Vetura

VW Volkswagen | T4 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

T4

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98
  Vetura

  kambi t4 dizell 2.4 10muj egjys sigurim viti 98

  kambi t4 viti 98 asht ngjendje te mir 2.4 dizell 10 e gjys sigurim

  Gjilan Sot, 07:30
  2.400 €
 • 5 foto
  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft
  Vetura

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 1.9 naft

  Okazion shitet volkswagen transporter T4 volkswagen transporter karavel 2+1

  Fier Sot, 06:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET VW T4 1.9 TURBO DIESEL TARGA TE HUAJA
  Vetura

  SHITET VW T4 1.9 TURBO DIESEL TARGA TE HUAJA

  Shitet vw t4 1.9 turbo diesel posa ardhur nga jasht ne gjendje te mir ju mirpresim t4 t5 t6 lt kombi

  Prishtinë Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4
  Vetura

  VW T4

  Shes VW T4 , 2.4 Diesel ne gjendje shume te mire , rimorkion e Aluminit , 3m gjatesi , 2m gjersi. K

  Ferizaj Dje, 20:13
  3.200 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Dje, 19:56
  1 €
 • 7 foto
  Shes kombi t 4 1.9 dizell
  Vetura

  Shes kombi t 4 1.9 dizell

  Shes kombi T 4 1.9 dizell. Kombi eshte ne gjendje shum te mir teknik si jasht ashtu edhe mbrenda. R

  Prishtinë Dje, 19:27
  2.600 €
 • 5 foto
  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO
  Vetura

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

  VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2019 ME KM ORIGJINALE ME CDO SHERB

  Tiranë Dje, 18:22
  10.000 €
 • 3 foto
  Shes t4 2.5 tdi
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi

  Shes t4 2.5 tdi i po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mire.t4.t5.lt.sprinter. Viber +3834

  Gllogoc 11 tetor 23:38
  2.350 €
 • 5 foto
  Kombi T4 viti 2001 MAXI 1.9 Turbo dizel
  Vetura

  Kombi T4 viti 2001 MAXI 1.9 Turbo dizel

  Kombi T4 viti 2001 MAXI 1.9 turbo dizel I ardhur nga gjermania

  Prishtinë 11 tetor 19:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi T4 viti 2001 2.5 TDI
  Vetura

  Kombi T4 viti 2001 2.5 TDI

  Kombi T4 viti 2001 2.5 TDI ne gjendje shum te mir Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 krafter kam

  Prishtinë 11 tetor 19:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet T4 3 ulese e ardhur nga zvicra
  Vetura

  Kamionet T4 3 ulese e ardhur nga zvicra

  Kamionet T4 viti 2001. 3 ulese e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte Lt iveco mercedes-sprin

  Prishtinë 11 tetor 19:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet t 4 vw kamjonet super gjendje
  Vetura

  Shitet t 4 vw kamjonet super gjendje

  Shitet kamjoneta gjendje teper tmir 91 2.4dizel ndrrim i munshum me naj vetur shtoj edhe pare

  Vushtrri 11 tetor 18:48
  2.600 €
 • 7 foto
  SHITET VW T4 2.4 KAMJONET TARGA TE HUAJA
  Vetura

  SHITET VW T4 2.4 KAMJONET TARGA TE HUAJA

  Shitet vw t4 2.4 posa ardhur me targa te huaja kamjoneta esht pa dogan ne gjendje shum te mir 173 te

  Prishtinë 11 tetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOMBI T4 1.9 TD V 99 ISAPOARDHUR
  Vetura

  KOMBI T4 1.9 TD V 99 ISAPOARDHUR

  Kombi t4 1.9 td Isapoardhur

  Prishtinë 11 tetor 13:04
  1 €
 • 6 foto
  Shitet Kombi 95 me 1 vit regjistrim
  Vetura

  Shitet Kombi 95 me 1 vit regjistrim

  Shes Kombin T4. 1.9 Turbo Disel Ne gjendje shum te mire Kontakti 044328078 ose 049412871 ( Viber)

  Pejë 11 tetor 09:54
  2.400 €
 • 9 foto
  shitet transporteri frigoo
  Vetura

  shitet transporteri frigoo

  vw t4 2.5tdi me frigo ne gjendje te mire goma te reja pa pasur nevoj investim i qljameruar dhe nuk e

