6 Muj shum ekonomik Rrypi dhomzor i ndrruar para 10.000 km Vetura esht

    Gjilan 11 korrik 17:20
    3.400 €
  • 0 foto
    kifa mont motorra per dyer te oborrit ghitha lloje
    Vetura

    kifa mont motorra per dyer te oborrit ghitha lloje

    motorra per dyer te oborrit ghitha llojet montim profesional gratis

    Malisheve 11 korrik 17:10
    Me Marrveshje
  • 7 foto
    Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz
    Vetura

    Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz

    Shitet Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz 1500 euro. Per me shume info kontaktoni ne 0695544063.

    Tiranë 11 korrik 10:53
    1.500 €
  • 9 foto
    VW BORA 1.9 TDI RKS
    Vetura

    VW BORA 1.9 TDI RKS

    Shes veturen Bora 1.9 TDI I te kuqe disel viti 2001 Vetura esht ne pronsi timen dhe esht ne gjendje

    Prishtinë 10 korrik 14:58
    Me Marrveshje
  • 2 foto
    motorra per dyer te oborrit
    Vetura

    motorra per dyer te oborrit

    motorra per dyer te oborrit prodhim italjan

    Istog 9 korrik 14:35
    Me Marrveshje