Vetura

VW Volkswagen | CC | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

CC

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte

  Shitet cc 2010 me 149000km me garanci email sapoardhur.. Super okazion.. sendilje meshine.. Panorami

  Tiranë Sot, 11:09
  10.500 €
 • 11 foto
  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion
  Vetura

  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion

  Super okazionnn passt cc 2.0 benzin ..butona ne timon , sensor dritash , sensor shiu , limitador shp

  Tiranë Sot, 11:08
  8.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPO

  Tiranë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Passat cc 2.0T viti 2011
  Vetura

  VW Passat cc 2.0T viti 2011

  VW Passat CC 2.0T Benzin+gaz I sapo montuar 2 vjet garanci , Viti Prodhimit 2011 , sedilje elektrike

  Durrës Sot, 10:32
  10.500 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC, 2014
  Vetura

  VW PASSAT CC, 2014

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Kilometra : 64.000 km . Motorri : 2.0 Benzine. Per detaje te tjer

  Tiranë Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??
  Vetura

  VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / 2010 ??

  Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothu

  Shkodër Sot, 09:44
  13.500 €
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 17:11
  8.400 €
 • 1 foto
  Passat CC DSG SPORT
  Vetura

  Passat CC DSG SPORT

  Ne gjendje perfekte, bej ndrrim vetem me Mercedes C

  Prishtinë Dje, 15:39
  12.000 €
 • 9 foto
  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi
  Vetura

  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Me liber servisi nga VW Shume e Paster Servisi i fundit 148000 KM

  Durrës 12 dhjetor 20:11
  11.200 €
 • 11 foto
  2010 Volkswagen CC Sport 2.0T (211HP) 75,000km
  Vetura

  2010 Volkswagen CC Sport 2.0T (211HP) 75,000km

  Marka 👉 VW CC Sport Package Forca mottorrike👉2.0T Fuqia 👉 211 Hp Lloji i kambjos👉Automatike Tronic

  Tiranë 12 dhjetor 13:45
  13.500 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT

  Passat CC, 2.0 Benzine, Viti 2013, Seria USA. Automat 7 Marshe, Kamjo DSG. Sallon Lekure, Sedile me

  Tiranë 12 dhjetor 12:46
  13.500 €
 • 11 foto
  Passat cc 2014 okazionnn
  Vetura

  Passat cc 2014 okazionnn

  Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo

  Tiranë 12 dhjetor 11:22
  12.500 €
 • 8 foto
  shes passat cc 2014 rline dsg pa dogan
  Vetura

  shes passat cc 2014 rline dsg pa dogan

  shes passat cc rline 2014 dsg 2.0 benzin tsi full opcion vetura gjindet ne prishtin per ma shum info

  Tiranë 12 dhjetor 10:53
  8.950 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN CC AUTOMATIKE!!!!!!!!!
  Vetura

  VOLKSWAGEN CC AUTOMATIKE!!!!!!!!!

  VOLKSWAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN TSI -E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZ -SPORT LINE -VITI 2010 Mak

  Durrës 12 dhjetor 08:22
  8.100 €
 • 10 foto
   VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion Dogana e paguar)
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion Dogana e paguar)

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë 12 dhjetor 02:15
  17.500 €
 • 9 foto
  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??
  Vetura

  Shitet Passati Higline Bluemotion i ardhnga ch??

  Shitet Passati Higline Bluemotion viti 2012 2.0 td I -Tkuqe 177PS Automatik -tiptronik i ardhur nga

  Gjilan 10 dhjetor 23:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat cc per pjese
  Vetura

  Passat cc per pjese

  Durrës Pjese vw cc 2009 2015 +355 69 939 0606 +355 69 322 1760 motorr Vw cc 2013-2015 benzine

  Durrës 10 dhjetor 22:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pasat cc 2013
  Vetura

  Pasat cc 2013

  Pasat cc Viti 2013 2.0 benzin tfsi Kambio dsg Klima Me dogan te paguar Gati per targim

  Elbasan 9 dhjetor 20:29
  13.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen CC Sport 2.0T USA
  Vetura

  Volkswagen CC Sport 2.0T USA

  VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic Benzine6.8L/100km 2012 115000 Milje OrigjinaleBezhe E sa

  Korçë 7 dhjetor 00:27
  11.000 €
 • 1 foto
  Vw cc 2014
  Vetura

  Vw cc 2014

  130 mij km adaptive headlight full led.etj

  Durrës 6 dhjetor 19:35
  14.500 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT CC
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT CC