  Vushtrri 11 tetor 08:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet Ivecoo
  Vetura

  shitet Ivecoo

  iveco 29 ne gjendje te mire i sapo ardhur nga suedia

  Vushtrri 11 tetor 08:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vw t4
  Vetura

  Vw t4

  Kombi esht i rujtem ndrrim i munshem me vetur

  Prizren 11 tetor 07:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kombi T4
  Vetura

  Kombi T4

  Shitet kombi t4 ne gjendje shum te mir TIPTOP rks 4muj perkthimi menjeher. Vlen te theksohet se ka A

  Vushtrri 11 tetor 01:52
  1.900 €
 • 5 foto
  Kombi T4 1.9 Turbo
  Vetura

  Kombi T4 1.9 Turbo

  Shes kombi T4 1.9 tdi ne gjendje perfekte, goma te reja nuk ka nevoj per asnje investim te interesua

  Prishtinë 10 tetor 17:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999
  Vetura

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999

  Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 1999 Ne gjendje tshume te mir teknike i posa ardhun nga zvicrra

  Pejë 10 tetor 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes t4 2.5TDI 4x4
  Vetura

  Shes t4 2.5TDI 4x4

  Shes t4 2.5TDI 151ps rigjstrim deri janar Posedon klim gjama me rrym pasqyre me rrym te gjitha ser

  Prishtinë 10 tetor 11:47
  6.000 €
 • 6 foto
  Kombi T4 Dizell
  Vetura

  Kombi T4 Dizell

  shutet kombi ne gjendje te mir teknike per me shum viber+38344661966

  Prishtinë 10 tetor 08:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks
  Vetura

  Vw T4 1.9td viti 2000 Regjitrim Rks

  Vw t4 Transporter *1.9td* 3 Ulse * Viti prodhimit ne fund te 2000 Regjistrim deri me 05.11.2019 Esht

  Gjakovë 9 tetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamjonet T4 2.5 Dizell RKS + T4 2.4 Dizell
  Vetura

  Kamjonet T4 2.5 Dizell RKS + T4 2.4 Dizell

  Shes kamjoneten T4, 2.5 dizell, vitini prodhimit 1997, RKS ne gjendje te mir pune. Tel 045 541 378 S

  Ferizaj 7 tetor 17:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet VW-t4-2.5 TDI me klim i ardhur nga zvicrra
  Vetura

  Shitet VW-t4-2.5 TDI me klim i ardhur nga zvicrra

  SHITET VW t4 2.5 tdi viti 2002 Gjama me rrym Automatik Pasqyra me rrym Klim Vetura eshte pa dogan

  Mitrovicë 7 tetor 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes t4 2.5TDI me klim
  Vetura

  Shes t4 2.5TDI me klim

  Shes t4 2.5 TDI me klim 11muj rigjstrim posedon abs centrall klim nrrim nuk boj

  Prishtinë 7 tetor 15:47
  3.800 €
 • 7 foto
  Kombi me friz
  Vetura

  Kombi me friz

  Shes kombi me frigo i ardheur nga gjermania ne gjendeje te mire teknike me frigo - temperatur me dog

  Ferizaj 7 tetor 10:02
  3.300 €
 • 2 foto
  Vwt4
  Vetura

  Vwt4

  Shitet wwt4 1.9 tdi

  Rahovec 7 tetor 09:48
  2.500 €
 • 7 foto
  Shes - Vw T4 1.9 Dizel
  Vetura

  Shes - Vw T4 1.9 Dizel

  Shes - Kombin t4 1.9 Dizel * Viti i Prodhimit 20.10.1992 * Regjistrim ka 3 Muj * Per ma shum info Ko

  Vushtrri 6 tetor 17:35
  1.700 €
 • 5 foto
  T4 1.9 Tdi
  Vetura

  T4 1.9 Tdi

  Shes kamioneten t4 1.9 tdi viti 1998 n gjendje teper t mir posedon matorr teper t mir me hargjime s

  Prishtinë 6 tetor 17:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vw T4 2001 gjendje perfect
  Vetura

  Shitet vw T4 2001 gjendje perfect

  Shitet vw t4 2001 gjendje perfect 4 goma te reja 1 vit rexhistrim 260000km Me shum info +383494865

