Vetura

VW Volkswagen | Tiguan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Tiguan 2.0
  Vetura

  Tiguan 2.0

  VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Drita

  Tiranë Dje, 21:37
  10.000 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Dje, 20:17
  11.990 €
 • 3 foto
  Tiguan atomat gaz+benzin 2009
  Vetura

  Tiguan atomat gaz+benzin 2009

  Letrat te paguar makina esht ne gjendje perfkt

  Tiranë Dje, 19:13
  9.800 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 Benzin
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 Benzin

  Me dokumente te rregullta ..siguracion etj..deri ne fund te futit taksat e paguara..gjendja èsht per

  Durrës Dje, 19:07
  11.000 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, vi

  Tiranë Dje, 18:48
  8.500 €
 • 5 foto
  Vw Tiguan 2.0 tdi
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 tdi

  Shitet VW Tiguan, model 2009. Full option. Ne gjendje perfekte, me liber sherbimesh 2.0 TDI. Me letr

  Tiranë Dje, 18:42
  9.990 €
 • 6 foto
  Vw Tiguan 2.T TSI BENZIN GAZ
  Vetura

  Vw Tiguan 2.T TSI BENZIN GAZ

  Shitet vw tiguan me impjant gazi te vendosur me 2 vjet garanci ,makina eshte shume e paster ,.

  Durrës 22 shkurt 21:37
  9.800 €
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 Highline sport
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 Highline sport

  Tiguani esht i vitit 2009 edhe ka ardhur nga Switzerland me liber sherbimesh Opsionet : Kamio aut

  Tiranë 21 shkurt 21:06
  9.500 €
 • 5 foto
  vw tiguan 2.0 dizel
  Vetura

  vw tiguan 2.0 dizel

  133000 km 4mation per me teper na kontatoni ne nr: 044173357

  Prishtinë 21 shkurt 10:52
  14.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen Tiguan 2012 (mundesi nderrimi)
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2012 (mundesi nderrimi)

  Shes makine tipi Volkswagen marka Tiguan 2.0 TSI shume ekonomike ne konsum , e bardhe, viti 2012 , k

  Tiranë 20 shkurt 11:50
  13.000 €
 • 6 foto
  Tiguan 2013 4 Motion 2.0 Benzine
  Vetura

  Tiguan 2013 4 Motion 2.0 Benzine

  VW Tiguan 2.0 TSI benzine 179ps 4Motion(4x4) DSG viti 2013,tavan panoramik xhami, komanda ne timon,

  Tiranë 19 shkurt 12:48
  135.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen Tiguan OKAZION!!!
  Vetura

  Volkswagen Tiguan OKAZION!!!

  Tiguan 2.0 nafte, 4motion, viti 2011, 200.000km me liber sherbimesh, navi, sedilje me ngrofje, xhama

  Tiranë 13 shkurt 09:37
  14.000 €
 • 5 foto
  WV TIGUAN 2.0
  Vetura

  WV TIGUAN 2.0

  Shes Tiguan ne gjendje perfekte,

  Lezhë 5 shkurt 04:29
  10.500 €
 • 8 foto
  Tiguan 2013 4x4 panoramik OKAZION
  Vetura

  Tiguan 2013 4x4 panoramik OKAZION

  VW Tiguan 2.0 TSI benzine 179ps 4Motion(4x4) DSG viti 2013,tavan panoramik xhami, komanda ne timon,

  Tiranë 31 janar 20:41
  13.500 €
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë 29 janar 09:20
  11.500 €
 • 11 foto
  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik
  Vetura

  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik

  VW Tiguan HighLine 2009 Full Option. Automatik 2.0 Nafte. Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizua

  Tiranë 23 janar 13:33
  10.500 €
 • 5 foto
  Shitet tiguan viti 2010 2.0 naft kambio automatik
  Vetura

  Shitet tiguan viti 2010 2.0 naft kambio automatik

  Shitet tiguan viti 2010 2.0 naft kambio automatik 130000 km te vetat gati per cdo prove ne gjendje p

  Tiranë 15 janar 09:56
  12.000 €
 • 6 foto
  vw tiguan
  Vetura

  vw tiguan

  makina eshte e ardhur nga amerika ka vetem 44000 km origjinale

  Tiranë 3 janar 16:31
  12.000 €
 • 10 foto
  VW Tiguan•Viti 2008•2.0 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  VW Tiguan•Viti 2008•2.0 Naft•Kamjo Manual

