Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI
  Vetura

  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI

  044-791-901 ndrrim nuk boj gjendje perfekte goma te reja 5 shpejtsi pod t mir ngjyr vishnje metalike

  Ferizaj Sot, 00:09
  1.400 €
 • 6 foto
  Vw Golf 6 Automat 2014
  Vetura

  Vw Golf 6 Automat 2014

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.E sapo targuar dhe me inpjant gazi STAG me 3 vite garanci.Nu

  Tiranë Dje, 23:56
  8.600 €
 • 0 foto
  Shitet golf 6 benzine gaz fundi 2009 dhjetor
  Vetura

  Shitet golf 6 benzine gaz fundi 2009 dhjetor

  Shitet golf 6 fundi 2009 makina Eshte e paster fare e marre nga ambasada amerikane makina ka 57000 k

  Tiranë Dje, 23:17
  8.000 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.6 benzin gas vetem shitet
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin gas vetem shitet

  Golf ne super gjendje dhe sherbime te gjitha te bera Cmimi 4200 euro,pak i diskutushem,vetem shitet,

  Tiranë Dje, 22:40
  4.000 €
 • 1 foto
  Golf 5 --- 1.6 gas benzine
  Vetura

  Golf 5 --- 1.6 gas benzine

  Shitet golf 5 i 2004 1.6 gas benzine -- impiant fabrike landi renzo makina ka motorr anglez t 2007

  Vlorë Dje, 21:44
  4.800 €
 • 6 foto
  Golf 5 AUTOMAT Benzin+gas
  Vetura

  Golf 5 AUTOMAT Benzin+gas

  Volkswagen golf 5, Fuqia motorrike-1.6 I thjesht. Karburanti-Gaz+Benzin punon 100% ne gaz. Lloji I k

  Fier Dje, 20:59
  4.760 €
 • 10 foto
  Golf 6 viti 2011
  Vetura

  Golf 6 viti 2011

  Golf 6 i sapo targuar 126000 km orgjinale me garanci,2,5 benzine/gaz,impjanti i sapo vendosur Romano

  Tiranë Dje, 13:40
  9.500 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit

  Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019 -VITI I PRODHIMIT 2000

  Tiranë Dje, 13:06
  3.150 €
 • 9 foto
  Golf 5 OKAZIONNN vetem per pak dite
  Vetura

  Golf 5 OKAZIONNN vetem per pak dite

  Ne gjendje shume te mire Sallon shume i paster Vaj filtra te sapo bëra Letrat deri ne dhjetor 201

  Tiranë Dje, 09:29
  4.400 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 plus benzin gaz
  Vetura

  VW Golf 5 plus benzin gaz

  Me targa shqiptare dhe letra te sapo bera per nje vit 01.09.2019 .siguracion full kasko

  Elbasan 15 nëntor 22:27
  5.700 €
 • 5 foto
  Golf 6 Automat Gaz Kamera Sensorë parkimi Ekran 9\"
  Vetura

  Golf 6 Automat Gaz Kamera Sensorë parkimi Ekran 9\"

  Në gjendje të përkryer, mjaft ekonomike (me 600 lek përshkon 100 km) Kamera Sensorë parkimi (4 mbrap

  Tiranë 15 nëntor 14:09
  9.600 €
 • 8 foto
  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA
  Vetura

  *OKAZION* VW GOLF 5 PORTA

  Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , motorr 1.6 i thjesht. Makina me sherbime te bera

  Tiranë 15 nëntor 12:21
  5.500 €
 • 12 foto
  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine-gaz manuale sh ekonomike, 2000

  VW Golf 4, 1.4 benzine-gaz, viti 2000, teper ekonomike, manuale, 220.000 km, letrat deri ne maj 2020

  Durrës 15 nëntor 04:35
  2.000 €
 • 6 foto
  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000
  Vetura

  Golf 4 benzine gaz, 1.4 viti 2000

  Shitet golf 4 viti 2000, motor 1.4 benzine-gaz, te gjitha sherbimet e bera, me impiant gazi shume ek

  Durrës 15 nëntor 04:35
  1.900 €
 • 5 foto
  Golf V 1.6 benzin-gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 benzin-gaz

  Mjeti ne gjendje shume te Mir .Sherbimet e sapo bera.Letrat e sapo prera.impjanti I gazit eshte seku

  Elbasan 12 nëntor 12:49
  4.500 €
 • 2 foto
  Stilolaps me kamer te fshehur
  Vetura

  Stilolaps me kamer te fshehur

  Përshkrim: Stilolaps me kamer per foto,video dhe audio , efektet HD me 3 megapixel kamera, rezolucj

  Prishtinë 12 nëntor 08:29
  35 €
 • 11 foto
  Okazion. Golf 5, Benzine+Gas, Motor 1.6
  Vetura

  Okazion. Golf 5, Benzine+Gas, Motor 1.6

  Golf 5, full option.Prodhim Nentor 2006, hyre ne qarkullim Janar 2007. I blere ne itali nga perdorue

