Vetura

VW Volkswagen | Touareg | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW Touareg
  Vetura

  VW Touareg

  Shes VW Touareg 3.0 V6 ne gjendje shum te mire teknike, eshte ekstra me te gjitha opcionet funksiona

  Prishtinë Sot, 06:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET
  Vetura

  TOUAREG 3.2 v6 BENZIN-GAZ SHITET&NDRROHET

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz . Automaat Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ng

  Tiranë Sot, 06:18
  6.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 2014
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0

  Fier Sot, 05:21
  25.500 €
 • 6 foto
  tuareg nafte
  Vetura

  tuareg nafte

  Tuareg 3.0 nafte me kamjo automat tavan xhami gjendje shum e mire makines e sapo ardhur me dogane t

  Tiranë Sot, 01:18
  18.000 €
 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Vetura

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET TOUAREG V10 R line 5300€
  Vetura

  SHITET TOUAREG V10 R line 5300€

  SHITET TOUAREG R Line viti 2007 super gjendje makina ndodhet ne Gjermani V10 Nafte kontakti vetem V

  Tiranë Dje, 22:23
  5.300 €
 • 7 foto
  Shitet Tauregu 4.2 Tdi
  Vetura

  Shitet Tauregu 4.2 Tdi

  Shes taureg gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 21:40
  25.000 €
 • 4 foto
  Shes taureg 4.2 tdi gjendje teper te mir full
  Vetura

  Shes taureg 4.2 tdi gjendje teper te mir full

  Shes taureg 4.2 tdi v8 full

  Prishtinë Dje, 21:32
  20.500 €
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj
  Vetura

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik RKS 8Muj

  Shitet Taureg 2.5 TDI Viti 2005 Automatik i regjistruar perafersisht 8 Muaj kontakti 044 343 451 dhe

  Viti Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW TOUAREG 2014 3.0 V6 ME DOGAN
  Vetura

  VW TOUAREG 2014 3.0 V6 ME DOGAN

  VW TOUAREG 2014 3.0 V6 DIZEL BLUEMOTION E SAPO DOGANUAR AUTOMATIK TIPTRONIK 180KW 245PS E ARDHUR NG

  Gjilan Dje, 21:04
  24.500 €
 • 10 foto
  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK
  Vetura

  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK

  TAUREG VITI 2014 3.0TDI BMT AUTOMATIK KAMER PARA MRAPA NAVI TE MADH KORRIKA ME NXEHMJE NE GJEDNJE PE

  Lipjan Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj
  Vetura

  Taureg 5.0 Dizel Rks 6 muaj

  shes kerin ne gjendje shum tmir per ma shum info

  Mitrovicë Dje, 20:10
  4.600 €
 • 11 foto
  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim
  Vetura

  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

  - Shitet VW Touareg Facelift 5.0 V10 TDI Bi Turbo 230 kW / 313 PS - Vetura eshte e ardhur nga Zvicra

  Gjilan Dje, 20:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw toaureg naft 3.0 viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw toaureg naft 3.0 viti 2012 me dogan

  Vw toareg Naft 2986 Km 145.000 Me dogan Xhama te zi Automat Sa po arrdhur me dogan Disce goma te rej

  Tiranë Dje, 18:58
  19.000 €
 • 10 foto
  Vw touareg naft 3.0 viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw touareg naft 3.0 viti 2012 me dogan

  Vw touareg Naft 2987 Km 175.000 Automat Me dogan Panoram Full opsion Autoselvia

  Tiranë Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touareg 3.0 TDI BlueMotion !!! FULL !!!
  Vetura

  VW Touareg 3.0 TDI BlueMotion !!! FULL !!!

