Vetura

VW Volkswagen | Buggy | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?
  Vetura

  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Rahovec 28 nëntor 20:42
  7.999 €
 • 0 foto
  Shitet Bubba antike
  Vetura

  Shitet Bubba antike

  Volkswagen Bubba Viti 1973 Motorri 1.2 benzine Makina eshte me letra Shqiptare

  Tiranë 19 nëntor 10:03
  10.000 €
 • 5 foto
  BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT TER VENIN
  Vetura

  BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT TER VENIN

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Q

  Gjilan 12 gusht 12:29
  1 €
 • 0 foto
  buba
  Vetura

  buba

  Shitet vetur buba e vogel 1.9 disel 1 vit regjistrim ne gjendje te mir qmimi sipas marrveshjes

  Vushtrri 3 prill 23:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ushit flm merrjep
  Vetura

  Ushit flm merrjep

  Shes ndrroj buba 1.9 TDI rks 1 vit ne xhendje shum te mir ekstra fellne interjer t mir 044633338 04

  Vushtrri 3 prill 10:26
  2.900 €
 • 3 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  Shes VW Volkswagen Buba viti 99 diesel 1.9 tdi ne gjendje te rregullt regjistrim ka edhe 5 muj Qmimi

  Mitrovicë 31 mars 18:56
  2.900 €