Vetura

VW Volkswagen | Jetta | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 07:21
  799 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >11 000 KM (E BLERE ME O KM)

  Tiranë Sot, 00:32
  15.500 €
 • 10 foto
   Jetta 1.8
  Vetura

  Jetta 1.8

  Shitet Jetta 1.8 benzin . Vetura esht ne gjendje te rregullt . Ka regjistrim deri ne muajin shkurt

  Gjakovë Dje, 23:58
  950 €
 • 10 foto
  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS
  Vetura

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGL

  Ferizaj Dje, 23:52
  5.200 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Dje, 23:09
  10.500 €
 • 3 foto
  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19
  Vetura

  VW JETTA BENZIN 1.3 REGJISTIM DERI 01/10/19

  SHES VW JETTA BENZIN 1.3 VITI 1987 REGJISTRIM DERI ME 01/10/2019 VETURA OSHT NE GJENDJE TE MIR PER M

  Prishtinë Dje, 21:16
  780 €
 • 11 foto
  VW JETTA TDI VITI 2011
  Vetura

  VW JETTA TDI VITI 2011

  VW JETTA VITI 2011 KLIMATRONIK NEVIGACJON TEMPOMAT GJAMAT N RRYM BRAV QENDRORE PULLA VOLLON SENZOR

  Prishtinë Dje, 19:42
  8.900 €
 • 10 foto
  Super volkswagen jetta 2014
  Vetura

  Super volkswagen jetta 2014

  Shitet vwolkswagen jetta 2.0 benzine e vitit 2014 kambio automatike DSG motor i thjeshte ..Makina es

  Pogradec Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 CMIMI NGA 19.99 EURO
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 CMIMI NGA 19.99 EURO

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW JETTA DSG KLIM FUNKSIONALE XENON - 2006
  Vetura

  VW JETTA DSG KLIM FUNKSIONALE XENON - 2006

  VW JETTA 2.5B DSG VITI I PRODHIMIT : 2006 I REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE SHUM TE MIRE KLIMA AC BORD

  Prishtinë Dje, 16:19
  4.200 €
 • 11 foto
  VW Jetta 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  VW Jetta 1.6 TDI Automatik

  Marka :VW Tipi :JETTA 1.6 TDI Viti i Prodhimit :2011 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numr

  Ferizaj Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet VW JETTA
  Vetura

  Shitet VW JETTA

  VW Jetta Viti 2007 Nafte 1.9 Manual 21600 KM Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Perdorur ve

  Tiranë Dje, 12:43
  5.300 €
 • 1 foto
  Shitet.vw Gjeta.dizell.1.9 .td. tip top .rks
  Vetura

  Shitet.vw Gjeta.dizell.1.9 .td. tip top .rks

  Komuna Prizren Shes gjeten.1.9.dizell.ne gjengje shum te mir tip top 4 dyr. .5.shpejtsi.e rutne si m

  Prizren Dje, 11:11
  1.200 €
 • 11 foto
  VW Jetta DSG
  Vetura

  VW Jetta DSG

  VW Jetta 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG Viti Prodhimit 2015 Xhama me rrym Pasqyre me rrym

  Prishtinë Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion VWagen Jetta 2.0 benzin viti 2012
  Vetura

  Okazion VWagen Jetta 2.0 benzin viti 2012

  Mjeti i sapoardhur nga jasht me dogan te paguar me liber sherbimesh,kamio manuale,motor i thjesht pe

  Durrës Dje, 09:08
  6.999 €
 • 8 foto
  Shes jetta 1.9TDI Viti 2008 Rks 20.11.2019
  Vetura

  Shes jetta 1.9TDI Viti 2008 Rks 20.11.2019

  Shes jetta 1.9TDI viti Prodhimit 2008 me rks 20.11.2019 i doganuar ne viti. 2018 . Klimatronik nevig

  Ferizaj Dje, 09:07
  6.000 €
 • 4 foto
  Volkswagen Jetta Hibride e 2013
  Vetura

  Volkswagen Jetta Hibride e 2013

  Shitete Jeta hibride 1.3 Kambio Automatike Sedilje Lekure Sistem Multimedia Sistem Navigimi Klima Au

  Tiranë Dje, 08:50
  11.800 €
 • 8 foto
  VW JETTA 2017 VETEM 13000KM !!!!!!!
  Vetura

  VW JETTA 2017 VETEM 13000KM !!!!!!!

