Vetura

VW Volkswagen | Crafter | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  VW Crafter
  Vetura

  VW Crafter

  Shes VW Crafter ne gjendje te regull me dogan edhe homoligim te paguar per me shum Info nr 049199996

  Pejë Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI FRIGO -20 DUPLLAK MAXI ZVICRA
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI FRIGO -20 DUPLLAK MAXI ZVICRA

  Shes VW CRAFTER ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga zvicra,viti i prodhimit 12.2007,motori 2.5

  Prishtinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Crafter 35 2.5 TDI
  Vetura

  Vw Crafter 35 2.5 TDI

  Vw Crafter 35 2.5 TDI viti 2011 i posa ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir me dogan

  Gjakovë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET VW CRAFTER ARDHUR NGA GJERMANIA 2010
  Vetura

  SHITET VW CRAFTER ARDHUR NGA GJERMANIA 2010

  Shitet vw crafter 2.5 tdi viti 2010 posa ardhur nga gjermania pa dogan ne gjendje te mir ju mirpresi

  Prishtinë Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Volswagen frigorifer
  Vetura

  Volswagen frigorifer

  E ardhur nga Belgjika ne gjendje te perkryer .

  Shkodër Dje, 10:37
  8.000 €
 • 11 foto
  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *
  Vetura

  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *

  Vw Crafter 2.5 Tdi (100kw) AUTOMATIK FRIGO ( friz ) - KLIMA AC Me Dogan dhe Homologim te paguar Vi

  Ferizaj Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010

  Crafter 2.5tdi bluetdi,Euro 5,importuar nga zvicra, me leje qarkullimi zviceriane 15 vende,automat

  Tiranë 16 gusht 23:18
  21.000 €
 • 11 foto
  Volkswagen Crafter 2015
  Vetura

  Volkswagen Crafter 2015

  Volkswagen Crafter Viti i Prodhimit: 2015 Lenda djegese: Naftë Marshi: Manual 6+1 Kubikazha: 2.0 TD

  Ferizaj 16 gusht 17:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamioneta VW CRAFTER, 2500TD, 2007, RKS
  Vetura

  Kamioneta VW CRAFTER, 2500TD, 2007, RKS

  Shitet Kamioneta VW CRAFTER, 2500TD i regjistruar dhe doganuar ne Kosove, viti 2007.

  Prishtinë 16 gusht 15:56
  6.200 €
 • 9 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI /VITI 2007 /6+1R SHPEJTESI /RKS
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI /VITI 2007 /6+1R SHPEJTESI /RKS

  VW CRAFTER 2.5 TDI. VITI : 09/2006. MARSHI : MANUAL 6 + 1 R. SENZORA : PARA DHE MBRAPA. KILMATRONIK

  Prishtinë 16 gusht 13:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  crafter
  Vetura

  crafter

  shes kombin crafter ne gjendeje shum te mire viti 2010 central abes pasqyret me rrym dritaret me rry

  Viti 16 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  crafter viti 2010
  Vetura

  crafter viti 2010

  shes kombin crafter i ardhur qe 3 dit prej gjermonis ne gjendej shum te mire posedon dritaret me rry

  Ferizaj 16 gusht 09:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  crafter 2008 me FRIGORIFER
  Vetura

  crafter 2008 me FRIGORIFER

  shitet vw crafter me frigorifer (ne garanci), viti 2008 me 209000 km ne gjendje shume te mire, me sh

  Elbasan 16 gusht 09:03
  11.000 €
 • 5 foto
  Shitet & Nderohet
  Vetura

  Shitet & Nderohet

  Makine esht prefekte shum e mbajtur.Nga ana xhenerike&motori shum i mbajtur te gjitha pjeset ori

  Elbasan 15 gusht 21:13
  8.500 €
 • 8 foto
  Wolsvagen krafter kamioncin
  Vetura

  Wolsvagen krafter kamioncin

  Makina esht super e paster motorr 2.5 me kondicioner me kilometrat e veta origjinale me garanci per

  Durrës 15 gusht 18:19
  11.000 €
 • 8 foto
  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6
  Vetura

  Crafter Maxi 2.5TDI viti2009 3 ose 6

  Crafter maxi 2.5 tdi viti 2009 i sa po ardhur ne gjendje shum te mire mundesi 3 ose 6 ulse per ma s

  Has 14 gusht 13:09
  6.480 €
 • 5 foto
  Wolsvagen crafter 2012
  Vetura

  Wolsvagen crafter 2012

  Shtitet wolsvagen crafter 2012 2.5 dizell 2 par rrota mrapa 5 ton ne gjendje shum te mire

