Vetura

VW Volkswagen | Karmann Gnia | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
   VW Pasat
  Vetura

  VW Pasat

  shes ndrroi. Passat 1.8 Benzin Plin ne gjendje shum te mir ka regjistrim dej me 02.10.2019 Urgjent M

  Gjilan 25 prill 18:11
  1.000 €