Vetura

VW Volkswagen | Phaeton | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE
  Vetura

  VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe gar

  Prishtinë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion VW Phaeton 3.0 Nafte në super gjëndje
  Vetura

  Okazion VW Phaeton 3.0 Nafte në super gjëndje

  Makina eshte me liber sherbimi. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi okazion. 1 vit e perdorur ne s

  Tiranë Sot, 10:58
  7.500 €
 • 9 foto
  VW Phaeton 3.0 Nafte
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Nafte

  VW Phaeton Motorri-3.0 TDI Kambio-Automat Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-222000 Pe

  Tiranë Sot, 10:51
  8.200 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN PHAETON 3.0 DIZEL -08 MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN PHAETON R- LINE ORIGJINAL ME MOTOR TURBO 3.0L. NUK EKAP TAKSA LUKSIT SE ESHTE 2997 KUBIK.

  Tiranë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Phaeton
  Vetura

  Vw Phaeton

  Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje vit. Ne gjendje shume te rregull. Full option. Goma

  Tiranë Sot, 10:11
  5.900 €
 • 11 foto
  VW PHAETON
  Vetura

  VW PHAETON

  Shitet vw phaeton 3.0tdi 4x4 viti prodhimit 2008 , me 191200km te vetat , Makina eshte ( INDIVIDUAL

  Tiranë Sot, 09:40
  8.500 €
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Sot, 07:32
  10.900 €
 • 8 foto
  VW Phaeton 3.0 TDI Automatik
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 TDI Automatik

  Shitet VW Phaeton 3.0 TDI V6 Automaik Tiptronic Vetura eshte e ardhur nga Zvicra Jom pronari i dyte

  Gjilan Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Phaeton 3.2
  Vetura

  VW Phaeton 3.2

  benzin gaz me impjant nga fabrika letra te paguara makina e sapo targuar ne dhjetor. cmimi i diskut

  Tiranë Dje, 20:38
  8.500 €
 • 5 foto
  VW PHAETON 3.0 PERFECT FULL OKAZION
  Vetura

  VW PHAETON 3.0 PERFECT FULL OKAZION

  VW Phaeton 3.0 nafte full extra viti 2006 4motion -Model 2011 -Automatike. tiptronic -Super e shpej

  Tiranë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet
  Vetura

  VW PHAHETON V6 .3.0 Full Paket .Nderrohet

  Automat . Sendile me memorje , ngrohje- ftohje dhe me hidromasazh .Pasqyra palosje dhe rezistenc. .

  Tiranë Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW PHAETON - 3.2 Benzine/Gaz
  Vetura

  VW PHAETON - 3.2 Benzine/Gaz

  VOLKSWAGEN PHAETON . . . 3,2 Lit BENZINE + GAZ ( ME TAKSE LUKSI) . . . FULL OPTIONS . . . GOMA TE RE

  Tiranë Dje, 16:50
  6.666 €
 • 8 foto
  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option
  Vetura

  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option

  Phaeton 3.0 Tdi 2006 . Ngjyra e zez Disqe 19 Sall9n bezh .Sedilje me memorje masazh ngrohje+ftohje

  Tiranë Dje, 09:03
  6.500 €
 • 4 foto
  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania
  Vetura

  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

  VW Phaeton 2008 me 275.000 KM, me liber servisi. Te gjitha sherbimet e bera tek VW Gjermani. Makina

  Pogradec 12 dhjetor 23:19
  9.900 €
 • 0 foto
  VW Phaeton
  Vetura

  VW Phaeton

  Mirdita Zonja die Zotrinj Un Haxhi Gashi jetoj ne Gjermani dhe Veturen Feton Dizell e Shesim per

  Pejë 12 dhjetor 18:48
  10.000 €
 • 11 foto
  Phaeton 3.2 benzin/gaz 2004 6000euro
  Vetura

  Phaeton 3.2 benzin/gaz 2004 6000euro

  Shitet Phaeton 3.2 benzin/gaz viti fundi 2004 full opsion. Makina eshte ne gjendje shum te mire. Kam

  Durrës 12 dhjetor 09:03
  6.000 €
 • 6 foto
  Shitet Phaeton 4.2 gas-benzin
  Vetura

  Shitet Phaeton 4.2 gas-benzin

  SHITET PAAETON 4.2BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE 19 NGJ

  Lushnjë 12 dhjetor 00:45
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton
  Vetura

  Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton

  Shitet makine Volkswagen Phaeton. Motor 3.2 Full opsion Me letra te paguara deri ne korik 2020.Per

