Vetura

VW Volkswagen | Lupo | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Lupo
  Vetura

  VW Lupo

  Shitet vw lupo viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi

  Korçë Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002
  Vetura

  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002

  Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benzin. Makina ka 94000 km te sajat. Makina eshte ne

  Gjirokastër 11 dhjetor 08:22
  2.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen Lupo 1.4 Naft
  Vetura

  Volkswagen Lupo 1.4 Naft

  Makana esht ne gjendje shum te mir pune, te gjitha sherbimet i jan bere ne kohen e duhur, e gatshme

  Tiranë 19 nëntor 09:25
  1.700 €
 • 4 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Volkswagen lupo, me motorr 1.0 benzine, kondicioner, shume ekonomike. Dokumentet të sapo prera për n

  Vlorë 16 nëntor 17:41
  1.350 €
 • 5 foto
  Lupo
  Vetura

  Lupo

  Lupo me letra shum e paster nga ana estetike Te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 6 nëntor 18:13
  2.000 €
 • 8 foto
  LUPO 1.0 BENXIN SHUM EKONOMIKEEEEEEEEE 2002
  Vetura

  LUPO 1.0 BENXIN SHUM EKONOMIKEEEEEEEEE 2002

  Shitet lupo benxin 1.0 shum ekonomikeeeeee letrat deri me 27.12.2020.me te gjitha sherbimet e bera p

  Tiranë 22 tetor 07:43
  1.200 €
 • 4 foto
  Lupo 3l TDI
  Vetura

  Lupo 3l TDI

  Lupo 3L gjendja teknike ne rregull regjistrim deri 2020 tel 044 187 777

  Gjakovë 2 tetor 12:14
  2.900 €
 • 2 foto
  VW Lupo 1.7 SDI shume ekonomik
  Vetura

  VW Lupo 1.7 SDI shume ekonomik

  Shitet VW Lupo i vitit 1999 me motorr 1.7 SDI motorri me ekonomik, 5 litra nafte per 100 km. Perfekt

  Elbasan 1 tetor 06:32
  1.650 €
 • 6 foto
  Shitet Volksvagen Lupo 2001
  Vetura

  Shitet Volksvagen Lupo 2001

  Shitet Volksvagen Lupo 2001, 1.7 Nafte ne gjendje shum te mire pune pa asnje difekt me te gjitha she

  Fier 28 shtator 19:36
  270.000 Lek
 • 11 foto
  VW Lupo \"UNITED\" 1.7SDI RKS10Muj 3.5L-100km V.p-01
  Vetura

  VW Lupo \"UNITED\" 1.7SDI RKS10Muj 3.5L-100km V.p-01

  Shes VW LUPO 6X-Sporter \"UNITED-SUPERIOR\" 1.7SDI në gjendje të mrekullueshme Extra i ruajtur dhe i

  Vushtrri 27 shtator 08:38
  2.800 €
 • 11 foto
  LUPO 1.7SDI RKS10Muj 3.5L—100km v.p-01 full extra
  Vetura

  LUPO 1.7SDI RKS10Muj 3.5L—100km v.p-01 full extra

  Shes VW LUPO 6X-Sporter \"UNITED-SUPERIOR\" 1.7SDI në gjendje të mrekullueshme Extra i ruajtur dhe i

  Vushtrri 27 shtator 08:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Lupo 1.7SDI RKS10Muj 3.5L-100km Vp-2001 FULL EXTRA
  Vetura

  Lupo 1.7SDI RKS10Muj 3.5L-100km Vp-2001 FULL EXTRA

  Shes VW LUPO 6X-Sporter \"UNITED-SUPERIOR\" 1.7SDI në gjendje të mrekullueshme Extra i ruajtur dhe

  Vushtrri 27 shtator 08:34
  2.800 €
 • 11 foto
  VW LUPO 1.4 TDI RKS 2003
  Vetura

