Vetura

VW Volkswagen | Eos | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Eos

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt
  Vetura

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, ne gjendje perfekt

  Vw eos, viti 2011, 2.0 benzine, letra te sapo prera, full opsion, cmimi 8500€ i diskutushem, ju lute

  Krujë 17 nëntor 23:05
  8.500 €
 • 6 foto
  VW Eos 2010 Cabrio
  Vetura

  VW Eos 2010 Cabrio

  Eos viti 2010 kamje manuale full opsion e sapo ardhur nga anglia

  Tiranë 25 shtator 21:29
  7.499 €
 • 6 foto
  Volkswagen eos 2007
  Vetura

  Volkswagen eos 2007

  Motorr 2.0 tdi 140 kuaj fuqi

  Vlorë 17 shtator 18:44
  5.000 €
 • 0 foto
  ndrrohet vw eos 2.0tdi highline full opsion automa
  Vetura

  ndrrohet vw eos 2.0tdi highline full opsion automa

  nderrohet vw eos 2.0tdi dsg automat full opsion bagazhier sistem muzike cabrio metalike pervec cabri

  Tiranë 6 shtator 11:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010
  Vetura

  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010

  shes EOS 2.0 dizel Automatik 2010 esapo doganuar dhe erigjistruar ne rks per her te par vetura posed

  Prishtinë 5 shtator 11:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW EOS 2.O FSI CABRIOLET RKS VITI 2006
  Vetura

  VW EOS 2.O FSI CABRIOLET RKS VITI 2006

  Eos 2.0 FSI FULL PAISJE NE GJENDJE PERFEKTE 045505565

  Prishtinë 2 gusht 12:32
  3.700 €
 • 11 foto
  VW EOS 2.0
  Vetura

  VW EOS 2.0

  Shitet VW EOS 2.0 Cabriolet Manual 280000 te kaluara Per me shume info lajmerohuni ne nr 045 556 432

  Prishtinë 26 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura wolskfagen 2.0 ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj per as nje investim pa dogan

  Viti 13 korrik 20:49
  7.800 €
 • 4 foto
  Okazione volkswagen eos viti 08 2.0 naft
  Vetura

  Okazione volkswagen eos viti 08 2.0 naft

  Makina esht ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike shum e paster brenda dhe jasht sherbimet e bera

  Elbasan 11 korrik 21:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010
  Vetura

  VW Eos 2.0 dizel Automatik 2010

  shes EOS 2.0 dizel Automatik 2010 esapo doganuar dhe erigjistruar ne rks per her te par vetura posed

  Prishtinë 28 qershor 23:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EOS 2.0 TDI DISEL CABRIOLET 2009 103 KW 6 SHPEJCI
  Vetura

  EOS 2.0 TDI DISEL CABRIOLET 2009 103 KW 6 SHPEJCI

  EOS 2.0 TDI DISEL CABRIOLET VITI 2009 103 KW 140 PS PA DOGAN NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI

  Vushtrri 21 qershor 15:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW EOS
  Vetura

  VW EOS

  Volkswagen EOS Motori: 1.4 FSI Karburanti: Benzine Kambio: Manuale Fuqia motorike: 122 KF Viti i Pr

  Tiranë 20 qershor 09:13
  4.690 €
 • 3 foto
  Veturen kabriolet 2.0 dizel
  Vetura

  Veturen kabriolet 2.0 dizel

  shes veturen 2.0 disel

  Prishtinë 14 qershor 23:06
  4.999 €
 • 4 foto
  Shes vw eos 2.0 TDI
  Vetura

  Shes vw eos 2.0 TDI

  Shes vw eos 2.0 TDI ne gjendje shume te mire, i ardhur nga zvicra tash 6 muaj dhe me liber te servis

  Prishtinë 29 maj 00:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Eos shes ndroj
  Vetura

  Eos shes ndroj

  Vw eos 2.0 benzin fsi Viti 2007 200 ps Km:227mij RKS deri mujin e 10,2019 Klimatronik, karikat m

  Prizren 27 maj 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina eshte ne gjendje super
  Vetura

  Makina eshte ne gjendje super

  Makina eshte e sapo ardhur nga franca e zhdoganuar por pa targa

  Shkodër 4 prill 11:54
  6.500 €
 • 3 foto
  Shitet VW EOS 2.0 Benzine
  Vetura

  Shitet VW EOS 2.0 Benzine

  Shitet VW EOS 2.0 Benzine Me targa shqiptare,e ardhur nga Amerika Dokumenta deri ne Qershor 2019 Per

  Krujë 3 prill 18:08
  8.500 €
 • 8 foto
  Eos
  Vetura

  Eos

  shitet vw eos Sherbime t bera vaj filtra goma t reja. ne gjendje te mire mororrike dhe xhenerike . e

  Fier 3 prill 12:12
  3.800 €
 • 3 foto
  U SHIT NGA BUNA SH.P.K..........VW EOS
  Vetura

  U SHIT NGA BUNA SH.P.K..........VW EOS

  VW EOS NE GJENDJE SHUM TE MIR ME REGJISTRIM FULL EXTRA PER MA SHUMË INFO NË TEL 045/505-566 Blerim.

  Prishtinë 3 prill 11:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makine kabrio
  Vetura

  Makine kabrio

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Shitet per arsye emigrimi. Eshte blere ne zvicer para nje viti.

  Tiranë 2 prill 08:56
  6.500 €
 • 11 foto
  EOS 2.0 TDI
  Vetura

  EOS 2.0 TDI

  Eos 2.0 TDI Vetura eshte ne gjendje shum te mir e ka te ndrum rrypin e motorit dhe servisin vetura p

  Pejë 31 mars 01:44
  10.000 €
 • 4 foto
  VW volkswagen Eos
  Vetura

  VW volkswagen Eos

  Makina e ardhur nga Zvicra ne vitin 2018 Automatike+Manuale Benzine , Viti prodhimit 2008 Makina esh

  Tiranë 15 shkurt 23:34
  8.500 €
 • 4 foto
  VW Eos dizel
  Vetura

  VW Eos dizel

  Makina eshte e sapo ardhur nga franca e zhdoganuar

  Shkodër 20 janar 12:34
  5.000 €