Vetura

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4,400 euro Viti 2008, Karburanti Nafte, Kamio manual Aircondition, Se

  Tiranë Dje, 05:59
  4.400 €
 • 9 foto
  VW Polo 1.4 Nafte BlueMotion ????
  Vetura

  VW Polo 1.4 Nafte BlueMotion ????

  VW Polo BlueMotion Motorri-1.4 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Manuale Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-1

  Tiranë 25 maj 13:40
  4.300 €
 • 1 foto
  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET
  Vetura

  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET

  Polo ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Goma te parat te reja. Sherbime te kryera vaj, filtr

  Kurbin 21 maj 11:30
  2.000 €
 • 8 foto
  Polo 1.2 benxin 2007 tel 0695828438
  Vetura

  Polo 1.2 benxin 2007 tel 0695828438

  Shitet volzvagen polo 1.2 benxin viti 2007 manual letra per nje vit per me shum info tel 0695828438

  Durrës 9 maj 13:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  (NDERROHET) VW Polo 1.4 B/Gaz
  Vetura

  (NDERROHET) VW Polo 1.4 B/Gaz

  Nderrohet me makine te se njejtes vlere VW polo e vitit 2002 me 230.**** km motorr 1.4 Benzine Gaz

  Tiranë 6 maj 03:49
  1.234 €
 • 5 foto
  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option
  Vetura

  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option

  HIGHLINE*NAVI*CLIMA*SENSOR*DISQE ALUMINI. MAKINA KA 132.000 KM NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME GOMA ALL

  Tiranë 29 prill 20:19
  7.900 €
 • 3 foto
  VW Polo -12
  Vetura

  VW Polo -12

  Shitet makine e perdorur w.polo viti 2012 ngjyra e zeze me dekumenta te rregullta perdoret me benzi

  Tiranë 28 prill 07:48
  7.500 €
 • 4 foto
  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL
  Vetura

  VW POLO BLUE MOTION 1.2 DIESEL

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Eshte teper ekonomike. Me dokumenta te paguara. Atsyeja e shi

  Vlorë 25 prill 20:29
  7.500 €
 • 4 foto
  Polo 1.9-SDI viti -99 73500 KM ORIGJINALEEE!!
  Vetura

  Polo 1.9-SDI viti -99 73500 KM ORIGJINALEEE!!

  Polo portobagazh 1.9 sdi airbag,abs kondicioner viti 99 2 xhama e pare elektrik e paster si main ka

  Tiranë 25 mars 13:43
  1.700 €
 • 8 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Shitet (okazion) makina per arsye emigrimi Makina disponon: #ABS #Air Bag #AC / Klima #xhama dhe pa

  Pogradec 10 mars 13:49
  2.500 €
 • 10 foto
  VW Polo 6R 1.6 TDI Automatik 2010
  Vetura

  VW Polo 6R 1.6 TDI Automatik 2010

  VW Polo 6R Mk5 1.6 Tdi kamio automatike DSG 1.6. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te

  Fier 7 mars 15:16
  8.500 €
 • 2 foto
  VW Volksvagen Polo 2011
  Vetura

  VW Volksvagen Polo 2011

  VW Volksvagen Polo viti I prodhimit 2011. Motor 1.2 benzin/gaz. Impianti I sapo montuar makina nuk e

  Elbasan 24 shkurt 22:09
  5.499 €
 • 9 foto
  Volkswagen polo 2500 euro e diskutueshme
  Vetura

  Volkswagen polo 2500 euro e diskutueshme

  Volkswagen Polo 1.2 benzine . Ngjyre e zeze Ne gjendje shumee te mire Viti prodhimit 2002

  Tiranë 24 shkurt 17:19
  2.500 €
 • 0 foto
  Okazion shitet polo 1000 €
  Vetura

  Okazion shitet polo 1000 €

  Shitet polo 1000 € . Gjendja shum e mir. Cmim i diskutueshem

  Tiranë 7 shkurt 18:49
  1.000 €
 • 6 foto
  vw polo 1.4 TDI 2000
  Vetura

  vw polo 1.4 TDI 2000

  polo 1.4 tdi me kondicioner shum ekonomike

  Tiranë 30 janar 14:04
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet Volkswagen Polo,e porsa ardhur nga Gjermani 1 300 EUR
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo,e porsa ardhur nga Gjermani 1 300 EUR