  VW Tiguan Viti 2008 2.0 Naft Kamjo manual 4X4 Radio origjinale me komando ne timon Aux Mp3 Usb Bluet

  Durrës 5 dhjetor 08:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tiguan full
  Vetura

  Tiguan full

  Tiugan 2.0 benzin gaz 4 Matik makina esht super akull cdo sherbim 100% Gomat akull te reja makina nu

  Tiranë 4 dhjetor 05:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vw tiguan full opsjon
  Vetura

  Vw tiguan full opsjon

  Vw tiguan 2.0 tsi benzin viti 2010 Me impjant gazi me 5 vite garanci Kilometra 150 mi Makina esh

  Tiranë 27 nëntor 10:58
  12.000 €
 • 7 foto
  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012
  Vetura

  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012

  Tiguan 1.4 gaz-benzine viti 2012 Navi..sensor 360o..rain sensor..kamera..goma para te reja.. Kambio

  Durrës 23 nëntor 13:45
  11.600 €
 • 4 foto
  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet
  Vetura

  Tiguan 2.0 Shitet/Ndrohet

  Tiguan 2009 Me baxha xhami serdilje meshin ngrohje serdiljesh dritat big xenon kamio automatike kam

  Fier 10 nëntor 21:29
  8.800 €
 • 11 foto
  W--TIGUAN--AUTOMAT--4X4--MINIFUORISTRADE
  Vetura

  W--TIGUAN--AUTOMAT--4X4--MINIFUORISTRADE

  MUNDESI BLERJE ↔ & ↔ME KESTE MUJORE NR TEL ↪+355697945539↩ Wolkswagen-Tiguan...

  Durrës 21 tetor 13:09
  10.600 €
 • 8 foto
  Volkswagen Tiguan 2.0 16V TDI DPF Sport 4MOTION
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2.0 16V TDI DPF Sport 4MOTION

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Manual , makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike, motorrike

  Durrës 18 tetor 16:30
  8.700 €
 • 9 foto
  Tiguan 200 Benzin + Gaz Panorama Hid line Fabrike
  Vetura

  Tiguan 200 Benzin + Gaz Panorama Hid line Fabrike

  Tiguan Benzin gaz Shum Ekonomike Sapo targu Letra te paguara Disponon Xham lart Komplet Sedile Leku

  Fier 17 tetor 22:42
  12.500 €
 • 11 foto
  ESEM MOTORS. TIGUAN AUTOMAT , SUPER GJENDIE
  Vetura

  ESEM MOTORS. TIGUAN AUTOMAT , SUPER GJENDIE

  Tiguan Auutomatik, 2.0 Benzine, Feneret Xenon Bixenon, Tavan Panoramik, Sensore Parkimi, Navi i Madh

  Tiranë 8 tetor 13:46
  8.999 €
 • 10 foto
  vw tiguan
  Vetura

  vw tiguan

  motorr 2.0 benzin automat navi cd cdc aux klima sedilje me ngrohje panoramic xhama te zinj disqe alu

  Tiranë 7 tetor 10:48
  11.500 €
 • 5 foto
  Okazionn Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Full Option!!
  Vetura

  Okazionn Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Full Option!!

  Shitet volkswagen tiguan 2.0 TDI , automat , bi full option .1 muj i targuar ,, motorr 2.0,, xhama t

  Durrës 6 tetor 20:12
  10.200 €
 • 3 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 2009

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 2009 KARBURANTI NAFT KILOMETRA 180 000 TE VERIFIKUESHME KAMBJO AUTOMATIKE

  Tiranë 3 tetor 12:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan 2011 2.0 Benzine Automatic
  Vetura

  Tiguan 2011 2.0 Benzine Automatic

  Shitet Tiguan 2011 2.0 Benzine, -Transmetimi: Automatic/Tiptronic -Pershkruar:189.000 km -N

  Durrës 2 tetor 11:03
  1 €
 • 0 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 (4 MOTION)
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 (4 MOTION)

  Shitet VW Tiguan, motor 2.0 TDI, 4x4 (4 Motion), manual 6+1 marshe, Viti 2008, blere ne Gjermani, ta

  Tiranë 26 shtator 09:36
  8.600 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 (4 MOTION) Okazion
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 4X4 (4 MOTION) Okazion

  Shitet VW Tiguan, motor 2.0 TDI, 4x4 (4 Motion), manual 6+1 marshe, Viti 2008, blere ne Gjermani, ta

  Tiranë 25 shtator 23:42
  8.600 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 tdi 4 motion 2008 okazion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 tdi 4 motion 2008 okazion