  Pejë 13 gusht 16:12
  9.000 €
 • 6 foto
  Crafter 2010
  Vetura

  Crafter 2010

  Shitet crafter 2010 , 2,5 TDI , ne gjendje shum te mire shum i rujtun , me hipobine , klime funksion

  Fushë Kosovë 12 gusht 19:36
  8.200 €
 • 6 foto
  Vw crafter
  Vetura

  Vw crafter

  Vetura eshte e posa ardhur nga jashte dhe eshte ne gjendje shume te mire

  Prishtinë 12 gusht 12:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Crafter Sapo Ardhur Okazionnn
  Vetura

  Volkswagen Crafter Sapo Ardhur Okazionnn

  Shitet volkswagen Crafter viti 2012.Makina sa ka ardhur nga Gjermania dhe eshte e sapo targuar.Per m

  Sarandë 11 gusht 10:28
  8.500 €
 • 8 foto
  Shes crafter
  Vetura

  Shes crafter

  Shes krafter i sapo ardhur nga gjermanija 045 484 310

  Klinë 10 gusht 15:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw crafter frigo
  Vetura

  Vw crafter frigo

  Shes vw crafter me frigo 2011 2.0 tdi 6 shpejtsi sapo i aedhur nga suedia

  Podujevë 9 gusht 12:45
  7.200 €
 • 6 foto
  VW Volkswagen Crafter
  Vetura

  VW Volkswagen Crafter

  VW Volkswagen Crafter 2.0 , 163 Kw Posedon edhe liftin si dhe Kamer dhe nxemje ne kabin Eshte ja

  Prishtinë 8 gusht 20:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Crafter 2.5 TDI Diesel-2010-SAPO ARDHUR
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDI Diesel-2010-SAPO ARDHUR

  VW Crafter 2.5 TDI Diesel , Viti Prodhimit 2010 me 207.000 km , I sapo ardhur nga Belgjika , me let

  Tiranë 8 gusht 19:29
  8.700 €
 • 8 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI I ARDHUR NGA ZVICRA??
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI I ARDHUR NGA ZVICRA??

  .....

  Prishtinë 6 gusht 09:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kombi Crafter 35 2EKE2
  Vetura

  Kombi Crafter 35 2EKE2

  Shitet kombi VW Crafter 35 viti 2011 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara 285,902 km. S

  Prishtinë 6 gusht 08:49
  15.500 €
 • 7 foto
  Shitet vw crafter 2.5 naft frigoriferik
  Vetura

  Shitet vw crafter 2.5 naft frigoriferik

  Shitet vw crafter frigoriferik. 2.5 nafte kamio manuale. 160.000 milje. Me kondicioner, frigorifer f

  Tiranë 4 gusht 12:05
  9.000 €
 • 7 foto
  VW Crafter 2.5TDI 2008
  Vetura

  VW Crafter 2.5TDI 2008

  Shitet Kombi VW Crafter 2.5 Tdi viti i prodhimit 2008. Vetura posedon xhama elektrike pasqyre me nxe

  Prizren 3 gusht 23:22
  6.900 €
 • 7 foto
  Kombi VW CRAFTER 2.5 TDI 6 Shpejtesi NAVI
  Vetura

  Kombi VW CRAFTER 2.5 TDI 6 Shpejtesi NAVI

  Mjeti eshte ne gjendje te rregullt. Eshte full EXTRA Me liber te servisit Tel 049 30 40 60 Viber

  Prishtinë 1 gusht 22:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Volkswagen Krafter35 MAXI gjatë 2.0 TDI/136ps 2012
  Vetura

  Volkswagen Krafter35 MAXI gjatë 2.0 TDI/136ps 2012

  VW Krafter 05.06 2012 motorri 2.0 136 ps maxi i gjatë Gjendje teknike shumë të mirë, 1 pronsi,

  Fier 29 korrik 18:57
  12.500 €
 • 2 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI 2008
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI 2008

  Shes kombi volkswagen crafter i sapo ardhur ngs Gjermania pa dogan. Kombi eshte 2.5 TDI me DI tkuqe

  Deqan 29 korrik 16:35
  6.200 €
 • 6 foto
  VW CRAFTER,MAXI 2.5 DISEL,I DOGANUAR,
  Vetura

  VW CRAFTER,MAXI 2.5 DISEL,I DOGANUAR,

  Shes kamioneten vw crafter 2.5 disel,maxi,i doganuar,makina esht ne gjendje shume te mirr teknike dh

  Ferizaj 27 korrik 17:48
  9.900 €
 • 8 foto
  VW-Crafter
  Vetura

  VW-Crafter

  Per arsye mos perdorimi shitet Furgoni 17+1 Furgoni esht ne gjendje shum te mire dhe cdogje punon s

