Vetura

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  VW Bora Highline
  Vetura

  VW Bora Highline

  Bora Highline; Xhama,Pasqyra elektrike Kompjuter bordi Pilot automat Climatronic Timon 3 Sensor shiu

  Tiranë 3 shkurt 18:23
  2.700 €
 • 0 foto
  VW BORA 1.6Benzine/Gaz Automatike
  Vetura

  VW BORA 1.6Benzine/Gaz Automatike

  VW BORA 1.6Benzine/Gaz kambio Automatike. Impiant stag i montuar ne fushekruje tek eltoni. Ska asnje

  Tiranë 16 shtator 18:53
  3.000 €
 • 1 foto
  Bora
  Vetura

  Bora

  Shitet bora karavan plin benzin me a test regjistrim deri n maj

  Ferizaj 5 shtator 19:51
  3.300 €
 • 5 foto
  Wolsvagen bora benxin gas
  Vetura

  Wolsvagen bora benxin gas

  makina ne gjendje super fare... sherbinet e bera ne kohe, makina esht shum ekonomike, 1.6 benxin ga

  Durrës 2 shtator 20:48
  1.900 €
 • 5 foto
  Wolskswagen bora benxin gaz
  Vetura

  Wolskswagen bora benxin gaz

  makina ne gjendje super fare... sherbinet e bera ne kohe, makina esht shum ekonomike, 1.6 benxin ga

  Durrës 1 shtator 20:32
  2.100 €
 • 0 foto
  Bora karavan
  Vetura

  Bora karavan

  Shitet vw bora karavan plin benzin 9 muj regjistrim

  Ferizaj 24 gusht 16:20
  3.300 €
 • 0 foto
  Wv bora
  Vetura

  Wv bora

  Shitet wv bora plin benzin me atest

  Ferizaj 23 gusht 22:23
  3.300 €
 • 3 foto
  FRIGO RAFT I MURIT
  Vetura

  FRIGO RAFT I MURIT

  Shitet frigoriferi raft per markete 7 metra i gjan Qmimi shum shum i volitshem

  Prizren 19 gusht 21:53
  1.000 €
 • 1 foto
  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE
  Vetura

  VW BORA 1.6 LPG 2003 AUTOMATIKE

  Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti STAG instaluar para dy vitesh pa asnje problem). Kambio aut

  Kukës 19 korrik 13:36
  370.000 Lek
 • 6 foto
  VW Bora viti 2004
  Vetura

  VW Bora viti 2004

  Motorr 1.6 banzin gaz Me bagjo,4 dyert me butona Letrat deri ne shkurt 2020 Cmimi i diskutushem..

  Tiranë 15 korrik 18:25
  2.300 €
 • 0 foto
  VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003
  Vetura

  VW BORA LPG 1.6 AUTOMATIKE 2003

  Shitet vw bora 1.6 benzine gaz (impjanti me i mir ne treg STAG). Kambio super automatike. Viti i pro

  Tiranë 14 korrik 11:42
  3.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz
  Vetura

  Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz

  Shitet Volkswagen Bora, 1.4 Benzin + Gaz 1500 euro. Per me shume info kontaktoni ne 0695544063.

  Tiranë 11 korrik 10:53
  1.500 €
 • 3 foto
  Wolgzvagen Bora 1400 Gaz 1700€
  Vetura

  Wolgzvagen Bora 1400 Gaz 1700€

  Makina esht ne gjendje te mir Taksat e paguara deri ne mars 2020

  Tiranë 28 prill 13:01
  1.700 €
 • 1 foto
  Okazjon wolgzvagen bora Gaz benzin 1.4
  Vetura

  Okazjon wolgzvagen bora Gaz benzin 1.4

  Okazjin wolgzvogen bira Gaz benzin 1.4 ne gjendje te mir 1800€

  Tiranë 24 prill 19:53
  1.800 €
 • 10 foto
  VW BORA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2004 Zvicra
  Vetura

  VW BORA 1.6 Benzin-Gaz Viti 2004 Zvicra

  VW BORA Viti 2004 1.6 Benzin+Gaz Impianti Gazit me 3 vjet Garanci Kilometra Origjinale me liber sher

