Vetura

VW Volkswagen | Taro | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Taro.2.0.Dizel.Me Klim.Regj.18.04.2019.Aksion.
  Vetura

  Taro.2.0.Dizel.Me Klim.Regj.18.04.2019.Aksion.

  Taro.2.0.Dize.Viti.29.09.2003.Regj.18.04.2019.Ka Klim 6.Shpejci Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.N

  Prishtinë 18 korrik 07:38
  5.999 €