Vetura

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  VW Bora Highline
  Vetura

  VW Bora Highline

  Bora Highline; Xhama,Pasqyra elektrike Kompjuter bordi Pilot automat Climatronic Timon 3 Sensor shiu

  Tiranë 3 shkurt 18:23
  2.700 €
 • 5 foto
  w bora
  Vetura

  w bora

  shitet w bora në gjendje shumë të mirë me letra te paguara motor 1.9 naft të golfit 5 kambjo automat

  Tiranë 23 dhjetor 18:39
  3.000 €
 • 5 foto
  vw bora 1.9 tdi
  Vetura

  vw bora 1.9 tdi

  shes vw bora 1.9 tdi automatik tip tronik, klim tronike funksionale fellne te aluminit guma te reja

  Gjilan 3 tetor 11:32
  4.000 €
 • 0 foto
  VW BORA 1.6Benzine/Gaz Automatike
  Vetura

  VW BORA 1.6Benzine/Gaz Automatike

  VW BORA 1.6Benzine/Gaz kambio Automatike. Impiant stag i montuar ne fushekruje tek eltoni. Ska asnje

  Tiranë 16 shtator 18:53
  3.000 €
 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shitet bora karavan plin benzin me a test regjistrim deri n maj

  Ferizaj 5 shtator 19:51
  3.300 €
 • 2 foto
  Golfi Polo
  Vetura

  Golfi Polo

  Shiten 4 disqe numer 14 te ardhura nga Gjermania pa ven fare ne Shqiperi. Çmimi 120 euro.

  Berat 30 gusht 18:53
  1.111 €
 • 5 foto
  WW BORA-AUTOMAT-1-9 TDI-FULL
  Vetura

  WW BORA-AUTOMAT-1-9 TDI-FULL

  wolzvagen bora 1-9 tdi e kuqe kamje automat makina asht full me klima e paster si makin tapiceri lek

  Tiranë 26 gusht 12:57
  2.700 €
 • 0 foto
  Bora karavan
  Vetura

  Bora karavan

  Shitet vw bora karavan plin benzin 9 muj regjistrim

  Ferizaj 24 gusht 16:20
  3.300 €
 • 0 foto
  Wv bora
  Vetura

  Wv bora

  Shitet wv bora plin benzin me atest

  Ferizaj 23 gusht 22:23
  3.300 €
 • 7 foto
  Ocasion vw Bora Automatike
  Vetura

  Ocasion vw Bora Automatike

  💧Sapo erdhi nji makine wv Bora 💧Viti 2002 💧Ngjyra jeshile metalizato 💧1.9Dizel motor tipit te ri

  Tiranë 22 gusht 20:43
  2.700 €
 • 10 foto
  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION

  Vw bora super full

  Tiranë 20 gusht 16:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BLEJ VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h
  Vetura

  BLEJ VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET 24h

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Ferizaj 12 gusht 12:26
  1 €
 • 6 foto
  Bora 1.9 td(i)
  Vetura

  Bora 1.9 td(i)

  Bora 1.9 automatik ni defekt ne ndrrues te shpejtesive . Gjendja tjeter shume e mire . E ruajtur rex

  Pejë 11 gusht 23:30
  3.200 €
 • 3 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Shitet WW BORA E VITIT 2001 1.9TD(I) NE GJENDJE PERFEKTE PUNE, ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA. GOMAT

  Tiranë 4 gusht 16:22
  2.700 €
 • 8 foto
  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?
  Vetura

  ?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT DHE ATO PA DEFEKT?

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Lipjan 31 korrik 11:31
  2 €
 • 7 foto
  Vw Bora 2001
  Vetura

  Vw Bora 2001

  Vw Bora 2001 vetura eshte ne gjendje te rregullt Per me shume info tel 044375029

  Prishtinë 31 korrik 11:15
  4.400 €
 • 0 foto
  Shes bora 1.6 benzin automatik
  Vetura

  Shes bora 1.6 benzin automatik

  044 264 888

  Vushtrri 27 korrik 07:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE
  Vetura

  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE

  Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti STAG instaluar para dy vitesh pa asnje problem). Kambio aut

  Kukës 19 korrik 13:36
  370.000 Lek
 • 5 foto
  BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 FULL EKSTRA
  Vetura

  BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 FULL EKSTRA

  VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK 2002 KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER TEMPOMAT ULSE ME NXEMJE SENZORA PARKIMI SHI

  Prishtinë 16 korrik 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003
  Vetura

  VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003

  Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti me i mir ne treg STAG). Kambio super automatike. Viti i pro

  Tiranë 14 korrik 11:42
  3.000 €
 • 2 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Vetura

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit prodhim italjan

  Istog 9 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Bora
  Vetura

  VW Bora

  Vetura ka dy par goma se bashku me bandash ( te dimrit dhe te veres). Eshte e ardhur nga Zvicrra.