  Shitet vw passat cc 2.0 turbo e sapo ardhur nga amerika dhe sapo targuar. Te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 6 dhjetor 10:07
  8.000 €
 • 4 foto
  Pasat CC 2.0 DSG
  Vetura

  Pasat CC 2.0 DSG

  Shitet dhe ndrrohet me veture mat re pasat CC DSG 2.0 Rks 1 vit ne gjendje te rregullt per ma teper

  Prishtinë 4 dhjetor 22:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pasat CC 2.0 DSG
  Vetura

  Pasat CC 2.0 DSG

  Shitet dhe ndrrohet me veture me te re pasat CC 2.0 DSG 2008 ne gjendje te rregullt RKS 1 vit per ma

  Pejë 4 dhjetor 21:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi

  Passat cc 2.0 Tsi i vitit 2009 me 170mij km origjinale te vertetueshme lehte.Kamer parkimi, tapiceri

  Tiranë 1 dhjetor 14:02
  9.000 €
 • 3 foto
  Passat ??
  Vetura

  Passat ??

  Shitet Vw Passat I sapo ardhur nga Gjermania !!!! Full 2.0 Nafte Viti Fundi 2006 Makina Posedon: =

  Kukës 25 nëntor 15:48
  6.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen CC Luxury - 2.0 TSI

  Shitet 2012 Volkswagen CC - 2.0 TSI i pershtatshem per gaz. Sallon lekure shume i paster, sendilje m

  Fier 23 nëntor 11:34
  11.500 €
 • 4 foto
  Passat cc 2010
  Vetura

  Passat cc 2010

  Passat cc 2.0 tsi benzinë(turbo)- full extra navi ,sendilje me ngrohje etj, 120.000 milje , esht shu

  Korçë 17 nëntor 08:46
  8.500 €
 • 6 foto
  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine
  Vetura

  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine

  Marka 👉 VW Passat Forca motorrike 👉 2.0 Lloji i kambjos 👉 Automatik Karburanti 👉 Benzine Viti prodh

  Tiranë 11 nëntor 16:50
  7.700 €
 • 10 foto
  Vw Passat CC
  Vetura

  Vw Passat CC

  vw passat cc viti i prodhimit 2008, ngjyre e bardhe, dritaret ekeltrike, dritat automatike xenon, xh

  Prishtinë 11 nëntor 12:02
  10.800 €
 • 11 foto
  ❌VW PASSAT CC 2.0 nafte ~2009~ AUTOMATIKE ~KAMERA❌
  Vetura

  ❌VW PASSAT CC 2.0 nafte ~2009~ AUTOMATIKE ~KAMERA❌

  VOLKSWAGEN PASAT CC 2.0 nafte👍VITI 11/2009 dale n pune n 2010👍 Kambio AUTOMATIKE(tip-tronic)👍 199455

  Durrës 10 nëntor 00:00
  10.999 €
 • 0 foto
  Volkwagen Passat CC 2.0 Gaz/Benzin
  Vetura

  Volkwagen Passat CC 2.0 Gaz/Benzin

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Karroceri dhe tapiceri shume e mirembajtur. Disqe Alu

  Durrës 9 nëntor 13:24
  10.500 €
 • 8 foto
  Okazion!!! Passat CC
  Vetura

  Okazion!!! Passat CC

  Vw Passat cc 2.0 Benzinee gatshme per impjant gazi. Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo

  Tiranë 6 nëntor 15:35
  8.500 €
 • 8 foto
  Passat cc 2.0 tdi 6shpejci
  Vetura

  Passat cc 2.0 tdi 6shpejci

  Shes vetuten passat cc 2.0 tdi me 6 shpejci viti 2008 klim tronik navi pulla nvollan ne gjendje perf

  Mitrovicë 21 tetor 21:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZIONN!!!! PASSAT CC
  Vetura

  OKAZIONN!!!! PASSAT CC

  VW Passat CC AMERIKAN 2.0 Benzin TSI I Pershatur per Gaz 100% , Viti Prodhimit fundi 2012 , sedilje

  Kukës 21 tetor 12:13
  7.600 €
 • 8 foto
  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009
  Vetura

  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009

  Volkswagen passat cc viti 2009 full option kambjo automatike me te gjitha sherbimet e bera 069667971

  Tiranë 20 tetor 17:33
  9.200 €
 • 10 foto
  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI

  Volkswagen Passat CC 2.0 Tsi Full Option Viti 2013 (e gatshme per impiant gazi) 123.000 km (te cert

  Tiranë 19 tetor 20:02
  14.000 €
 • 7 foto
  Passat CC 2009 gjendje perfekte...
  Vetura

  Passat CC 2009 gjendje perfekte...

