Vetura

VW Volkswagen | Santana | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Ocasion
  Vetura

  Ocasion

  Ocasion Golf Suran Shitet . VW Golf Suran 1.6 benzineViti 19/12/2009. e blere me 0 be vw euro 5 M

  Tiranë 7 korrik 09:55
  4.600 €
 • 3 foto
  Shes opell fronteren
  Vetura

  Shes opell fronteren

  Shes opell fronteren ne gjedje shummm te mir matorrin 2.8turbudizel rigjistrim edhe 5muj ka munsi ed

  Pejë 4 prill 08:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vozvagel
  Vetura

  Shitet vozvagel

  Shitet per arsyje mosperdorimi

  Tiranë 1 prill 07:33
  1 Lek