Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Gaz

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  aparat saldimi
  Vetura

  aparat saldimi

  shes aparatin prodhim gjerman te ri me gjitha pajisjet

  Prishtinë 9 prill 20:47
  155 €
 • 12 foto
  Volkswagen Polo 1.2 Trendline
  Vetura

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline

  Volkswagen Polo 1.2 Trendline Përdorur Data e regjistrimit 09/2008 Transmisioni Manual transmitti

  Leposaviq 17 shkurt 12:30
  2.000 €