  Tiranë 21 korrik 23:25
  14.000 €
 • 7 foto
  VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN nga zvicra 2008
  Vetura

  VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN nga zvicra 2008

  Shes VW CRAFTER ne gjendje te rregullt,i sapo ardhur nga zvicra,viti i prodhimit 12.2008,motori 2.5

  Prishtinë 21 korrik 09:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Maxi crafter
  Vetura

  Maxi crafter

  Shitet maxi crafter manual viti 2009 2.5 dizel i pa doganuar gjendje shume te mire info tel viber/wh

  Prishtinë 18 korrik 09:35
  9.950 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet crafter 2.5 me gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicra

  Gjilan 17 korrik 09:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Crafter 2012
  Vetura

  Crafter 2012

  Shitet wolsfagen crafter 2012 ne gjendje te rregullte Me dy par rrota,shasi 5.0 2.5 diesel

  Kukës 16 korrik 09:58
  8.500 €
 • 3 foto
  Vw Crafter TDI 2.5 dizell
  Vetura

  Vw Crafter TDI 2.5 dizell

  Shitet kombi VW Crafter TDI 2.5 dizell. Gjendja e kombit asht shum e mir. EXTRA i ka dritat perpara,

  Gjilan 7 korrik 00:39
  5.400 €
 • 0 foto
  Elbasan
  Vetura

  Elbasan

  Gjendje perfekte

  Elbasan 7 korrik 00:16
  8.000 €
 • 4 foto
  Crafter 2.5 TDI
  Vetura

  Crafter 2.5 TDI

  * Shitet vw Crafter * 2.5 TDI * Viti - 2008 * klim * karrikat me nxemje * gjamat me rrym * ne gjend

  Mitrovicë 3 korrik 11:32
  4.800 €
 • 6 foto
  VW Crafter 20+1 vende.
  Vetura

  VW Crafter 20+1 vende.

  Shitet Volkswagen crafter i ardhur nga Gjermania i pa perdorur ne Shqiperi. Ne gjendje shume te mire

  Tiranë 1 korrik 15:12
  32.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen Crafter
  Vetura

  Volkswagen Crafter

  Volkswagen Crafter 2.5 TDI Manual, 163hp, 2007 6 shpejtesi manual Sensora para dhe mbrapa si dhe ne

  Dragash 28 qershor 21:13
  5.700 €
 • 11 foto
  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *
  Vetura

  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *

  VW Crafter 2.5 Tdi (100kw) AUTOMATIK FRIGO ( friz ) - KLIM AC Me Dogan dhe Homologim te paguar Viti

  Ferizaj 28 qershor 20:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *
  Vetura

  VW Crafter 2.5 Tdi FRIGO * I Doganuar *

  VW Crafter 2.5 Tdi (100kw) AUTOMATIK FRIGO ( friz ) - KLIM AC Me Dogan dhe Homologim te paguar Viti

  Ferizaj 28 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kombi
  Vetura

  kombi

  shitet kombi kombi gjendet ne gjermani

  Gjakovë 27 qershor 08:05
  6.950 €
 • 5 foto
  Tirane, shes Volkswagen Crafter
  Vetura

  Tirane, shes Volkswagen Crafter

  Tek gomë, i prodhuar me porosi. Përdorur vetëm nga porositësi. Arsye shitje eshte mbyllja e biznes

  Tiranë 22 qershor 12:31
  15.000 €
 • 7 foto
  VW CRAFTER
  Vetura

  VW CRAFTER

  Kombi ësht ne gjendje te rregullt sa po esht ardhur nga gjermani per me shum Info na kontaktoni ne T

  Rahovec 20 qershor 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Furgon Volkswagen Crafter.Cmimi me TVSH
  Vetura

  Shitet Furgon Volkswagen Crafter.Cmimi me TVSH

  Shitet VW Crafter ne gjendje shume te mire . Vit prodhimi 2013. 15.000 Euro (perfshire TVSH) Cmimi

  Tiranë 18 qershor 13:53
  15.000 €
 • 4 foto
  VW Crafter 2.5 TDI
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDI

  Vw crafter shitet ne gjendje te rregullt i sa po ardhur nga ch te gjitha seviset e kryme me liber se

  Malisheve 14 qershor 23:14
  8.000 €
 • 0 foto
  VW Crafter.2.2Naft2008Manual.Sapo Ardhe.me taksa
  Vetura

  VW Crafter.2.2Naft2008Manual.Sapo Ardhe.me taksa

  Shitet vw crafter 2.2naft 2007-2008e kuqe manual 6+R.motori 4piston shume ekonomik299.000km origjina

  Tiranë 13 qershor 06:29
  8.699 €