  VW LUPO 1.4 TDI RKS 2003

  E SHES VW LUPO 1.4 TDI - SHPENZIME MINIMALE - 3 LITRA 100 KM. VETURE FAMILJARE NE GJENDJE TE SHKELQ

  Prishtinë 25 shtator 16:37
  2.950 €
 • 11 foto
  VW LUPO 1.4 TDI - XENON KLIME RKS - 2003
  Vetura

  VW LUPO 1.4 TDI - XENON KLIME RKS - 2003

  SHITET VW LUPO 1.4 TDI - SHPENZIME MINIMALE 3 LITRA 100 KM. VETURE FAMILJARE NE GJENDJE TE SHKELQYE

  Prishtinë 25 shtator 14:07
  2.950 €
 • 11 foto
  VW LUPO 1.4 TDI SUPER GJENDJE, ME KLIMË
  Vetura

  VW LUPO 1.4 TDI SUPER GJENDJE, ME KLIMË

  SHITET VW LUPO 1.4 TDI - SHPENZIME MINIMALE 3 LITRA 100 KM. VETURE FAMILJARE NE GJENDJE TE SHKELQYE

  Prishtinë 25 shtator 08:33
  2.950 €
 • 3 foto
  VW volkswagen lupo
  Vetura

  VW volkswagen lupo

  Shitet lupo ne gjendje super te mir ska nevoj per asnje servis me letra deri ne shkurt 2020 makina k

  Fier 24 shtator 21:02
  1.500 €
 • 3 foto
  emigraciom
  Vetura

  emigraciom

  ne gjendje shum te mire pune

  Viti 23 shtator 19:58
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet lupo 1.4 benzin rks 8 muaj bejm ndrrim
  Vetura

  Shitet lupo 1.4 benzin rks 8 muaj bejm ndrrim

  Shes lupo 1.4 benzin rks deri ne maj 2020 goma te mira fellne servo air bag centrall qmimi 1900 euro

  Mitrovicë 23 shtator 15:08
  1.900 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus
  Vetura

  Shitet Volkswagen Lupo + Ford Focus

  Volkswagen Lupo Letrat per nje vit te paguara. 1.4 Naft 200000 km Sherbimet te gjitha te bera 1300

  Vlorë 20 shtator 18:52
  4.800 €
 • 0 foto
  Shitet super okazion lupo 1.2 nafte 2200€ gjendje
  Vetura

  Shitet super okazion lupo 1.2 nafte 2200€ gjendje

  Shitet makina vocvagen lupo Motorri 1.2 naft Ngjyra e bardh Dhendje super Cmimi:2200 € Tel :0697

  Tiranë 20 shtator 15:52
  22.000 €
 • 4 foto
  WV LUPO 1.9 SDI
  Vetura

  WV LUPO 1.9 SDI

  Lupo 1.9 sdi cmimi 2500 e fix Gjendhe perfekte Servisuar komplet Vaji. filterat . dhemzori Per me sh

  Prishtinë 17 shtator 11:26
  2.500 €
 • 4 foto
  VW Lupo
  Vetura

  VW Lupo

  Shitet Lupo 1.0Benzin. Ne gjendje te rregullt , interier shum tpastert . Shpenzimet shum tvogla.

  Gjakovë 16 shtator 22:13
  2.200 €
 • 11 foto
  VWLupo 1.2TDI United-Urban 3L-100km Rks11muj Vp-01
  Vetura

  VWLupo 1.2TDI United-Urban 3L-100km Rks11muj Vp-01

  Shes VW LUPO 3L \"United-Urban\" 1.2TDI (DI te Gjelbert) në gjendje të mrekullueshme Extra i ruajtur

  Vushtrri 15 shtator 10:23
  2.850 €
 • 11 foto
  Lupo 1.2TDI United-Urban 3L-100km Rks11muj Vp-2001
  Vetura

  Lupo 1.2TDI United-Urban 3L-100km Rks11muj Vp-2001

  Shes VW LUPO 3L \"United-Urban\" 1.2TDI (DI te Gjelbert) në gjendje të mrekullueshme Extra i ruajtur