  Shitet Volkswagen Polo ,Viti 2000 , Euro 4 benzine 1.4 ,ngjyre blu ,e porsa ardhur nga Gjermania me

  Tiranë 4 janar 10:42
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet polo benzin 1000 viti 2000
  Vetura

  Shitet polo benzin 1000 viti 2000

  Shitet polo 1000 benzin, viti 2000 me letra per nje vit per me shum info nr tel.0694273700

  Tiranë 24 dhjetor 16:39
  1.700 €
 • 5 foto
  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh
  Vetura

  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh

  Makina eshte ne gjendje shum shum te mir,nuk ka nevoj per asgje.Kopjuter bordi,pilot atomatik ,klima

  Tiranë 16 dhjetor 15:55
  3.600 €
 • 10 foto
  VW Polo dizel
  Vetura

  VW Polo dizel

  vwpolo viti2005 sherbim i sapo ber nuk ka nevoj per asgje . shum ekonomike 1.4 nafte . shum e paster

  Elbasan 5 dhjetor 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes polo benzine 1.2 eshte pa dokuments te interresuarit te kontaktojne ne nr tel.0699433771

  Shkodër 23 nëntor 23:02
  300 Lek
 • 10 foto
  Polo okazion
  Vetura

  Polo okazion

  Shitet polo 1.4 Benzin viti 1998 ne gjendje perfekte me sherbime te bera si vaj filtra rryp faze gom

  Tiranë 15 nëntor 20:08
  1.450 €
 • 4 foto
  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.
  Vetura

  Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003.

  Shitet Wolswagen Polo 1.9 nafte viti 2003. Makina eshte ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo pro

  Shkodër 15 nëntor 09:51
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Volkswagen Polo
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI, Nafte, Kambio Manuale, 4 Porta, Gjendje sh.e mire motorike dhe xhene

  Tiranë 27 tetor 22:16
  2.600 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!08

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!165Mije KM origjinale me t

  Kavajë 21 tetor 21:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazjon
  Vetura

  Okazjon

  Ne super gjendej .me sherbime te bera.me letra te sapo prera.2000 ero i diskutuar.

  Kukës 17 tetor 16:18
  1.750 €
 • 4 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Shes volswagen polo 1.4 benzine,vit prodhimi 2005,me letra deri ne janar 2020,ne gjendje te perkryer

  Korçë 8 tetor 11:03
  2.200 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e sapo T

  Kavajë 7 tetor 09:37
  3.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Polo 2003
  Vetura

  Volkswagen Polo 2003

  Shitet polo viti 2003 1.4 benzin gaz goma 70% drita led kambio automatike sherbimet te gjitha te ber

  Fier 2 tetor 14:14
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw polo automat
  Vetura

  Vw polo automat

  Shitet vw polo 1.4 benzin ekonomike kambio automatike ka 120000 kilometra ka pak muaj ne rruget e sh

  Tiranë 28 shtator 14:29
  2.300 €
 • 2 foto
  Polo super ekonomike
  Vetura

  Polo super ekonomike

  Polo super ekonomike 1.4 naft , 2004

  Berat 28 shtator 13:15
  2.200 €
 • 4 foto
  polo benzin gaz   tel 0693443013
  Vetura

  polo benzin gaz tel 0693443013

  shitet polo 1995 3 dyer me letra deri fund koriku 2020 31400 cl benzin gaz 15milek nji plot me

  Tiranë 28 shtator 09:13
  2.000 €
 • 7 foto
  W POLO 1.2 NAFTE VITI 2013 XHAMA TE ZI ORIGINAL
  Vetura

  W POLO 1.2 NAFTE VITI 2013 XHAMA TE ZI ORIGINAL

  W polo 1.2 TDI viti 2013 5 dyer pasyra elektrike dhe me sinjale 4 xhama elektri kondicjoner radio c

  Tiranë 28 shtator 08:53
  5.300 €
 • 2 foto
  Polo 2002 1.2
  Vetura

  Polo 2002 1.2

  Shitet polo 2002 1.2 benzin Shum ekonomike dhe e paster me 170.000 km me 4 goma te reja me navi me

  Tiranë 26 shtator 21:41
  2.300 €
 • 5 foto
  Volswagen Polo
  Vetura

  Volswagen Polo

  Polo 1.9 nafte TDI Makina ne gjendje shume te mire

  Shkodër 26 shtator 16:53
  2.300 €
 • 11 foto
  Shitet volswagen polo 1.4 naft me dogan te paguar
  Vetura

  Shitet volswagen polo 1.4 naft me dogan te paguar

  Shitet volswagen polo 1.4 naft sapo ardhur me dogan te paguar viti 2008 kamjo manual e gacme per cdo

  Tiranë 26 shtator 15:13
  3.300 €
 • 3 foto
  Polo 1.4 benzine
  Vetura

  Polo 1.4 benzine

  Letrat jane ne fund te majit 2020. Gjendja perfekte e makines. E shes ngaqe do mar me te madhe.

