Vetura

VW Volkswagen | Caddy | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Cedy 1.9 rks viti 98 ndrrimi munshum
  Vetura

  Cedy 1.9 rks viti 98 ndrrimi munshum

  Shes ndrroj cedy 1.9 dizell rks viti 98 ne xhendje shum te mir 044633338 049588881

  Vushtrri Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI 2007
  Vetura

  VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI 2007

  Shitet VW Caddy Maxi Life me motorr 1.9 TDI (105 kf),full opsion e sapo ardhur nga Gjermania. Makina

  Durrës Sot, 08:49
  7.600 €
 • 11 foto
  ❌ VW CADDY 1.6 nafte~ 2011 ~kambio MANUALE~euro 5❌
  Vetura

  ❌ VW CADDY 1.6 nafte~ 2011 ~kambio MANUALE~euro 5❌

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrol

  Durrës Sot, 08:47
  7.999 €
 • 2 foto
  Cady 1.9 nafte viti 2009
  Vetura

  Cady 1.9 nafte viti 2009

  me dogan te paguar..rrip i motorit i ndruar ne 170 mi klm kiti freksjonit i ri ...jasht dhe brenda s

  Tiranë Sot, 08:37
  6.900 €
 • 11 foto
  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK TIPTRONIC EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 230000 KM ORIGJINALE ME LIB

  Pogradec Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cadyy max
  Vetura

  Cadyy max

  Shitet cadyy max i sapo ardhur nga svicra super gjendje super ekonomik.cmimi 8500 E. I diskutushem

  Elbasan Sot, 08:27
  8.500 €
 • 7 foto
  Volzwagen caddy 1.9 naft 2007
  Vetura

  Volzwagen caddy 1.9 naft 2007

  Caddy motorr 1.9 naft me kondicioner, navigator ,goma 100% disqe alumini , makina esht ne gjendje pe

  Lushnjë Sot, 08:19
  5.700 €
 • 8 foto
  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

  VW CADDY VIT PRODHIMI 2006 1.9 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA SUPER GJENDJE ME TAKSA KOLAUDIM SIGURAC

  Pogradec Sot, 08:12
  4.800 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1,9 TDI Life Klima Gjermania
  Vetura

  VW Caddy 1,9 TDI Life Klima Gjermania

  Okazion VW Caddy 1,9 TDI Life Klima 5-Dyer 5-marshe 5 vende xhama dhe pasqyra elektrike ASR ABS ESP

  Fier Sot, 08:10
  4.900 €
 • 8 foto
  shitet caddy 2001
  Vetura

  shitet caddy 2001

  shitet caddy 1.9 tdi viti 2001 pa dogan tip top 049593190

  Fushë Kosovë Sot, 08:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Caddy LIFE 1.9 TDI RKS??
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.9 TDI RKS??

  Vetura eshte ne gjendje shume te mire. E regjistruar ne emer te Firmes edhe 1 vite. 049 222 303 044

  Prishtinë Sot, 08:06
  4.900 €
 • 9 foto
  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005
  Vetura

  VV CEDYY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2005

  VV CECYY 1.9 SDI VITI 2005 KLIM A.C ABS ESP I SERVISUM KOMPLET I DOGANAUR 1 VIT RKS PER MA SHUM NA

  Prishtinë Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blej pikapa dhe kombe per pjes
  Vetura

  Blej pikapa dhe kombe per pjes

  Blej per pjes te gjitha llojet e pikapave dhe kombave me dhe pa dogan ne defekt etj.

  Ferizaj Sot, 07:59
  500 €
 • 5 foto
  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR
  Vetura

  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR

  CADDY 1.6 TDI 2012 I DOGANUAR MANUAL 161000KM Tel 044 843 258 044 100 188

  Prishtinë Sot, 07:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CADDY 1.9 NAFT GJENDJA PERFECT
  Vetura

  CADDY 1.9 NAFT GJENDJA PERFECT

  ✏ CADDY ✏ 1.9NAFT ✏ KAMIO MANUAL ✏MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NE SHQIPERI, ME DOGAN TE PAG

  Tiranë Sot, 07:42
  3.800 €
 • 5 foto
  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001
  Vetura

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi viti 2001

  Shitet Vv Caddy 1.9 Sdi 2001 Pasqyrat me levizje Rd me cd Dy gjama anash Kuk per bartje Ne gje

  Rahovec Sot, 07:41
  1.990 €
 • 5 foto
  OKAZION CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT

  ✏ CADDY LIFE ✏ 1.9 NAFT ✏ KAMIO AUTOMAT ✏OPSIONET -SERDILE ME NGROHJE- XHAMAT E ZINJ ORIGJ

  Tiranë Sot, 07:41
  5.999 €
 • 11 foto
  VW CADDY PIKAP
  Vetura

  VW CADDY PIKAP

  SHITET VW CADDY, VITI 11.2007, Model 2008 SDI 240 000 KM ME LIBER SERVISI DHE TË GARANTUARA (VW SER

  Prishtinë Sot, 07:27
  4.800 €
 • 11 foto
  WW CADYY 1.6 TDI ME KLIM V.P 2011 MAKSI
  Vetura

  WW CADYY 1.6 TDI ME KLIM V.P 2011 MAKSI

  WW CADYY 1.6 TDI VITI FUND 2011 PO SA ARDHUR PA DOGAN . NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU

  Podujevë Sot, 06:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Caddy 1.6 TDI DSG
  Vetura

  VW Caddy 1.6 TDI DSG

  Shitet caddy ne gjendje perfekte pa dogan eshte automatik (DSG) me 7 shpejtesi 1.6 TDI-I tkuqe i cil

  Prizren Sot, 04:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW CADDY 1.9 SDI ( RKS 1 VIT )
  Vetura

  VW CADDY 1.9 SDI ( RKS 1 VIT )

  CADDY 1.9 SDI RKS 1 VIT HIDROULIK RADIO SHUM TE MIRE SHUM EKONOMIK NE GJENDJE PERFEKTE I MIRMBAJTUN

  Gjilan Sot, 00:43
  1.450 €
 • 4 foto
  Vw Caddy
  Vetura

  Vw Caddy

  Shes vw caddy 1.6 tdi. Viti 2011. Km 151500.

  Durrës Dje, 23:41
  6.900 €
 • 8 foto
  VW Volksvagen Caddy Automatik 1.9 Diesel i gjatë
  Vetura

  VW Volksvagen Caddy Automatik 1.9 Diesel i gjatë

  Volsvagen Caddy i gjatë, motorri 1.9 lt naftë ,07 /12/2008 Kamjo automatike DSG ,xhamat origjina

  Fier Dje, 22:41
  7.200 €
 • 7 foto
  vw cadi viti 2008
  Vetura

  vw cadi viti 2008

  Vw caddy 0686666183 1.9 Tdi Viti 2008 200.000 Km Liber Sherbimi Timon tresh Tako rimorkimi Naft Bal

  Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes caddy
  Vetura

  Shes caddy

  Caddy benzine gaz,ngjyre e kuqe,fundit I 2009.dopjo palester,shume ekonomike,ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Dje, 22:14
  7.000 €
 • 11 foto
  Caddy maxi
  Vetura

  Caddy maxi

  Caddy maxi ne super gjendje motorrike xhenerike dhe estetike.230 mij km origjinale.1.6 nafte automat

  Tiranë Dje, 22:14
  10.900 €
 • 11 foto
  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??
  Vetura

  VW Caddy Life / 1.9 TDI / 6+1??

  Volkswagen Caddy Life me motorr 1.9 TDI modelit te ri, me kamio manuale . 6+1 vende mundesi kthimi

  Shkodër Dje, 22:11
  5.200 €
 • 11 foto
  VOLSWAGEN CADDY MAXI OKAZION!!!!!!!!
  Vetura

  VOLSWAGEN CADDY MAXI OKAZION!!!!!!!!

  SUPER OKAZION!!! VW CADDY1.6 NAFTE E FUNDVITIT 2011, DALE NE RRUGE NE MARS 2012. GJENDJA SUPER PERF

  Fier Dje, 21:01
  8.700 €
 • 7 foto
  SAPO ARDHUR - VW CADDY ( MAXI ) - AUTOMAT - 2008
  Vetura

  SAPO ARDHUR - VW CADDY ( MAXI ) - AUTOMAT - 2008

  ☎️ : 069 585 1577 -VW CADDY ( MAXI ) VERSION I GJATE -VITI 2008 -MOTORRI 1.9 TDI ( NAFTE )

  Tiranë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY FRIGORIFER VITI- 2006 KONDICIONER
  Vetura

  VW CADDY FRIGORIFER VITI- 2006 KONDICIONER

  Shitet VW CADDY I VITIT 2006 2.0 SDI KAMIO MANUALE . KONDICIONER. RADIO CD AUX. HAPJE QENDRORE ME DY

  Tiranë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Caddy 1.9 2007 me klim
  Vetura

  Caddy 1.9 2007 me klim

  Shitet pikap Caddy 2007 1.9 me klime i sapo ardhun nga gjermania ne gjendje shum te mire. Pikapi pos

  Gjakovë Dje, 20:41
  3.300 €
 • 9 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  Shitet VW Caddy 1.6 TDI Motorri : Nafte Cilindrata: 1.6 Kambio : Manual

  Durrës Dje, 20:39
  8.500 €
 • 8 foto
  VW caddy 1.9 ??
  Vetura

  VW caddy 1.9 ??

  SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2006,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR, RAD

  Elbasan Dje, 20:09
  4.900 €
 • 6 foto
  Caddy 1,9 viti 2008
  Vetura

  Caddy 1,9 viti 2008

  SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITI 2008, 4+1 VENDE ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA ITALIA,ME DOGANE TE PAGU

  Elbasan Dje, 20:06
  5.400 €
 • 8 foto
  VW caddy 2011 1.6??
  Vetura

  VW caddy 2011 1.6??

  VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte? Kambio MANUALE? 230.Mije klm( Me liber servisi te bera ne cdo koh ? ✅K

  Elbasan Dje, 20:01
  7.750 €
 • 4 foto
  Caddy 2.0 sdi me klim
  Vetura

  Caddy 2.0 sdi me klim

  Caddy 2.0 sdi me klim rexhstrim 10 muaj rexhistrimi par ne Kosov karrikat me nxemje

  Lipjan Dje, 19:25
  4.500 €
 • 3 foto
  Caddy 1.9 tdi me klim
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi me klim

  Caddy 1.9 tdi me klim rexhstrimi par kosov karrikat me nxemje shum i ruajtur

  Lipjan Dje, 19:24
  4.500 €
 • 5 foto
  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 DIEZEL 2005 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 DIEZEL E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4+1 SEDILE ME KM ORIGJINALE ME LIBER

  Tiranë Dje, 18:28
  4.900 €
 • 6 foto
  VW Caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  VW Caddy 1.9 tdi 2007

  Shitet caddy viti 2007 nafte 1.9 me dy porta me shine dy porta fund klima makina esht ne gjendje per

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET CADDY MAXI 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  SHITET CADDY MAXI 2.0 TDI 4x4

  SHITET☎️0672011174 WV CADDY VITI 2011 MOTORR 2.0 TDI 4x4 MANUAL 6 MARSHE 4 MOTION XHAMA TE ZINJ

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE ME

  Tiranë Dje, 18:25
  5.200 €
 • 10 foto
  Caddy 2006
  Vetura

  Caddy 2006

  CADDY 2006 , 2.0SDI ME KONDICIONER. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te mire p

  Tiranë Dje, 16:53
  4.300 €
 • 9 foto
  Volswagen CADDY 1.9 TDI diezel
  Vetura

  Volswagen CADDY 1.9 TDI diezel

  Volswagen CADDY 1.9 TDI diezel Viti .2007 Ajer I kondisionuar KamIo manuale Klm 185.000 me dogane tè

  Tiranë Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH
  Vetura

  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH

  SHITET CADDY 1.9 NAFT E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE

  Durrës Dje, 16:27
  4.700 €
 • 11 foto
  CADDY 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ???? FATUR TVSH
  Vetura

  CADDY 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ???? FATUR TVSH

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 2009,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,MA

  Durrës Dje, 16:27
  6.500 €
 • 11 foto
  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??
  Vetura

  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,IMPIA

  Durrës Dje, 16:25
  5.400 €
 • 2 foto
  VW Volsvagen caddy 1.9 nafte automatik
  Vetura

  VW Volsvagen caddy 1.9 nafte automatik

  Ofroj ne shitje nje volsvagen caddy ne gjendje te shkelqyer si na ana estetike dhe motorrike me xham

  Fier Dje, 16:05
  5.400 €
 • 6 foto
  Shes vw caddy 1.9 dizell 1 vit regjistrim
  Vetura

  Shes vw caddy 1.9 dizell 1 vit regjistrim

  Shes vw caddy 1.9 dizell viti 1998 i regjistrim 1 vit rks ne gjendje te mir per me shum info nr tel

  Obiliq 11 tetor 22:01
  1.300 €
 • 11 foto
  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua
  Vetura

  Shes apo ndrroj VW Caddy 1.9 TDI me dogan te pagua

  Shes apo ndrroj VW CADDY 1.9 tdi me dogan te paguar viti i prodhimit 2005 ne gjendje shum te mir.Cad

  Obiliq 11 tetor 22:00
  3.500 €
 • 11 foto
  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5
  Vetura

  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 CADDY 1.9 TDI 77 KW MODEL 2008 I DOGAN

  Prishtinë 11 tetor 21:07
  Me Marrveshje