  Tiranë 6 dhjetor 19:58
  1 €
 • 5 foto
  PHAETON 3.2 V6
  Vetura

  PHAETON 3.2 V6

  Shes Phaeton 3.2 v6 benzins full opcion Ndrrim i mundeshem Viber : +383 44 487 997

  Gjilan 27 nëntor 11:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Phaeton 4.2 gas- benzin 5500 €
  Vetura

  Phaeton 4.2 gas- benzin 5500 €

  Phaeton 4.2 gas- benzin 5500 €

  Lushnjë 27 nëntor 06:16
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet volkswagen phaeton
  Vetura

  Shitet volkswagen phaeton

  Shitet ose nderohet makine Volkswagen Phaeton.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne Wha

  Berat 21 nëntor 21:49
  1 €
 • 6 foto
  Shitet VW Phaeton.3.0 TDI
  Vetura

  Shitet VW Phaeton.3.0 TDI

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.sedilje me ngrohje dhe ftohje.grila origjina

  Tiranë 21 nëntor 09:52
  5.800 €
 • 11 foto
  Shitet Phaeton 3.0D viti 2004 1 vit rks
  Vetura

  Shitet Phaeton 3.0D viti 2004 1 vit rks

  Shitet vetura ne gjendje super tmir full full ekstra 3.0 Disel viti 2004 1 vit rks emer tem servis k

  Prishtinë 18 nëntor 09:25
  6.000 €
 • 3 foto
  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION
  Vetura

  VW PHAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” OKAZION

  SHITET PASSAT PAAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE

  Kavajë 7 nëntor 15:16
  8.200 €
 • 11 foto
  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0TDI Lungo Individual super Full

  Volkswagen Phaeton Lungo 3.0TDI 4X4 ,versioni INDIVIDUAL,model i ri,Chrome Packet full Inox,fenere m

  Pogradec 3 nëntor 08:08
  10.000 €
 • 7 foto
  Shitet Phaeton 3.2 Benzine Gas
  Vetura

  Shitet Phaeton 3.2 Benzine Gas

  Makina e sapo ardhur nga Gjermania me te gjitha sherbimet. Serdilje ngrohje para mbrapa, fryrje. Tim

  Fier 15 tetor 08:48
  5.200 €
 • 11 foto
  phaeton 3.0 dizel Automatik 2009
  Vetura

  phaeton 3.0 dizel Automatik 2009

  shes phaeton 3.0 dizel Automatik irigjistruar ne rks 2009 shum ne gjendje temir full ekstra per me s

  Prishtinë 4 tetor 11:11
  10.900 €
 • 4 foto
  Vw Phaeton 3.0 tdi 2008
  Vetura

  Vw Phaeton 3.0 tdi 2008

  Shitet phaeton 3.0 i 2008 shum i mbajtur me 240 mij kilometra te vetat orgjinale xeno bi xenon perdh

  Tiranë 4 tetor 08:33
  8.800 €
 • 11 foto
  Phaeton
  Vetura

  Phaeton

  Shitet VW phaeton 3.0naft viti2006 automatic gjendja super

  Fier 3 tetor 13:37
  6.500 €
 • 11 foto
  VW Phaeton 3.0 Diesel - AUTOMATIK - 2007
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Diesel - AUTOMATIK - 2007

  VW Phaeton 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2007 me 225.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngro

  Tiranë 29 shtator 17:35
  7.700 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. PASQYRA ELEKTRIKE KR

  Tiranë 25 shtator 10:20
  6.500 €
 • 5 foto
  VW Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 LUNGO
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 LUNGO

  Vw Phaeton 3.0 TDI 4x4 2011 Lungo. Makina disponon: sedilje lekure me levizje elektrike, touch scree

  Tiranë 24 shtator 11:00
  11.700 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. SEDILJE DHE TIMON ME MEMORJE. PASQYRA ELEKTRIKE KR

  Tiranë 23 shtator 13:16
  6.500 €
 • 8 foto
  Okazion VW Phaeton 3.0 nafte -06 !!!!
  Vetura

  Okazion VW Phaeton 3.0 nafte -06 !!!!

  Okazionnn!!! Shitet VW Phaeton 3.0 nafte automat viti 2005 clima serdile me ngrohje gjama elektrik d

  Shkodër 22 shtator 14:35
  5.000 €
 • 5 foto
  Phaeton 5.0 v10 (per PJESE)
  Vetura

  Phaeton 5.0 v10 (per PJESE)

  Shitet Phaeton 5.0 V10 Vetura motorrin e ka te bllokum ndersa turbinat dhe pjest tjera i ka ne gjend

  Prishtinë 21 shtator 17:27
  1.999 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. PERDE ORIGJINALE ( P

  Tiranë 21 shtator 10:11
  7.500 €
 • 1 foto
  VW PHAETON NAVI
  Vetura

  VW PHAETON NAVI

  Riparojme Vavigacion per vw phaeton me 1 vit garancion https://www.facebook.com/FOKUSSERVICE/

  Prishtinë 20 shtator 17:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Phaeton 3.0 Tdi 4.Motion
  Vetura

  VW Phaeton 3.0 Tdi 4.Motion

  Opsione presidenciale. Gatcme per cdo prove gjendje perfekte si vizuale ashtu edhe motorike.