  Gjakovë 27 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volswagen Bora
  Vetura

  Volswagen Bora

  Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . 1 jave ka qe esht sjell nga gjermania

  Tiranë 12 qershor 16:07
  3.700 €
 • 7 foto
  Boro tdi 66 kv automatik
  Vetura

  Boro tdi 66 kv automatik

  Shes boro tdi automatik n gjendje shum t mir pres blers serjoz

  Pejë 27 maj 09:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet bora 1.9 automatik ne gjendje shum t mir
  Vetura

  shitet bora 1.9 automatik ne gjendje shum t mir

  shes bora automatik 1.9 dizel gjendje shum te mir e rujtne shum me goma te reja servis te krym regji

  Pejë 27 prill 15:43
  3.900 €
 • 10 foto
  VW BORA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2004 Zvicra
  Vetura

  VW BORA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2004 Zvicra

  VW BORA Viti 2004 1.6 Benzin+Gaz Impianti Gazit me 3 vjet Garanci Kilometra Origjinale me liber sher

  Durrës 23 prill 14:06
  3.600 €
 • 7 foto
  Vw Volkswagen Bora 1.9 naft / DI kuqe /
  Vetura

  Vw Volkswagen Bora 1.9 naft / DI kuqe /

  VW VOLKSWAGEN Bora 1.9 naft di e kuqe Viti 2002 ,letrat paguara Makina eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 19 prill 18:20
  1.900 €
 • 7 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Prizren 4 prill 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi

  E erdhur nga greqia

  Korçë 4 prill 13:38
  2.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop
  Vetura

  Shes vinqin shum te mir boj ndrrim me viq ose lop

  Shes vinqin i perdorur. Por ne gjendje shum te mir po nuk po me duhet ma per ket arsyje e shes. Me g

  Lipjan 3 prill 17:55
  555 €
 • 6 foto
  Wolksvagen Bora
  Vetura

  Wolksvagen Bora

  viti 2002 benzin 1.6 ngjyra:hiri kilometrazha 156000-160000

  Suharekë 3 prill 10:45
  5.000 €
 • 3 foto
  Okazion vw volkswagen bora golf 4
  Vetura

  Okazion vw volkswagen bora golf 4

  Vw bora 1.9 nafte tdi (i) e kuqe automat letra 1 vit viti 2000 Letra per 1 vit Te gjitha sherbimet e

  Korçë 1 prill 21:08
  2.800 €
 • 0 foto
  SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN
  Vetura

  SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Mitrovicë 1 prill 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT
  Vetura

  SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Klinë 1 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW BORA 1.9 TDI 2002
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI 2002

  VW Bora 1.9 Tdi Kambio Automatike. xhama elektrik , sensor shiu , kondicioner. disqe alumin gjendj

  Fier 31 mars 21:41
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shes kerrin wolswagen bora 1.9 tdi me njo te kuqe me rryp te ndrrume eka me tana qmimi me marrveshj

  Deqan 31 mars 19:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Bora 1.6 Automatik viti 2005
  Vetura

  Vw Bora 1.6 Automatik viti 2005

  Vw Bora 1.6 Automatik Viti 2005 Klim abs esp Goma.te mira.me.felge Ne gjendje prefekte

  Gjilan 16 shkurt 23:04
  3.300 €
 • 6 foto
  VW BORA 1.9 TDI 2002 KAMBIO AUTOMATIKE.
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI 2002 KAMBIO AUTOMATIKE.

  Shitet VW BORA 1.9 Nafte.Viti 2002.Kambio Automatike.Klima-tronik.149.543 km.Te gjitha sherbimet e b

  Durrës 12 shkurt 21:54
  2.599 €
 • 4 foto
  VW Bora 1.9 tdi automat
  Vetura

  VW Bora 1.9 tdi automat

  Shitet bora 1.9 tdi viti 2000 automat ne gjendje shum te mire dokumenta te sapo paguara goma te reja

  Tiranë 6 shkurt 19:34
  2.650 €
 • 9 foto
  VW BORA - 1.9 di e kuqe Kamjo Automat
  Vetura

  VW BORA - 1.9 di e kuqe Kamjo Automat

  VE Bora 1.9 naft (DI te kuqe) motor komorel - Kamjo Automat - sedilje me ngrohje - Navi te madh - di

  Fier 17 janar 15:55
  2.300 €