Vetura

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  Vetura eshte ne gjendje te mir, e ç\'lajmruar pa denim Ndrrim i mundshem me kombi VW T3 me ulëse, bo

  Fushë Kosovë 30 mars 23:59
  1.000 €