  Prishtinë 6 tetor 16:01
  3.100 €
 • 5 foto
  VW T5
  Vetura

  VW T5

  Ështe ne gjendje shum te mir. Me 174,000 Km. Xhamat dhe pasqyret elektronik. Per me shum info. 04535

  Gjakovë 4 tetor 16:20
  4.100 €
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regji

  Ferizaj 4 tetor 07:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamioneta t4
  Vetura

  Shitet kamioneta t4

  Shitet kamioneta t4 2.5 tdi viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire nuk ka ne

  Gjilan 4 tetor 07:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regj

  Viti 4 tetor 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kombin 1.9 disell
  Vetura

  Shes kombin 1.9 disell

  Shum ne gjendje te mir ska nevoj per asnje investim

  Gllogoc 3 tetor 17:02
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet kamjoneta 2.4 dizell gjendje teper tmir
  Vetura

  Shitet kamjoneta 2.4 dizell gjendje teper tmir

  Shitet t4 kamjoneta 2.4 rks gjendje prefekte dopell kabin serviset e kryera hipotek jo denime jo per

  Vushtrri 3 tetor 16:51
  2.400 €
 • 5 foto
  T4 Kombi
  Vetura

  T4 Kombi

  Vetura është e posardhur nga Norvegjia. Kontrollim teknik i është bër me 15.06.2019 Është në gjendje

  Podujevë 3 tetor 08:41
  3.900 €
 • 2 foto
  Gjilan
  Vetura

  Gjilan

  Shitet kombi t4 viti rigjistrimit 1990 i shlajmrum osht

  Gjilan 2 tetor 20:55
  1.350 €
 • 6 foto
  T4 Kamionet
  Vetura

  T4 Kamionet

  Shitet kamioneta ne gjendje te mir motorri 2.5tdi

  Prishtinë 2 tetor 20:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet t4 2.5 tdi
  Vetura

  Shitet t4 2.5 tdi

  Shes t4 2.5 tdi ne gjendje shum tmir Vrejtje : kombi osht me 3 ulse librez te montume i ka 9. Kombi

  Obiliq 2 tetor 17:39
  3.500 €
 • 4 foto
  VW T4 Kombi
  Vetura

  VW T4 Kombi

  Shitet vw kombi ne gjendje perfekte Eshte vetem i doganuar

  Rahovec 30 shtator 20:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet T4 - Prololic
  Vetura

  Shitet T4 - Prololic

  Shitet T4 , 2.5 ne gjendje shum te mire , viti i prodhimit 2002 , Prokolic , me dogan dhe homologim

  Fushë Kosovë 30 shtator 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet T4 Kombi
  Vetura

  Shitet T4 Kombi

  Shitet T4 , ne gjendje shum te mire, viti i prodhimit 2001 , furgon , me Dogan dhe Homologim te krye

  Fushë Kosovë 30 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T4 - 2000
  Vetura

  T4 - 2000

  Shitet T4 , viti 2000 , motorri 2.5 , ne gjendje shum te mire , 6 ulse , me dogan dhe homologim t pa

  Fushë Kosovë 30 shtator 13:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T4 / 6 Ulse
  Vetura

  T4 / 6 Ulse

  Shitet t4 , 1 vit regjistrim , eshte me 6 ulse viti 1992 ne gjendje shum te mire , mund te kontroll

  Fushë Kosovë 30 shtator 13:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOMBI T4 TDI 2.5 ISAPOARDHUR TB TE HUEJA
  Vetura

  KOMBI T4 TDI 2.5 ISAPOARDHUR TB TE HUEJA

  KOMBI T4 TDI 2.5 GJENDJA SHUM E MIER

  Prishtinë 30 shtator 12:18
  2.500 €
 • 7 foto
  Kombi T4 Maxi 2.5 TDI 2001
  Vetura

  Kombi T4 Maxi 2.5 TDI 2001

  Shes Kombi T4 Maxi 2.5 TD(I) Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shum te mire Regjistrimi i parë RKS 2

  Podujevë 29 shtator 02:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 1.9 tdi -96 rks 10 muj ndrrim
  Vetura

  VW T4 1.9 tdi -96 rks 10 muj ndrrim

  Shes VW T4 1.9 tdi me i te kuqe me motorr te sharanit.Viti i prodhimit 1996 ka 10 muaj rks ne emer t

  Prishtinë 28 shtator 21:33
  Me Marrveshje