  Vushtrri 15 shtator 10:12
  2.850 €
 • 7 foto
  Wolsvagen Lupo
  Vetura

  Wolsvagen Lupo

  Shes wolsvagen Lupo 1.7 nafte super ekonomike

  Tiranë 13 shtator 17:35
  1.100 €
 • 6 foto
  Wolsvagen Lupo
  Vetura

  Wolsvagen Lupo

  Shesh wolsvagen Lupo 1.7 nafte

  Tiranë 13 shtator 14:05
  1.200 €
 • 5 foto
  Llupo 1.2 TDI
  Vetura

  Llupo 1.2 TDI

  Shitet Llupo 1.2 TDI eshte ne gjendje perfekte me serviset e kryera me rryp dhamzor komplet seti edh

  Prizren 11 shtator 14:52
  2.300 €
 • 6 foto
  Lupo 1.4
  Vetura

  Lupo 1.4

  Shitet lupo 1.4 benzin viti 2004 me klim ne gjendje shum te rregullt serviset e sapo te kryera rregj

  Prizren 11 shtator 11:19
  2.300 €
 • 7 foto
  Vw lupo 1.4 nafte me di te kuqe
  Vetura

  Vw lupo 1.4 nafte me di te kuqe

  Vw lupo 1.4 nafte Sherbimet e bera vaj filtra rryp motori set i boshi rryp dinamjo te boshit me le

  Tiranë 11 shtator 10:19
  2 €
 • 3 foto
  Lupo 1.4 naft letrat e paguara.
  Vetura

  Lupo 1.4 naft letrat e paguara.

  Lupo 1.4 naft me letra te paguara viti 2001 km 19500 manual i paster si mrena dhe jasht..

  Durrës 10 shtator 21:56
  1.450 €
 • 6 foto
  Shitet 2200€ i diskutushem
  Vetura

  Shitet 2200€ i diskutushem

  Shitet 2200€ i diskutushem me letra per nji vit cdo sherbim i sapo kryer per cdo info tel 0696093112

  Tiranë 10 shtator 21:00
  2.200 €
 • 8 foto
  Ocasion lupo 1 benzine
  Vetura

  Ocasion lupo 1 benzine

  Shitet vw lupo viti 2000 1 .0 benzine Kondicioner Timon hidraolik Xhama elektrik Me targa te reja

  Tiranë 10 shtator 13:38
  750 €
 • 10 foto
  Shes VW Lupo
  Vetura

  Shes VW Lupo

  Shes VW Lupo 1.4 TDI (D&I të Kuqe) vetura Posedon ABS, Klimë, mbyll je qendrore, rexhistrim 6 mu

  Mitrovicë 9 shtator 20:21
  3.100 €
 • 0 foto
  Volkswagen lupo 1.7 nafte
  Vetura

  Volkswagen lupo 1.7 nafte

  Shitet 1500 € lupo 1.7 nafte me letra te paguara nje vite

  Vlorë 9 shtator 18:20
  1.500 €
 • 11 foto
  vw lupo 1.4 tdi
  Vetura

  vw lupo 1.4 tdi

  shes vw lupo 1.4 tdi ne gjendje perfekte viti 2002. motorr te ri diska frena krejt te reja. asni cen

  Skënderaj 8 shtator 00:41
  1.000 €
 • 4 foto
  Vw lupo okazion 700 euro..
  Vetura

  Vw lupo okazion 700 euro..

  Vw lupo viti 200 -2001 .benzin 1.4 motor i thjesht shume ekonomike .4 .5 lita ne 100 km autostrad ma

  Shkodër 7 shtator 14:52
  700 €
 • 9 foto
  Shitet VW volkswagen Lupo viti 1999 1.0 benzin
  Vetura

  Shitet VW volkswagen Lupo viti 1999 1.0 benzin

  Shitet VW volkswagen Lupo viti 1999 1.0 benzin. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shum e mbajtur.

