Vetura

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Te huaja |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  R origjinal 320kw
  Vetura

  R origjinal 320kw

  Makin e a ardhun nga dubai perfekte ne te gjitha dreitimet shum e shpeit 320 kw me dogan te pagume m

  Tiranë 29 gusht 12:24
  18.000 €
 • 10 foto
  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????
  Vetura

  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????

  VW SCIROCCO •12/2009 •181.000 KM(liber servisi) •2.0 Nafte Sapo ardhur nga zvicra ???? Cmimi :

  Tiranë 14 gusht 11:08
  9.700 €
 • 12 foto
  SCROCCO 2.0 TDI AUTOMATIK V.P 2010
  Vetura

  SCROCCO 2.0 TDI AUTOMATIK V.P 2010

  SHEROKO 2.0 TDI DSG PA DOGAN PO SA ARDHUR XHERMANIS SERVISAT E KRYR KOMPLET 2 PAL FELGA 2 PAL SHTOPA

  Podujevë 13 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  VW Scirocco 2.0 TSI

  Pe shes VW Scirocco 2.0 TSI 211 PS NGA ZVISER Numri contact 049853858

  Prishtinë 14 korrik 20:41
  13.000 €
 • 10 foto
  VW Scirocco – 2.0 TDI
  Vetura

  VW Scirocco – 2.0 TDI

  VW Scirocco – 2.0 TDI, 103 KW Viti i prodhimit 07.2010, E importuar nga Zvicrra Vetura ka nje gjen

  Ferizaj 14 qershor 19:19
  7.990 €
 • 6 foto
  Kristian Ndreu
  Vetura

  Kristian Ndreu

  VW scirocco 1.4 benzin ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera cmimi 7000€ i diskutueshe

  Lezhë 29 maj 16:50
  7.000 €
 • 11 foto
  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina
  Vetura

  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina

  Volkswagen scirocco.R.Brenda dhe jashte .km 94.gjitha me liber sherbimesh.origjinale. Volkswagen.ful

  Tiranë 25 maj 12:56
  12.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Shes Volkswagen Scirocco 2010 1.4/benzin,pa dogan per me shum info kontakt ne viber:+38345219878

  Lipjan 15 maj 19:38
  1 €
 • 6 foto
  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin
  Vetura

  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin

  Shes vw scirocco 1.8 benzin , vetura eshte ne gjendje te rregullt si dhe eshte e ruajtur brenda dhe

  Prizren 4 prill 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Scirocco me dogan
  Vetura

  Vw Scirocco me dogan

  Vs Scirocco 1.4 TSI tkuqe (Viti fund 11-2010 qe hyn 2011) kamio automatike Look origjinal *RIEGER* d

  Durrës 4 prill 06:55
  12.000 €
 • 3 foto
  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010
  Vetura

  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010

  Shes veturen Volkswagen scirocco 2.0 tdi Viti prodhimit 30.12.2009 Ka xhitha opcionet Viber +41

  Durrës 4 prill 00:58
  13.500 €
 • 0 foto
  Shes farin për volkswagen scirocco
  Vetura

  Shes farin për volkswagen scirocco

  Shes farin per volkswagen scirocco nga ch 045 444 438

  Prishtinë 3 prill 01:29
  150 €
 • 2 foto
  Volkswagen scirocco 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2.0 TDI

  Makina osht ne rregull gjithcka, kontaktoni ne whatsapp ose viber.

  Prishtinë 2 prill 17:11
  11.000 €