  Tuareg 3.0 tdi , 4x4 , automat DSG . Tavan panoramik , tapiceri lekure me vrima , sedilje lekure ele

  Tiranë Dje, 18:29
  18.500 €
 • 11 foto
  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË
  Vetura

  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË

  Makina është në gjendje shumë të mirë, dhe shërbimet janë bërë në kohën e duhur dhe rregullisht. Ësh

  Mat Dje, 18:17
  5.500 €
 • 6 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania Leshojm vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

  Prishtinë Dje, 17:53
  20 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Touareg - 1 vit regjistrim RKS
  Vetura

  VW Touareg - 1 vit regjistrim RKS

  VW Touareg 5.0 TDI I prodhuar ne dhjetor 2004 Regjistrim 1 vit Full ekstra I sapo servisuar ne gjend

  Gjilan Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TOUAREG 3.0 TDI 2012 PONORAM
  Vetura

  TOUAREG 3.0 TDI 2012 PONORAM

  TOUAREG 3.0 TDI 2012 AUTOMATIK TIPTRONIC PONORAM 4MOTION I DOGANAUR FULL OPSION KLIMATRONIC 4 GOMA M

  Prishtinë Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes wv taureg 2012 3.0 dizel veq me dogan
  Vetura

  shes wv taureg 2012 3.0 dizel veq me dogan

  shes taureg 3.0 dizel full opcion oer ma shum info tel 044 218816 viber watsap bmw.citroen.peugeot,

  Prishtinë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes tiuareg 2012 dizel me lleda pa dogan
  Vetura

  shes tiuareg 2012 dizel me lleda pa dogan

  shes touareg 2012 dizel me lleda per ma shum info tel +38344218816 viber watsap  bmw.citr oen.peugeo

  Tiranë Dje, 15:43
  16.300 €
 • 10 foto
  VW TOUAREG; 2009; 3.0 NAFTE;AUTOMATIK
  Vetura

  VW TOUAREG; 2009; 3.0 NAFTE;AUTOMATIK

  Shes VW Touareg , viti 2009, motor 3.0, nafte, kambio automatike, 220.000km origjinale. SUPER FULL o

  Tiranë Dje, 15:29
  13.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat
  Vetura

  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat

  VW Touareg V6 3.0D vitit i 12-2008 Automat 215mij KM , Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

  Elbasan Dje, 14:56
  9.900 €
 • 11 foto
  VW TOUAREG 3.0 TDI 245ps XENON NAVI -2012
  Vetura

  VW TOUAREG 3.0 TDI 245ps XENON NAVI -2012

  VW TOUAREG 3.0 Tdi Xenon Navi Karrika me Lekur Senzora parkimi Tempomat Felnne te bukura klimatronic

  Prishtinë Dje, 14:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Touareg
  Vetura

  Vw Touareg

  Vw Touareg 2.5nafte R5 viti 2004-2005,kamio automat (tronic),ngjyre Grih metalizat,amortizim me jast

  Shkodër Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion tuareg 3.0 tdi super gjendje
  Vetura

  Okazion tuareg 3.0 tdi super gjendje

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 3.0 nafte, kambio automatike,

  Vlorë Dje, 13:57
  7.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Touareg *OKAZION*
  Vetura

  Volkswagen Touareg *OKAZION*

  Shitet Volkswagen Touareg , viti 2009, motor 3.0 ,nafte, kambio automatike, 220.000km origjinale. SU

  Tiranë Dje, 13:53
  11.500 €
 • 9 foto
  touareg 3.0 tdi
  Vetura

  touareg 3.0 tdi

  touareg v6 3.0 tdi automatik senzor para mbrapa shiber xhamat e zi nga prodhuesi

  Gjilan Dje, 13:50
  6.800 €
 • 0 foto
  VW Touareg 3.0 TDI
  Vetura

  VW Touareg 3.0 TDI

  VW Touareg 3.0 TDI

  Gjilan Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION Touareg 3.0 viti 2011
  Vetura

  OKAZION Touareg 3.0 viti 2011

  Touareg i sapo ardhur. Pa takse lluksi Per me shum info kontaktoni ne 0682193323

  Tiranë Dje, 12:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOUAREG 3.0 TDI ME DOGAN NGA ZVICRA
  Vetura