  Tiranë 11 nëntor 11:54
  5.000 €
 • 11 foto
  Jepet me qera benzin+gaz golf 5
  Vetura

  Jepet me qera benzin+gaz golf 5

  Jepet me qera me benzin+gaz shum ekonomike klima viti 2007

  Tiranë 11 nëntor 09:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 5 1.6 (motorr i thjesht) benzin + gas okazion
  Vetura

  Golf 5 1.6 (motorr i thjesht) benzin + gas okazion

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht) viti 2005 18300 km kamjo manuale Makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 10 nëntor 20:48
  4.700 €
 • 5 foto
  Golf 5 Gas-Benzinë 1.6 (jo fsi)
  Vetura

  Golf 5 Gas-Benzinë 1.6 (jo fsi)

  Makina e ka fazaturen te nderruar me garanci per 80 mij klm ( rrip motorri,rrula,pomp uji,antifrize)

  Fier 10 nëntor 00:33
  4.600 €
 • 6 foto
  Shitet vw
  Vetura

  Shitet vw

  Shitet golf v 1.4 benzin gaz viti 2003-2004. Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike

  Tiranë 6 nëntor 10:54
  3.600 €
 • 0 foto
  Shitet golf IV
  Vetura

  Shitet golf IV

  Shitet golf 4. 1.4 benzin gas 16 valvula gjendje shum te mir sherbimet te gjitha te bera ska nevo

  Gjirokastër 5 nëntor 18:47
  2.800 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”
  Vetura

  VW GOLF 5 1.6 BENZIN+GAZ VERSION GOAL VITI “06”

  Marka:VW GOLF 5 VERSION GOAL ✅:Cmimi:4800 EURO i DISKUTUSHEM ✅:Motorr:1.6 ✅:VIti: 2007 ✅:Km

  Kavajë 5 nëntor 13:46
  4.800 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 1.6 FSI benzin / gaz 2006 / Nderrohet
  Vetura

  VW Golf 5 1.6 FSI benzin / gaz 2006 / Nderrohet

  Shitet goli 5 1.6 fsi gaz benzin kambio manual/ full extra / navi / USB AUX memory card / sport lin

  Tiranë 4 nëntor 09:51
  6.000 €
 • 4 foto
  VW Volkswagen Golf 1.4 benzin+gaz motor i thjeshte
  Vetura

  VW Volkswagen Golf 1.4 benzin+gaz motor i thjeshte

  Makina eshte ne gjendje perfekte,te gjitha serviset e bera ne kohe,tamburo ferrota para mbrapa sa po

  Elbasan 2 nëntor 15:15
  6.600 €
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh
  Vetura

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz Portbagazh

  Shitet Volkswagen Golf 1,4 Benzine+gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si edhe shum

  Korçë 1 nëntor 20:17
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet golf plus 5 benzin-gaz
  Vetura

  Shitet golf plus 5 benzin-gaz

  Golf 5 Benzin-gaz Kamio manuale 180 000 km Viti 2008 Motorr 1.6

  Tiranë 1 nëntor 07:57
  4.900 €
 • 3 foto
  Shitet ose nderrohet me makin me makin familjare
  Vetura

  Shitet ose nderrohet me makin me makin familjare

  Shes ose nderroj WV Golf 3 2.8 VR6 benzin gaz gazin nuk e ka ne leje te shenuar si motor ka diku ke

  Tiranë 1 nëntor 01:01
  2.100 €
 • 2 foto
  Golf 5 benzin gaz. Sapo ardhur nga zvicrra.
  Vetura

  Golf 5 benzin gaz. Sapo ardhur nga zvicrra.

  Shitet golf 5 . I sapo ardhur nga zvicrra . Viti 2006 . Automat 1.6 banzin gaz . Impjanti i gazit l

  Tiranë 31 tetor 16:02
  4.900 €
 • 5 foto
  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj
  Vetura

  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir benzin plin me atest me regjistrim deri ne fund te vitit shum i

  Gjilan 21 tetor 22:33
  900 €
 • 11 foto
  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008
  Vetura

  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008

  Shitet Golf Plus viti 2008 motorr 1.6 i thjesht teper ekonomik benzine&gaz me impiant Landi Ren

  Elbasan 21 tetor 00:00
  4.900 €
 • 10 foto
  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI
  Vetura

  SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI

  VW GOLF 6, automat, benzinë - Viti 2011 - Gaz-benzinë (impjanti 4 vjet garanci fabrike) - Kambio aut

  Krujë 20 tetor 19:50
  8.500 €
 • 10 foto
  Golf 5 GTI (ORIGINAL)
  Vetura

  Golf 5 GTI (ORIGINAL)

  Makina esht ne gjendje super te mir motorrike ,xhenerike ,elektrike (Gati pr cdo prove). Makina esht