  VW JETTA 1.4 BENZINE AUTOMATIKE -Vetem 13000 Kilometra -Me hapje xhami ne tavan -Me kamera parki

  Durrës Dje, 08:28
  14.400 €
 • 3 foto
  vw jetta
  Vetura

  vw jetta

  shes vw jetta 1.6 disel hargjimet shum tvogla 100km 4.50 litra nvozitje asht tip top i shtrengum ba

  Prizren Dje, 02:53
  750 €
 • 7 foto
  2012 VOLKSWAGEN JETTA TDI
  Vetura

  2012 VOLKSWAGEN JETTA TDI

  2012 VOLKSWAGEN JETTA TDI 66,927 miles= 107,709 km Lekur, me nxemja korrika ,bluetooth radio, te gji

  Prishtinë Dje, 00:54
  7.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen jetta
  Vetura

  Volkswagen jetta

  Shitet Volkswagen jetta e sapo ardhur nga USA me Wogan te PAGUAR. Motor 2000 me vit prodhimi 2015 me

  Pogradec 16 gusht 22:44
  11.000 €
 • 0 foto
  Shitet gjeta rks
  Vetura

  Shitet gjeta rks

  Shitet gjeta rks bezin 1.6 nje pronar qe 10 vite

  Prizren 16 gusht 21:17
  550 €
 • 11 foto
  Jetta 2.0 2012 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM
  Vetura

  Jetta 2.0 2012 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM

  Jetta 2.0 TDI 140 ps bluemotion model Highline viti 2012 Info 044192001 viber 0038344192001 Ka 125

  Prishtinë 16 gusht 21:06
  9.499 €
 • 9 foto
  Jetta 2.0 tdi me dogan homologim tpagum 2013
  Vetura

  Jetta 2.0 tdi me dogan homologim tpagum 2013

  Shitet JETTA 2.0 140 ps dizel e sapo doganuar dhe homologuar viti 2013 235000 tkalume me garancion N

  Prishtinë 16 gusht 20:57
  8.499 €
 • 10 foto
  Jetta 2.0 TDI 2012 ME DOGAN HOMOLOGIM TPAGUAR
  Vetura

  Jetta 2.0 TDI 2012 ME DOGAN HOMOLOGIM TPAGUAR

  Jetta 2.0 TDI 140 ps bluemotion model Highline viti 2012 Info 044192001 viber 0038344192001 Ka 125

  Prishtinë 16 gusht 20:56
  9.499 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006
  Vetura

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006

  VW Volkswagen Jetta 1.9 Nafte Viti 2006 Makina eshte me Dokumenta shqipetare te paguara deri ne 21/0

  Elbasan 16 gusht 19:00
  4.400 €
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11

  VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2011 me 133.000 km , sallon lekure shume te paster , s

  Tiranë 16 gusht 17:46
  8.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Automat -14
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Automat -14

  VW Jetta 2.0 Diesel Automat , Viti Prodhimit 2014 me , ndezje Start/Stop sallon lekure shume te pas

  Tiranë 16 gusht 17:45
  11.500 €
 • 0 foto
  VW Jetta 2.5 benzine-gaz
  Vetura

  VW Jetta 2.5 benzine-gaz

  Shitet VW Jetta 2.5 benzine+gaz. Model American ngjyre e zeze ne gjendje te shkelqyer 87000 mije mi

  Tiranë 16 gusht 13:41
  8.500 €
 • 2 foto
  vw Jetta TDI
  Vetura

  vw Jetta TDI

  Vetura eshte e ardhur nga Franca viti prodhimit 2011,,1.6 ,,111ps ,kurse regjistrimin e par e ka ne

  Gjilan 16 gusht 11:41
  8.900 €
 • 11 foto
  VW Jetta 2.0 TDI - RKS - DSG-(8,900 Eu i fundit)
  Vetura

  VW Jetta 2.0 TDI - RKS - DSG-(8,900 Eu i fundit)

  - Liber servisi qe nuk mund te falsifikohet me KM te garantuar (Carfax) - I PA AKSIDENTUAR. Goma te

  Prishtinë 16 gusht 11:00
  8.900 €
 • 10 foto
  VW VOLKSWAGEN JETTA 1.9
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN JETTA 1.9

  Shes VW Volkswagen Jetta 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT: 2009 POSEDON: -Karrige me nxemje, -Klimatronik fu

  Lipjan 15 gusht 20:36
  7.990 €
 • 2 foto
  Shes fellnet.me guma r 14.coll.per golf.opel etj
  Vetura

  Shes fellnet.me guma r 14.coll.per golf.opel etj

  Shesose ndrroj bandashat. r.14 sh me guma te veres me 4 shtrafa shum te mir jan te punum ngjyr duka

  Prizren 15 gusht 16:18
  70 €
 • 3 foto
  Jetta 2.5 benzin gaz
  Vetura

  Jetta 2.5 benzin gaz

  Shitet jetta prodhim amerikan sherbimet e bera letra te paguara 2.5 benzin gaz impiant stag me garan

  Berat 15 gusht 14:10
  4.700 €
 • 6 foto
  Jetta 2013
  Vetura

  Jetta 2013

  Jetta Cmimi 10,299€ Viti 2013 Km 189,000 Kw 105 Ps 150 2.0 TDI Ulset me Nxemje Me te gjitha servi

  Gjilan 15 gusht 11:20
  12.995 €
 • 10 foto
  Jetta 2.0 tdi me sogan homologim 2012 me 125.000 k
  Vetura

