Vetura

VW Volkswagen | T3 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T3

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shitet multivani
  Vetura

  Shitet multivani

  Shitet kombi multivan, kombi eshte ne gjendje te mir regjistrim ka edhe 10 muaj motorrin 1.6 fabrik

  Skënderaj Sot, 00:46
  1.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition
  Vetura

  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition

  VW t3 multivan Whitestar ne gjendje te mire, 11 muaj regjistrim. Pjest te gjembat mbrapa ne anen e

  Istog 17 janar 08:58
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet kombi t3.1.9 dizell gjendje shum te mir
  Vetura

  Shitet kombi t3.1.9 dizell gjendje shum te mir

  Shitet kombi t3.1.9 dizell gjendje shum te mir perme shum kontakt 045 941 633 ..... . . Tag t2

  Prizren 5 janar 12:16
  1.350 €
 • 1 foto
  Shitet nderrohet kombi (4x4)
  Vetura

  Shitet nderrohet kombi (4x4)

  Shitet ose nderrohet kombi eshte 4x4 ose syncro 1.9 sdi ngjendje shum tmir

  Prishtinë 22 dhjetor 21:49
  1.600 €
 • 9 foto
  VW T3 1.9 DIZELL 1 VIT REGJISTRRIM 2.499 ERO
  Vetura

  VW T3 1.9 DIZELL 1 VIT REGJISTRRIM 2.499 ERO

  Kombi 1.9 dizell me motorr 97 ekom ndru qitash von ne gjendje shum te mir goma te reja ndrim mushem

  Gjakovë 18 tetor 19:33
  2.499 €
 • 11 foto
  Shitet Kombi
  Vetura

  Shitet Kombi

  Kombi ne gjendje perfekte

  Podujevë 10 tetor 21:05
  3.100 €
 • 6 foto
  T4 Vw Kamioneta me 5 ulese dhe prokolic
  Vetura

  T4 Vw Kamioneta me 5 ulese dhe prokolic

  Shes T4 Vw kamioneta eshte benzin - plin ne te dyjat punon eshte ne gjendje shume te mire i ruajtur

  Prishtinë 23 shtator 16:37
  1.000 €
 • 2 foto
  Shes kombin T2 T3 T4
  Vetura

  Shes kombin T2 T3 T4

  Shes kombin T2 1.9 regjistrimi i kadal

  Vushtrri 21 shtator 21:17
  1.200 €
 • 10 foto
  T3 kombi
  Vetura

  T3 kombi

  Shes vw volkswagen t3 kombi 1.9 TD në gjende tmir regjistrim ka 1 vit deri me 28-8-2020 servisin e k

  Prishtinë 21 shtator 07:09
  1.450 €
 • 10 foto
  Vw T3 kombi
  Vetura

  Vw T3 kombi

  Shitet kombi vw T3 me regjistrim te skaduar 1.9 TDi Dhe nje Peugeot expert 1.9 diesel 96 Cmimi sipas

  Gjakovë 18 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet turan
  Vetura

  shitet turan

  shitet turan mjaft i paster dhe i mbajtur i sapo targuar e me dokumenta mars 2020 goma 90% te reja

  Fier 8 shtator 11:10
  4.200 €
 • 2 foto
  Furgon ne shitje
  Vetura

  Furgon ne shitje

  Furgon ne gjendje pune 8+1Volswagen Caravelle

  Korçë 1 shtator 20:07
  700 €
 • 0 foto
  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir
  Vetura

  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir

  shes kombi t2 1.9 dizell. ne gjendje shum te mir mirndrrim i mundshem,per me shum kontaktoni 045658

  Klinë 1 shtator 11:19
  380 €
 • 11 foto
  Makina Me Qera
  Vetura

  Makina Me Qera

  Japim me qera makina te llojeve te ndryshme, Ekonomike Luksi, Makina 6+1 etj, Automatike Manuale Naf

  Tiranë 29 gusht 20:28
  15 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera 6+1
  Vetura

  Makina Me Qera 6+1

  Japim me qera makina ekonomike ,luksi,makina 7 vendeshe etj

  Tiranë 26 gusht 08:00
  17 €
 • 6 foto
  Kombi 1.9 disel 1 vit regjistrim
  Vetura

