Vetura

VW Volkswagen | Buggy | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  VWCaddy 1.9 - 2003
  Vetura

  VWCaddy 1.9 - 2003

  • VW Volkswagen
  • Buggy
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Ferizaj 4 prill 23:09
  1.500 €
 • 2 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  • VW Volkswagen
  • Buggy
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Ferizaj 2 prill 18:00
  1.500 €
 • 0 foto
  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?
  Vetura

  》AUTO KOSOVA?? BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME?

  • VW Volkswagen
  • Buggy
  • Benzinë
  • 2015
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Rahovec 23 qershor 2022 14:19
  7.999 €
 • 0 foto
  Shiten gomat 14 dimrit❄
  Vetura

  Shiten gomat 14 dimrit❄

  • VW Volkswagen
  • Buggy
  • Dizel / Naftë
  • 2018
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Ferizaj 16 tetor 2021 10:01
  140 €
 • 2 foto
  Shitet vetura e vitit 1963
  Vetura

  Shitet vetura e vitit 1963

  • VW Volkswagen
  • Buggy
  • Benzin
  • 60-at
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Prizren 17 mars 2021 21:13
  Me Marrveshje