  Tiranë 20 shtator 10:44
  7.990 €
 • 8 foto
  SHITET PHAETON
  Vetura

  SHITET PHAETON

  Shitet VOLKSWAGEN PHEATON presidenciale 3.2 benzine me impiant gazi. Makina eshte full optional me t

  Tiranë 18 shtator 15:37
  7.000 €
 • 7 foto
  vw phaeton
  Vetura

  vw phaeton

  makina eshte me dokumenta te rregullta ne gnendje prefelte motorr 3.0 nafte pa taks lluksi ne gjendj

  Tiranë 17 shtator 13:07
  7.500 €
 • 11 foto
  Vw Paheton 3.0 Tdi Automatik viti 2005 I doganuar
  Vetura

  Vw Paheton 3.0 Tdi Automatik viti 2005 I doganuar

  Vw Paheton 3.0 Tdi Automatik viti 2005 I doganuar Full Opsione Ne Gjendje Perfekttt ☎️📞 045 11

  Lipjan 16 shtator 11:00
  5.950 €
 • 4 foto
  Vw phaeton 2008 3.0 naft super full option
  Vetura

  Vw phaeton 2008 3.0 naft super full option

  Shitet vw phaeton i 2008 3.0 naft super gjendje e mbajtur me merak cdo sherbim i ber ne koh makina k

  Tiranë 14 shtator 18:51
  8.800 €
 • 5 foto
  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI
  Vetura

  SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI VW PHAETON 3.0 TDI

  ME LETRA DHE TARGA SHQIPTARE. SALLON MESHIN KAFE. TIMON DHE SEDILJE ME MEMORJE. SENSOR PARKIMI ( PAR

  Tiranë 13 shtator 09:33
  7.500 €
 • 2 foto
  Wolksvagen Phaeton 2009 3.0 TDI “FULL OPTION”
  Vetura

  Wolksvagen Phaeton 2009 3.0 TDI “FULL OPTION”

  Shitet WOLKSVAGEN PHAETON 3.0 TDI FULL OPTION CMIMI 8000 euro i diskutueshem .. MAKINA ESHTE E VITI

  Lezhë 12 shtator 18:31
  8.000 €
 • 5 foto
  Shitet ose mundesi nderrimi wolksvagen phaeton 3.0
  Vetura

  Shitet ose mundesi nderrimi wolksvagen phaeton 3.0

  Me letra dhe targa shqiptare. Sallon meshin ngjyre kafe. Timon dhe sedilje me memorje. Drita xenon b

  Tiranë 12 shtator 17:43
  7.500 €
 • 9 foto
  Shitet ose mundesi nderrimi wolsvagen phaeton 3.0
  Vetura

  Shitet ose mundesi nderrimi wolsvagen phaeton 3.0

  Me letra dhe targa shqiptare. Sallon meshin kafe. Sedilje dhe timon me memorje. Perde origjinale. Pa

  Vlorë 11 shtator 13:47
  7.500 €
 • 3 foto
  Shitet phaeton
  Vetura

  Shitet phaeton

  Shitet Phaeton 3.0 v6 dizell Viti 2006 Automatik Stop start Shiber 250 km te vetat Me liber

  Prishtinë 9 shtator 09:34
  5.999 €
 • 11 foto
  Shitet Pheaton 3.0 dizel
  Vetura

  Shitet Pheaton 3.0 dizel

  Shitet Pheaton 3.0 v6 dizel Serviset e kryme Goma te reja 20 coll Korrikat lekur Korrikat me nxemje

  Prishtinë 7 shtator 09:26
  1 €
 • 5 foto
  Vw phaeton
  Vetura

  Vw phaeton

  Shitet phaten Viti prodhimit 2007 Naft Kilometra 249.000 Ne gjende te shkelqyshme Vetura gjendet n

  Berat 28 gusht 19:01
  6.500 €
 • 10 foto
  Phaeton 3.0nafte viti 2010 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Phaeton 3.0nafte viti 2010 shitet ose nderrohet

  Phaeton 3000 nafte makina eshte e fundit te 2009. Shume e bukur dhe super e rehateshme. Eshte full o

  Tiranë 26 gusht 11:01
  10.000 €