  Tiranë 20 tetor 15:53
  7.300 €
 • 0 foto
  Golf 5 benzin-gas
  Vetura

  Golf 5 benzin-gas

  golf 5

  Fier 18 tetor 18:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Golf 4 benzin+gaz Shitet ose nderrohet
  Vetura

  VW Golf 4 benzin+gaz Shitet ose nderrohet

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mire ,motor 1.4 benzin gaz shum ekonomik impjant gazi i ri i vendos

  Tiranë 17 tetor 12:49
  2.400 €
 • 9 foto
  VW Golf IV
  Vetura

  VW Golf IV

  Shitet VW Golf IV vitit 2001 181 mij km benzine gaz 1.6 impjant gazi lovato ngjyre gri manual kondi

  Durrës 16 tetor 17:57
  2.300 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 BENZIN-GAZ -V 2007❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 BENZIN-GAZ -V 2007❌

  ❇️W VOLKSVAGEN GOLF 5. BENZIN-GAZ ❇️ ❇️MOTOR 1.6 I THJESHT BENZIN GAZ❇️ ❇️KILOME

  Durrës 16 tetor 15:15
  4.450 €
 • 6 foto
  Golf V 1.6 Benzine / Gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 Benzine / Gaz

  Shitet Golf V 1.6 Benzine / Gaz, Makina ka 250.000 km nga te cilat 40.000 km naje bere ne shqiperi.

  Tiranë 16 tetor 10:55
  4.300 €
 • 8 foto
  Gol 6 2011
  Vetura

  Gol 6 2011

  Shitet Golf 6 i sapo ardhur nga amerika, me dogan te paguar dhe i sapo targuar, Viti 2011,motorri 2.

  Tiranë 14 tetor 11:55
  8.800 €
 • 8 foto
  Shes golfin
  Vetura

  Shes golfin

  Shes golfin plin benzin 1.3 ne gjendje te mir regjistrim i skadum goma 4 te dimrit mira 045654886

  Prishtinë 14 tetor 10:43
  550 €
 • 11 foto
  W Golf5 1.6 Benzin/Gaz 2008
  Vetura

  W Golf5 1.6 Benzin/Gaz 2008

  Meletra shqiptare..198 mij origjinale..klima..abs..1.6 Benzin/Gaz..etj..T.B

  Durrës 14 tetor 08:07
  6.000 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 benzine+gas
  Vetura

  VW Golf 5 benzine+gas

  super gjendje te gjitha sherbimet e kryera ne kohe benzine + gas (Stag) motor 1.4 i thjeshte,,174

  Korçë 10 tetor 20:28
  4.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht)
  Vetura

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht)

  Golf 5 1.6 benzin+gas ( motorr i thjesht) viti 2005 18300 km Makina esht ne gjendje shum te mire si

  Elbasan 8 tetor 22:45
  5.100 €
 • 4 foto
  GAZ/BENZINE OKAZION 2009
  Vetura

  GAZ/BENZINE OKAZION 2009

  ✏ Shitet Golf 5 , 1.4 benzine/gaz , kambio manuale , viti prodhimit 22/11/2008 dale ne qarkullim n

  Tiranë 8 tetor 09:12
  5.200 €
 • 8 foto
  Golf 7 Kambio automatike benzine gaz 1.8 motorri
  Vetura

  Golf 7 Kambio automatike benzine gaz 1.8 motorri

  Ne gjendje te perkryer Full me opsione Shitet cel 0696648330

  Durrës 7 tetor 16:06
  13.900 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Shitet golf5 benzin+gaz 1.6,viti:2008,makina esht ne gjendje perfekte...cmimi-4800€!

  Tiranë 7 tetor 11:11
  4.800 €
 • 3 foto
  golf 4 benzin gaz 155 mij km letrat 1 vit
  Vetura

  golf 4 benzin gaz 155 mij km letrat 1 vit

  Makina ka letrat e paguara per 1 vit me sherbime te bera impant gazi te vendi gomes rezerv i rregjis

  Tiranë 6 tetor 21:06
  2.800 €
 • 3 foto
  Okazionnn - Golf 5 i 2008 Benzine-Gaz
  Vetura

  Okazionnn - Golf 5 i 2008 Benzine-Gaz

  Shitet GOLF 5 viti i prodhimit 2008, benzine 1.6 me impiant gazi te montuar ne Itali. 140 mij kilome

  Tiranë 4 tetor 11:23
  4.500 €
 • 8 foto
  Golf 4X4
  Vetura

  Golf 4X4

  Shes Golf 3/sh 1.8/plin benxin viti 1996 punon ne dy sistemet 4X4 klim abs centrall xhamat me rrym

  Pejë 3 tetor 21:17
  900 €
 • 9 foto
  GOLF 2 AUTOMATIK 1VIT RKS
  Vetura

  GOLF 2 AUTOMATIK 1VIT RKS

  Shitet Golf 2 benzin 1.6 plus plin ni vit te plot rks fellne aluminin 4 goma te rea te veres plus

  Ferizaj 30 shtator 09:49
  Me Marrveshje