Vetura

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps
  Vetura

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps Prej ardhje zh rks 1 vit full Full opcione . Dsg Dynaudi Fellne 18 w

  Prizren 8 nëntor 10:19
  13.500 €
 • 10 foto
  VW SCIROCCO 2.0 TDI
  Vetura

  VW SCIROCCO 2.0 TDI

  161000KM,103KW(140PS)DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;3 VITI;2009,NGJYRE E ZEZE METALIKE OPSIONET ABS,

  Lipjan 6 nëntor 13:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW SCIROCCO RLINE 2015
  Vetura

  VW SCIROCCO RLINE 2015

  VW SCIROCCO R-LINE 2015 184ps

  Prishtinë 28 shtator 11:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Scirocco 2.0 TDI
  Vetura

  Vw Scirocco 2.0 TDI

  Shes Volkswagen scirocco e ardhur nga zvicrra ne korrik. Automjeti posedon 4 ulse te punuara me dor

  Shtime 2 shtator 17:07
  17.500 €
 • 2 foto
  Siroco
  Vetura

  Siroco

  Shite siroco ne gjendje te mir regjistrim i ka skaduar qe 1 vite punon shum mir ka mator 1.9 i thje

  Rahovec 29 gusht 00:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  sciroc
  Vetura

  sciroc

  Per me shum contaktoni ne numer telefoni

  Prizren 21 gusht 23:29
  1.100 €
 • 11 foto
  Vw sirocco
  Vetura

  Vw sirocco

  Shitet VW Sirocco 2.0 TDI R-Line e ardhur nga zvicrra para 2 jave,automjeti permban 200+ Ps,Auspuh

  Shtime 28 korrik 17:54
  20.500 €
 • 8 foto
  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu
  Vetura

  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu

  Punon shum mir rks i skaduar boj ndrim ska.asnje xham thym nr viberit+383 45 555 502

  Prishtinë 1 korrik 11:05
  1.000 €
 • 10 foto
  VW Scirocco R
  Vetura

  VW Scirocco R

  VW Scirocco 2.0tsi R 320PS Stage 1 - Pops and Bangs - Speed limit off Viti : 2010 Km : 215.000 Trans

  Ferizaj 25 qershor 23:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: hi

  Prishtinë 22 qershor 04:12
  6.500 €
 • 7 foto
  Shiroko
  Vetura

  Shiroko

  Scirocoo 1.6 benzin ne gjendje te mir timon hidraulik muzik korrizjon ska podin si pi fabrike

  Shtime 11 qershor 13:37
  650 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco
  Vetura

  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco

  Shes ose ndrroj veturen wolfagen scirocco 2.0 tsi benzin 2010 ne gjendje perfekte

  Gjilan 31 maj 01:29
  15.000 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco
  Vetura

  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

  Shes ose ndrroj wolfsgen scirocco 2010 2.0 tsi benzin ne gjendje perfekte 044 77 88 33

  Prishtinë 31 maj 01:29
  15.000 €
 • 5 foto
  VW Scirocco oferta sot
  Vetura

  VW Scirocco oferta sot

  Shes shirok 1.8 benzin timon hidraulik ngjendje tmir muzik tmir Rexhistrim i skaduar boj edhe ndrr

  Shtime 28 maj 01:10
  750 €
 • 3 foto
  shiroko
  Vetura

  shiroko

  shes shiroko 1.8 benzin ne gjendje te rregullt i qlajmrun 049272208 045217372

  Mitrovicë 6 prill 22:21
  499 €
 • 4 foto
  VW Scirocco R-line
  Vetura

  VW Scirocco R-line

  Shitet VW Scirocco R, viti 2010 , 170 ps , me liber te servisit , regjistrim KS deri ne prill , shof

  Ferizaj 4 prill 06:08
  15.000 €
 • 4 foto
  Shes shiroko 16w.
  Vetura

  Shes shiroko 16w.

  Shes shirokon 16w ka qen tash. Eshte me motorr normal 8w numer kontakti 044172063 ju mirpres all

  Ferizaj 1 prill 09:33
  1.300 €
 • 10 foto
  VW Scirocco MK2 disel
  Vetura

  VW Scirocco MK2 disel

  scirocco gjendje te rregullt kerr per qefi osht ne emer timin qe 5 vite 4 goma te veeres treja te n

  Mitrovicë 31 mars 09:47
  1.400 €
 • 4 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  Vetura eshte ne gjendje te mir, e ç\'lajmruar pa denim Ndrrim i mundshem me kombi VW T3 me ulëse, bo

  Fushë Kosovë 30 mars 23:59
  1.000 €