  Shitet VW Tiguan, motor 2.0 TDI, 4x4 (4 Motion), manual 6+1 marshe, Viti 2008, tavan xhami panoramik

  Tiranë 25 shtator 20:29
  9.200 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM Origjinale Full Options Viti 2009 Cmimi:11.000 Euro Pak I

  Tiranë 25 shtator 02:53
  11.000 €
 • 11 foto
  Shitet tiguan.2.0 benzin 2010 160000km me garanci
  Vetura

  Shitet tiguan.2.0 benzin 2010 160000km me garanci

  ➡️ Shitet ➡️ W Tiguan 4 motion ➡️ Viti 2010 ➡️ Benzin 2.0 ➡️ Kambio Automatike.

  Tiranë 23 shtator 19:02
  10.500 €
 • 4 foto
  OCAZION__W-TIGUAN--2011--AUTOMAT--BENZINE
  Vetura

  OCAZION__W-TIGUAN--2011--AUTOMAT--BENZINE

  Wolsvagen-Tiguan...viti prodhimit 2010...qarkullim 2011...motorr 2.0 Benzine kamio Automatic...me 15

  Durrës 20 shtator 14:12
  11.000 €
 • 2 foto
  Tiguan 2009 -9500 €
  Vetura

  Tiguan 2009 -9500 €

  Shes Volswagen Tiguan 2009 182500 km Cmimi i negociueshme

  Tiranë 9 shtator 10:50
  9.500 €
 • 9 foto
  SHITET TIGUAN 2010 2.0 TDI NAFTE FULL OPSION
  Vetura

  SHITET TIGUAN 2010 2.0 TDI NAFTE FULL OPSION

  SHITET WOLKSWAGEN TIGUAN 2010 MANUALE MAKINA DISPONON KETO OPSIONE *SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAP

  Tiranë 7 shtator 09:41
  9.000 €
 • 6 foto
  Vw Tiguan
  Vetura

  Vw Tiguan

  VOLKSWAGEN Tiguan viti prodhomit 2011, 2.0 benzin, i sapo ardhur nga canada, e targuar ne 20/7/2019

  Tiranë 5 shtator 22:50
  10.500 €
 • 8 foto
  Tiguan 2010
  Vetura

  Tiguan 2010

  Shitet tiguan ne gjendje super te mir me te gjitha sherbimet e bera vetem shitet nuk ndrrohet

  Tiranë 29 gusht 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  -Volkswagen Tiguan -Viti 2013 2.0 benzin -gaz (impjanti i montuar para 6muajsh te Eltoni auto ga

  Tiranë 26 gusht 20:43
  10.500 €
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 Nafte Automat ????
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 Nafte Automat ????

  VW Tigaun 2.0 Tdi Dsg Motorri-2.0 TDI Kambio-Automat Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-10/2008 Kilom

  Tiranë 24 gusht 11:53
  11.200 €
 • 5 foto
  Tiguan mundesi ndrimi
  Vetura

  Tiguan mundesi ndrimi

  🚗Volkswagen Tiguan🚗. ⛽ 2.0 TDI. 📆Viti i prodhimit 2009. Kambio automatike 4x4. 15000 Km. Klima bi

  Tiranë 24 gusht 09:10
  9.500 €
 • 10 foto
  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full
  Vetura

  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare Super ekonnomike

  Fier 20 gusht 16:24
  13.500 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN 2012 ATOMAT (USA)
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN 2012 ATOMAT (USA)

  Volkswagen Tiguan 2012 Atomat (USA) 2.0 tfsi e sapo ardhur nga amerika makina esht ne gjendje prefek

  Elbasan 14 gusht 10:20
  12.800 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 2010 113.000 KM
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 2010 113.000 KM

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM Origjinale Full Options Viti 2010 Cmimi:11.000 Euro Pak I

  Fier 6 gusht 18:14
  11.000 €
 • 10 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM Origjinale Full Options Viti 2010 Cmimi:11.000 Euro Pak I

  Shkodër 6 gusht 17:14
  10.999 €
 • 5 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Tiguan 2.0 benzin gaz 4 matik fundi 2009 makina esht super gjendje makina nuk do nje gjo me te vogel

  Tiranë 3 gusht 20:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tiguan 2.0 Shitet
  Vetura

  Tiguan 2.0 Shitet

  Volkswagen Tiguan 2009 Opsione: Serdilie meshin Tavan xhami Ngrohje serdiljesh, timoni edhe pasqyras

  Tiranë 31 korrik 09:34
  9.000 €