  VW TOUAREG 3.0 TDI ME DOGAN NGA ZVICRA

  Shitet touaregi 3.0 TDI sapo ardhur nga zvicra me dogan paguar ne gjendje shum te mir teknike dhe op

  Ferizaj Dje, 11:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet TAUREGI
  Vetura

  Shitet TAUREGI

  Shitet TAUREGI 3.0 DIESEL 2011 Per me shum info:+38344792221 +38349300412

  Ferizaj Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet TAUREGI
  Vetura

  Shitet TAUREGI

  SHITET TAUREG 3.0 DIESEL 2011 Sa ka ardh prej zvicrre shum ne gjendje te mir Full opsione Per me

  Ferizaj Dje, 11:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet. Touareg. R-line
  Vetura

  Shitet. Touareg. R-line

  Shitet Touareg 2012 3.0 .R-line po sa i regjistruar e doganuar. i ardhuar nga gjermania. fellne 21â

  Prishtinë Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAUREG 2.5 DIZEL MANUAL RKS 10 MUJ
  Vetura

  TAUREG 2.5 DIZEL MANUAL RKS 10 MUJ

  TAUREG 2.5 DIZEL MANUAL RKS 10 MUJ NE GJENDJE TE MIR PER ME SHUM 044455529

  Lipjan Dje, 11:07
  4.900 €
 • 9 foto
  VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2006 Rks 5Muj
  Vetura

  VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2006 Rks 5Muj

  VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2006 Rks 5Muj 044149190 049844811 +38349844811

  Prishtinë Dje, 10:38
  6.299 €
 • 5 foto
  VW Touareg - Exclusive Edition
  Vetura

  VW Touareg - Exclusive Edition

  makina eshte ne gjendje shume te mure me te gjitha sherbimet e bera ne kohe. Eshte Full Option. E ga

  Tiranë Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Touareg 5.0 naft v10 viti 2003
  Vetura

  Touareg 5.0 naft v10 viti 2003

  Shitet touareg 5.0 naft v10 viti 2003 me 200 mij km origjinale makina disponon marrshe te timoni kli

  Tiranë Dje, 10:07
  7.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg 2.5 Diesel-2004-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
  Vetura

  VW Touareg 2.5 Diesel-2004-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

  VW Touareg 2.5 Diesel , Viti Prodhimit 2004 , xhama te zinj origjinal , kamio manuel + marsha , cd p

  Fier Dje, 09:38
  4.300 €
 • 9 foto
   TOUAREG
  Vetura

  TOUAREG

  Makina e sapo ardhur nga jasht dogan e paguar taksa te sapo prera per nje vit,xhamat e zi origjinal,

  Tiranë Dje, 09:05
  18.500 €
 • 5 foto
  VW TOUAREG V5 FULL OPSION
  Vetura

  VW TOUAREG V5 FULL OPSION

  shitet nderroet makina ne gjendje perfekte full opsion e sapoardhur me dogan te paguar ska nevoj per

  Durrës Dje, 08:46
  1 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN TOUAREG, 2008, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TOUAREG, 2008, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, touareg r-line, motorr 3.0 nafte, kam

  Tiranë Dje, 08:21
  11.500 €
 • 11 foto
  Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops
  Vetura

  Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops

  Okazion shitet touareg 5000 naft viti 2007 full opsion marshat edhe te timoni sendile me masazh dh

  Fier Dje, 08:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Volkswagen Touareg 3.0 V6 Nafte
  Vetura

  Vw Volkswagen Touareg 3.0 V6 Nafte

  Vw Volkswagen Touareg Viti fundi 2005 / 3.0 v6 nafte / xhama te zinj / disqe 17 gomat 90% / navigat

  Tiranë 16 gusht 23:23
  6.500 €
 • 8 foto
  VW Touran 2.0 TDI Automatik
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 2.0 TDI naftë Euro

  Fier 16 gusht 22:23
  6.200 €
 • 8 foto
  VW Touareg 2014—3.0 TDI
  Vetura

  VW Touareg 2014—3.0 TDI

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0 Naftë. 174 mi

  Fier 16 gusht 22:23
  25.500 €