  Tiranë 26 shtator 12:20
  1.300 €
 • 6 foto
  Shitet volvzwagen polo 1.4 nafte.
  Vetura

  Shitet volvzwagen polo 1.4 nafte.

  Shitet volvzwagen polo, 1.4 nafte, viti 12/2003. Ne gendje te perkryer me dokumentacion te prere der

  Tiranë 25 shtator 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vw polo classic
  Vetura

  Vw polo classic

  Makina eshte shum ekonomike dhe⁷ ne super gjendhe motorike .Shitet per arsye mos perdorimi

  Elbasan 24 shtator 22:09
  1.500 €
 • 3 foto
  vw polo classic
  Vetura

  vw polo classic

  makina eshte shum ekonomike dhe ne super gjendje motorike shitet per arsye mos perdorimi

  Elbasan 24 shtator 22:09
  1.200 €
 • 8 foto
  ??VW Polo Automat??
  Vetura

  ??VW Polo Automat??

  //Volkswagen Polo //Viti prodhimit 2007 //Cambio automatike //Motorr 1.6 benzine //Condicioneri fun

  Durrës 24 shtator 09:21
  4.000 €
 • 0 foto
  Polo 1.4 nafte shum ekonomike
  Vetura

  Polo 1.4 nafte shum ekonomike

  Shitet polo 1.4 dizel GT shum e shpejt ne llojin e tij dhe harxhon 4 litra per 100 kilometra 🎶me imp

  Tiranë 23 shtator 17:58
  2.150 €
 • 1 foto
  Leo
  Vetura

  Leo

  Shitet volzvagen polo 1.4 naft, viti dhjetor 2003, me dokumenta te prera deri ne gusht te 2020. Maki

  Tiranë 22 shtator 23:55
  2.500 €
 • 4 foto
  vw volkswagen poli classic 1.4
  Vetura

  vw volkswagen poli classic 1.4

  .Makina eshte shum ekonomike dhe⁷ ne super gjendhe motorike .Shitet per arsye mos perdorimi

  Elbasan 22 shtator 22:04
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft
  Vetura

  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft

  Shitet ose nderrohet polua 1.4 naft super ekonomike.☑️Tel 0694839508.wacap,,viber

  Fier 20 shtator 23:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo 1.4 naft
  Vetura

  Polo 1.4 naft

  Ne gjendje perfekte Sherbimet e bera vaj filtra rrip motorri ferrota. 0694581210

  Dibër 20 shtator 09:31
  2.700 €
 • 0 foto
  VW Polo benzin
  Vetura

  VW Polo benzin

  Volsvagen polo 1.4 benzin me servis te sapo ber goma te reja me kondicioner me kater dyer makine

  Tiranë 19 shtator 19:15
  1.700 €
 • 6 foto
  Wv Polo
  Vetura

  Wv Polo

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Gati per cdo lloj prove.

  Lushnjë 18 shtator 16:57
  1.500 €
 • 4 foto
  SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENXIN VITI 2002
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENXIN VITI 2002

  SHITET 2200€ VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENXIN, VITI I PRODHIMIT 2002, 191,657 KM , DISQE ALUMINI, XHAMA

  Tiranë 18 shtator 09:37
  2.200 €
 • 3 foto
  Shitet makine e blere ne koncesionar.
  Vetura

  Shitet makine e blere ne koncesionar.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte bler me 0 kilometra, ka pasur vetem nje perdorues, esht

  Tiranë 17 shtator 09:55
  6.600 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen Polo (Shitet)
  Vetura

  VW Volkswagen Polo (Shitet)

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune gjenerike dhe motorike. Motori 1.0 Benzin Goma 90% te rej

  Kuçovë 16 shtator 20:54
  8.500 €