  Tiranë 7 shtator 13:24
  1.500 €
 • 2 foto
  PJESE PER LUPO 1.4 16V
  Vetura

  PJESE PER LUPO 1.4 16V

  SHESIM PJESE TE NDRYSHME PER LUPO 1.4 16V

  Gjilan 7 shtator 11:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet VW Lupo 1.4 nafte 1200€
  Vetura

  Shitet VW Lupo 1.4 nafte 1200€

  Makina eshte ne gjendje te mire, e paster brenda dhe jashte. Me kondicioner, airbag, abs, ne gjendje

  Durrës 6 shtator 11:56
  129 €
 • 10 foto
  LUPO 1.0 Benzin RKS 10 Muj
  Vetura

  LUPO 1.0 Benzin RKS 10 Muj

  Lupo 1.0 Benzin viti 1999 5 shpejtsi regjistrim 10 muj Airbag abss hidroulik fellga te aluminit gum

  Prizren 5 shtator 09:12
  2.200 €
 • 6 foto
  Lupo 1.0, nje vite RKS.. panaram digjitale
  Vetura

  Lupo 1.0, nje vite RKS.. panaram digjitale

  Shes Lupo 1.0 benzin viti i prodhimit 2000 me regjistrim deri 27.03.2020, eshte ne gjendje shume te

  Prishtinë 3 shtator 12:34
  1.900 €
 • 0 foto
  makina wolkswagen ne shitje ..pogradec
  Vetura

  makina wolkswagen ne shitje ..pogradec

  shitet makina wolkswagen lupo ne qytetin e pogradecit ..ne gjendje shum te mir ...kontaktoni 0684186

  Pogradec 1 shtator 16:15
  2.200 €
 • 10 foto
  LUPO 1.0 BENZIN ME KLIM
  Vetura

  LUPO 1.0 BENZIN ME KLIM

  LUPO 1.0 BENZIN I REXHISTRUAR POSEDON KLIM ME GJITHA SERVISAT E KRYN NE XHENDJE PREFEKTE

  Lipjan 31 gusht 16:55
  1.850 €
 • 0 foto
  Lupo 1.7 dizel
  Vetura

  Lupo 1.7 dizel

  ne gjendje te mire

  Mitrovicë 31 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pjes Per Vw Polo VW /Lupo 1.4 Tdi Di t kuqe
  Vetura

  Shes pjes Per Vw Polo VW /Lupo 1.4 Tdi Di t kuqe

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 30 gusht 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VV
  Vetura

  VV

  VV lupo 2004 super ekonomike 1.2 nafte automat sistem start-go. E sapo cdoganuar, letra per paguara

  Tiranë 30 gusht 20:42
  2.200 €
 • 4 foto
  Vv Lupo
  Vetura

  Vv Lupo

  VV lupo automatike 1.2 nafte e sapo ardhur nga zvicra me dokumenta te paguara per 1 vit. Super gjend

  Tiranë 29 gusht 22:52
  2.200 €
 • 5 foto
  Okazion Vw Lupo
  Vetura

  Okazion Vw Lupo

  Vw Lupo letra deri n gusht 2020 1.4 benzine

  Durrës 29 gusht 19:31
  1.500 €
 • 8 foto
   okazion Volkswagen lupo 1.4 benzine
  Vetura

  okazion Volkswagen lupo 1.4 benzine

  Shitet per arsye emigrimi, wolswagen lupo, ne gjendje pune te shkelqyer, shume pak e perdorur, me le

  Tiranë 29 gusht 13:07
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet VW lupo motorr 1000 benzine
  Vetura

  Shitet VW lupo motorr 1000 benzine

  Shitet vw lupo motorr 1000 benzine vit 2000 ka prishur centralin sapo i kan mbaruar letrat cmim i pa

  Tiranë 27 gusht 18:53
  500 Lek