  Jetta 2.0 tdi me sogan homologim 2012 me 125.000 k

  Jetta 2.0 TDI 140 ps bluemotion model Highline viti 2012 Info 044192001 viber 0038344192001 Ka 125

  Prishtinë 15 gusht 09:20
  9.499 €
 • 6 foto
  Volkswagen Jetta 2015
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2015

  Volkswagen jetta viti 2015, motorr 2.0 benzin/gaz, motorr i thjesht 4pistonsh, ndezje me buton, kame

  Tiranë 15 gusht 00:57
  11.500 €
 • 2 foto
  Shitet jetaa 1.6 viti 89
  Vetura

  Shitet jetaa 1.6 viti 89

  Shitet jetaa 1.6 viti 89 shum I rujtun per me shum 044 668 161

  Istog 14 gusht 22:47
  1 €
 • 5 foto
  Vw jeta 1.6 rks 650 euro
  Vetura

  Vw jeta 1.6 rks 650 euro

  Shitet vw jetta 1.6 benzin kater dyer rregjistrim der 20/02/2020 Goma te reja me fellne alumini radi

  Prizren 14 gusht 22:27
  650 €
 • 11 foto
  VW JETTA 2.0 dizel 2013 me dogan dhe homologim tpa
  Vetura

  VW JETTA 2.0 dizel 2013 me dogan dhe homologim tpa

  Shitet JETTA 2.0 140 ps dizel e sapo doganuar dhe homologuar viti 2013 235000 tkalume me garanc

  Prishtinë 14 gusht 21:51
  9.200 €
 • 10 foto
  Jeta 2.0 dizel me dogan dhe homologim 2013
  Vetura

  Jeta 2.0 dizel me dogan dhe homologim 2013

  Shitet JETTA 2.0 dizel e sapo doganuar dhe homologuar viti 2013 Ne gjendje pwrfekte 044192001 P

  Prishtinë 14 gusht 21:49
  9.200 €
 • 11 foto
  Shes 3 jetta 2.0 dizel me dogan homologim tpagum
  Vetura

  Shes 3 jetta 2.0 dizel me dogan homologim tpagum

  Jetta e kaft 2013 2.0 manual me dogan homologim 230.000 km qmimi 8990 Jetta e zeze 2012 2.0 disel ma

  Prishtinë 14 gusht 21:35
  8.999 €
 • 1 foto
  VW Jetta 1.9 Dizell
  Vetura

  VW Jetta 1.9 Dizell

  Shitet Jetta 1.9 Dizel viti 1989

  Vushtrri 14 gusht 13:14
  700 €
 • 7 foto
  Vw jetta 2012 benzin + gaz
  Vetura

  Vw jetta 2012 benzin + gaz

  Shitet vw jetta benxine gaz ne gjendje perfente. Makina nuk ka nevoje per asgje. Ka 120000km . Te gj

  Tiranë 14 gusht 09:32
  8.300 €
 • 5 foto
  Shitet wv JETTA 2.0 TDI Sport Line 2006
  Vetura

  Shitet wv JETTA 2.0 TDI Sport Line 2006

  Shitet wv jetta 2.0 tdi sport line .... Makina eshte shume e paster ,,eshte ne gjendje te perkryer m

  Tiranë 14 gusht 06:19
  5.500 €
 • 7 foto
  wolzvagen jetta
  Vetura

  wolzvagen jetta

  shitet viti 2012 motorr 2000 nafte me dogane 6 marsha shume e shpejte tapiceri lekure me 90 mije km

  Pogradec 13 gusht 18:17
  10.000 €
 • 7 foto
  Xheta 2.0 nafte. Viti 2007.. e diskutushme
  Vetura

  Xheta 2.0 nafte. Viti 2007.. e diskutushme

  - SUPEROKAZION VW JETTA 12/2007 - 2.0 NAFTE ME 8 VALVOLA - 222.000 KM ORIGJINALE - KAMBIO AUTOMATI

  Tiranë 13 gusht 18:17
  5.200 €
 • 7 foto
  Volkswagen jetta viti 2015
  Vetura

  Volkswagen jetta viti 2015

  shes volkswagen jetta viti 2015 Automat motorr 2.0 diesel dogane e paguar gjendje super makina eshte

  Tiranë 13 gusht 17:45
  11.000 €
 • 7 foto
  Jetta 1.6 TDI DSG 2011
  Vetura

  Jetta 1.6 TDI DSG 2011

  Shitet jetta 1.6 TDI DSG automatik Viti 2011 Te kalura 140.000 me liber servisi dhe garancion Me do

  Prizren 13 gusht 14:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET VW JETTA 2.0 D&G 2011
  Vetura

  SHITET VW JETTA 2.0 D&G 2011

  E regjistruar E servisuar Posedon Ulse lkur me nxemje Dvd navi camer Start stop Ndezje pa qels Ne

  Prishtinë 13 gusht 13:50
  8.900 €