  Kombi 1.9 disel 1 vit regjistrim

  Shitet kombi 1.9 disel ngjendje shum te mir regjistrim ka 1 vit per mashum info mund te na kontakton

  Pejë 24 gusht 21:21
  1.600 €
 • 5 foto
  Pasat karavan 2.0
  Vetura

  Pasat karavan 2.0

  Shitet pasati ne gjendje te rregullt i pa doganun posedon te gjitha gjerat karrikat me nxemje 4x4 2

  Malisheve 24 gusht 00:23
  1.500 €
 • 1 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volkswagen T3
  Vetura

  Volkswagen T3

  Makina eshte ne gjendje te mire, per me shume info telefono...

  Pogradec 16 gusht 20:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamionete
  Vetura

  Kamionete

  2.5 tdi Gjendja e makines shume e mire. Deri tani eshte perdor per bartje te profileve nga alumini d

  Istog 14 gusht 11:25
  3.500 €
 • 2 foto
  Pa letra
  Vetura

  Pa letra

  Makina ne gjendje pune

  Berat 14 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi t3
  Vetura

  Kombi t3

  Kombi eshte ne gjendje perfekte ka motorr 1.9 dje ja kam vendos golfit te sa po ardhur nga Gjermanij

  Istog 5 gusht 21:25
  1.200 €
 • 7 foto
  Shitet kombi vw 2 1.9
  Vetura

  Shitet kombi vw 2 1.9

  Shitet kombi ne gjendje t Mir matorri ne Mir 4 shpejtsi tip top per marakli per ma shum 049699073 +

  Podujevë 5 gusht 14:38
  1.000 €
 • 5 foto
  T3 kombi
  Vetura

  T3 kombi

  Kombi oshtë në gjendje të mir 1.9 TD goma tmira M+S me C regjistrim ka deri në fun të gushtit pers b

  Prishtinë 4 gusht 18:13
  1.400 €
 • 2 foto
  Shes kombi Volkswagen T2 1.6
  Vetura

  Shes kombi Volkswagen T2 1.6

  Shes kombi Volkswagen T2 1.6 ne gjendje te rregullt

  Lipjan 2 gusht 16:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  t3kombi
  Vetura

  t3kombi

  t3 kombi gjendje trregullt

  Mitrovicë 2 gusht 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw sharan
  Vetura

  Vw sharan

  Vw sharan per te dhena te sakta ju lutem qe te me kontaktoni ne numrin e telit.049674502.flm

  Istog 31 korrik 18:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi T3 1.9TurboDiezel SYNCRO
  Vetura

  Kombi T3 1.9TurboDiezel SYNCRO

  Kombi T3 1.9 Turbo Diesel syncro , ne gjendje te shkelqyer si ne motor po ashtu dhe ne karoseri !

  Skënderaj 30 korrik 19:29
  2.600 €
 • 2 foto
  Kombi T4
  Vetura

  Kombi T4

  Vetura e sapo ardhur nga gjermania e rujtme

  Ferizaj 28 korrik 14:26
  3.900 €
 • 2 foto
  Kombi t3
  Vetura

  Kombi t3

  Shitet kombi vw t3 shum i ruajtun motorri 1.9 regjistrim i skadum.

  Vushtrri 26 korrik 20:23
  1.800 €
 • 4 foto
  Kombo T7
  Vetura

  Kombo T7

  Shitet kombo t3 ne gjendje perfekte eshte si ne foto Karaseria e ka vetem 1300000 km ndersa matorri

  Deqan 25 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  wt 3
  Vetura

  wt 3

  wt 3 ne gjendje te rregulllt rks deri prill 2020

  Rahovec 19 korrik 19:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET KOMBI
  Vetura

  SHITET KOMBI

  Shes kombin wolksfagen t3 viti 1988 shum i rujtun extra me motor shum te mire 1.9 dizell. kombi esht

  Gjilan 16 korrik 16:00
  3.300 €
 • 3 foto
  Shitet VW T2 1.9 disel
  Vetura

  Shitet VW T2 1.9 disel

  Shitet VW T2 me rimorko, 1.9 disel i thjesht motorri tip top nuk hargjon vaji , i pershtatshum per f