  Passat CC viti 2009 kambio automatike navigator full opsion gjendja eshte perfekte thuajse e re , pe

  Elbasan 19 tetor 11:15
  8.000 €
 • 0 foto
  Passat cc 2.0t
  Vetura

  Passat cc 2.0t

  Passat cc2.0t super gjendje .. nderrohet

  Durrës 17 tetor 21:08
  8.000 €
 • 6 foto
  Vw CC 2.0 okazion!
  Vetura

  Vw CC 2.0 okazion!

  Vw Passat cc 2.0 Benzinee gatshme per impjant gazi. Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo

  Tiranë 9 tetor 21:10
  9.000 €
 • 9 foto
  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT 130 MIJ MILJE
  Vetura

  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT 130 MIJ MILJE

  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT TAPICERI LEKURE DISQE ALUMINI LETRAT SAPO PAGUAR BORD KOMPJUTERIK.N

  Tiranë 8 tetor 07:57
  7.500 €
 • 11 foto
  Passat CC,INDIVIDUAL,2.0 Nafte,Automat,Navi,dvd,09
  Vetura

  Passat CC,INDIVIDUAL,2.0 Nafte,Automat,Navi,dvd,09

  ??VW PASSAT CC INDIVIDUAL?? ?VITI 2009 ?2.0 TDI (Nafte) 174 HP ? Seria HIGHLINE-INDIVIDUAL ?EURO 4

  Durrës 4 tetor 20:34
  11.800 €
 • 6 foto
  2000
  Vetura

  2000

  Volkswagen CC. Viti 2012. Makina ne gjendje perfekte, full. Sedilje lekure, kambio automatike, klima

  Durrës 4 tetor 18:22
  9.500 €
 • 5 foto
  Passat Cc 2.0 Tdi
  Vetura

  Passat Cc 2.0 Tdi

  Shitet ose kembehet me makin tjeter,Passat cc ne gjendje prefekte xhenerike motorike e gatshme per c

  Tiranë 1 tetor 17:24
  10.000 €
 • 9 foto
  VW Passat cc 2.0tdi
  Vetura

  VW Passat cc 2.0tdi

  passat 2.0tdi 103kw highline manual tempomat xhamat e zi nga prodhuesi navigacion senzor para mbrap

  Gjilan 1 tetor 08:32
  8.000 €
 • 7 foto
  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION
  Vetura

  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION

  Shes passat cc FULL OPSION ❎WVWAC23C39E540665❎ ❎Motorr 2.0 TSI Individual Sport 200 h/p ❎K

  Tiranë 28 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CC
  Vetura

  VW CC

  Shes veturen Vw CC ne gjendje te Shkelqyer! Vlen te ceket se vetura eshte me Full Paisje paisje! Esh

  Prizren 28 shtator 08:22
  19.500 €
 • 8 foto
  shes passat cc 2013 dsg 2.0 tsi pa dogan
  Vetura

  shes passat cc 2013 dsg 2.0 tsi pa dogan

  shes pasat cc 2.0 benzin tsi dsg gjendje shum te mir per ma shum info tel +38344218816 bmw.citroen.

  Durrës 24 shtator 21:28
  7.900 €
 • 1 foto
  Passat Cc 2012 dsg
  Vetura

  Passat Cc 2012 dsg

  Shitet ose ndrohet vetem me Polo 1.6 2012- e tutje

  Istog 23 shtator 18:09
  14.500 €
 • 4 foto
  Shitet Passat cc 9500€
  Vetura

  Shitet Passat cc 9500€

  Passat cc ne gjendje shume te mire. Makina nuk ka nevoje per shume komente. Eshte full opsion ne kat

  Elbasan 23 shtator 17:56
  9.500 €
 • 8 foto
  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION
  Vetura

  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION

  Shes passat cc FULL OPSION ❎WVWAC23C39E540665❎ ❎Motorr 2.0 TSI Individual Sport 200 h/p ❎

  Tiranë 22 shtator 18:56
  7.700 €