  Durrës 23 prill 14:06
  3.600 €
 • 4 foto
  Benzin+Gaz
  Vetura

  Benzin+Gaz

  Shitet makina ne gjendje shum te mir pune motorri 2.3V5 impjanti BRC i montuar ne gjermani ne leje q

  Tiranë 10 prill 18:04
  260 €
 • 7 foto
  VW Bora benzin gaz me dogane Super Okazion
  Vetura

  VW Bora benzin gaz me dogane Super Okazion

  Makina ndodhet ne KUKES ___________ OKAZION _______

  Durrës 4 prill 11:48
  2.100 €
 • 4 foto
  wv bora 1.8
  Vetura

  wv bora 1.8

  Shitet WV Bora ne gjendje te shkelqyer. Me dokumenta te paguara deri ne Qershor 2019. Sherbimet jane

  Elbasan 3 prill 11:44
  2.550 €
 • 3 foto
  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001
  Vetura

  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001

  Shitet volkswagen bora 1.4 benzin/gaz, letra te paguara per nje vit, gjendja motorrike dhe xhenerike

  Berat 3 prill 08:06
  2.300 €
 • 0 foto
  Shiten Fellnet 14
  Vetura

  Shiten Fellnet 14

  Shiten fellnet almunini 14 me goma te veres komplet me 4 shtrafa per me shum kontaktoni numrin

  Lipjan 2 prill 20:24
  60 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma
  Vetura

  Shiten fellnet aluiminj 14 komplet me goma

  Shiten 4fellnet alumini 14 komplet me guma 20 euro copa komplet 60 per me shum kontaktoni numrin 044

  Lipjan 2 prill 20:14
  20 €
 • 3 foto
  VW Bora benzin+gaz
  Vetura

  VW Bora benzin+gaz

  E shes per mos perdorim

  Elbasan 2 prill 12:12
  2.300 €
 • 3 foto
  kam dy
  Vetura

  kam dy

  e shes se ka dhe nje tjeter

  Elbasan 2 prill 11:42
  2.300 €
 • 5 foto
  Bora benzin-gaz
  Vetura

  Bora benzin-gaz

  Shitet bora benzin-gaz 2.3 V5 e sapo ardhur nga jasht me te gjitha dokumentet te paguara per 1 vit n

  Kukës 2 prill 10:51
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet Bora 2.0 Benzin Gaz
  Vetura

  Shitet Bora 2.0 Benzin Gaz

  Shitet Wolksvagen Bora 2.0 Benzin Gaz kamio manuale ne gjendje perfekte klmia,sedile me ngrohje nav

  Tiranë 1 prill 11:14
  2.300 €
 • 11 foto
  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET
  Vetura

  VW BORA VITI 2000. BENZIN+GAZ SHITET OSE NDEROHET

  SHES VW BORA VITI 2000 1.4 16VBENZIN + GAZ I SHENUAR DHE NE LEJE QARKULLIMI. ME DOKUMENTA DERI NE TE

  Kuçovë 1 prill 08:28
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet VW Bora
  Vetura

  Shitet VW Bora

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , sherbimet e bera ne kohe , e mirembajtur estetikisht dhe tep

  Tiranë 1 prill 06:03
  2.300 €
 • 4 foto
  Super ekonomike benzin + gaz bora
  Vetura

  Super ekonomike benzin + gaz bora

  Gaz xhama te zi te shenuara ne leje qarkullimi Mundesi nderrimi me automat

  Shkodër 1 prill 00:57
  3.500 €
 • 5 foto
  Olsi
  Vetura

  Olsi

  Shitet bora 98' benzin gas i montuar jasht motori 2.3 v5 kamio manual sediljet me ngroje clima tron

  Korçë 16 mars 20:45
  2.000 €
 • 4 foto
  Wolsvagen
  Vetura

  Wolsvagen

  Shitet bora viti 98 benzin gaz i montuar jasht 2.3 motor v5 kamio manual sedilje me ngroje clima tro

  Korçë 16 mars 12:54
  2.000 €
 • 8 foto
  VW Bora viti 2004
  Vetura

  VW Bora viti 2004

  Motorr 1.6 banzin gaz Me bagjo,4 dyert me butona Letrat deri ne shkurt 2020

  Tiranë 3 mars 10:46
  2.500 €