  Gjakovë 14 korrik 23:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Kombin T2 Caravelle
  Vetura

  Shes Kombin T2 Caravelle

  Shes kombin 1.9 I Thjesht 5 shpejtsi kombi osht i tip top si nmotorr edhe ntrapa te interesuarit mun

  Mitrovicë 14 korrik 12:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Kombo T3
  Vetura

  Shes Kombo T3

  Shes Kombo T3 eshte ne gjendje te rregullt siq shifete ne foto motori eshte 1.9 Turbo Karaseri i ka

  Deqan 12 korrik 21:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw kamionet
  Vetura

  Vw kamionet

  Kamioneta eshte ne gjendje te mire si me mottor ashtu edhe jasht eshte i rujtun.Motorri 1.6 dizel ka

  Mitrovicë 7 korrik 20:00
  1.300 €
 • 2 foto
  SHITET KOMBI T4
  Vetura

  SHITET KOMBI T4

  shitet kombi t3 2.4 ne gjendje te rregullt qmimi sipas marrveshjes

  Prishtinë 1 korrik 15:51
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Kombi T3 ndrrim i mundshem
  Vetura

  Shitet Kombi T3 ndrrim i mundshem

  Shitet kombi T3 ne gjendje shume te rregullt Regjistrim deri qershor 2020 Motorri 1.6 turbo dizel i

  Gjakovë 1 korrik 11:48
  2.300 €
 • 6 foto
  shes kombi t2 t3 t4
  Vetura

  shes kombi t2 t3 t4

  shes kombi t2 1.9 TDI gjendje temir ulse 8+1 regjistrim ka 5 muj me 4 goma tereja

  Vushtrri 1 korrik 11:07
  1.300 €
 • 4 foto
  Kombi VW T2
  Vetura

  Kombi VW T2

  Shitet kombi t2 t3 carawello kombi ka motorr TDI 1.9 menjaqin 5 shpejts regjistrimi iskaduar numrat

  Pejë 29 qershor 19:29
  950 €
 • 5 foto
  VW T3
  Vetura

  VW T3

  Kombi transporter ww 2,viti I prodhimit 1986,diesel,1.6 me ndrrues 4 shpejtësi.

  Suharekë 27 qershor 15:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet.vw t2 t3.dizell.fabrikisht. tip .top
  Vetura

  Shitet.vw t2 t3.dizell.fabrikisht. tip .top

  Shitet.vw t2 t3.dizell.fabrikisht.ne.gjendje shum te mir tip top.i shtrengum.motorr shum te mir .gum

  Prizren 25 qershor 09:26
  850 €
 • 9 foto
  Kombo T3
  Vetura

  Kombo T3

  Shes Kombo T3 eshte ne gjendje te rregullt siq shifete ne foto motori eshte 1.9 Turbo Karaseri i ka

  Deqan 24 qershor 10:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kombi LT 28
  Vetura

  Kombi LT 28

  Tel.044327908

  Pejë 22 qershor 20:06
  2.500 €
 • 2 foto
  Vw t3 4×4 Syncro
  Vetura

  Vw t3 4×4 Syncro

  1.9 disel webasto 9 vende

  Mitrovicë 22 qershor 00:02
  6.000 €
 • 2 foto
  ndrroj terrtaqin me wv
  Vetura

  ndrroj terrtaqin me wv

  ndrroj terrtaqin e ri hala pa perdor me gjith frez menej kerr apo kombi gollf pasat audi nesse ka re

  Obiliq 21 qershor 10:10
  499 €
 • 0 foto
  Kamionete
  Vetura

  Kamionete

  kamioneta eshte diesel 1.9 ne gjendje te rregullt rks i skaduar.

  Prishtinë 20 qershor 20:38
  1.600 €
 • 3 foto
  Kobi
  Vetura

  Kobi

  Shes kobin te 4 rigjistrim i skadum 1.9 dizell 950

  Lipjan 20 qershor 16:06
  950 €
 • 3 foto
  Volkswagen transport
  Vetura

  Volkswagen transport

  Makina ne gjendje pune pa letra

  Fier 20 qershor 14:02
  1.100 €