Vetura

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  VW TOURAN BENZINE+GAZ
  Vetura

  VW TOURAN BENZINE+GAZ

  Touran 1.6 benzine gaz Modeli i ri i touranit pas 2007 Impianti i implementuar ne gjermani Kamio man

  Tiranë Sot, 09:11
  6.400 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZIN GAZ
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZIN GAZ

  Shitet makine vw touran benzin gaz, me kambjo manuale makina eshte ne gjendje perfekte, impjanti i g

  Lushnjë 8 nëntor 09:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ?? Okazion Touran benzin_gaz 1.6 viti 2006
  Vetura

  ?? Okazion Touran benzin_gaz 1.6 viti 2006

  Turan benzi_gaz 1.6 viti 2006 dogane e paguar disqe 16 goma 90% xhama t zinj original kompjuter bor

  Durrës 15 tetor 10:53
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 4 tetor 19:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Vetura

  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  Touran 1.6 banzin gaz Manual Viti 2004 127.000 km Shume ekonomike Me targa te paguara deri nw

  Tiranë 25 shtator 08:21
  3.700 €
 • 7 foto
  2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio
  Vetura

  2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio

  Volkswagen touran 1.4 tsi benzin gaz kambio automatike klima automatike sensor shiu sensor drite sen

  Fier 22 shtator 19:29
  7.200 €
 • 9 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS  NGA FABRIKA 2007-2008
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008

  VW TOURAN E ARDHUR NGA ZVICRA 145000 KM 1.6 BENZINE GAS NGA FABRIKA 2007-2008 ESHT SHUM E PAST

  Elbasan 21 shtator 22:45
  6.700 €
 • 0 foto
  TOOUAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Vetura

  TOOUAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  TOURAN 1.3 BENZIN/GAZ MANUAL VITI 2004 127.000 KM SHUME EKONOMIKE ME DOKUMENT TE PAGUARA DERI N

  Tiranë 17 shtator 16:44
  4.000 €
 • 1 foto
  SHITET TOURAN 2.0 FSI GAZ-BENZINE
  Vetura

  SHITET TOURAN 2.0 FSI GAZ-BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.Sherbimet i ka te gjitha te bera. Dokumentat i skadojne ne Mar

  Tiranë 22 gusht 09:59
  5.300 €
 • 0 foto
  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK me dogane

  Shitet VW TOURAN 1.6 fsi AUTOMATIK benzine me dogane te paguar. E sapo ardhur me 211.000 km origjina

  Tiranë 3 gusht 12:39
  3.200 €
 • 9 foto
  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz
  Vetura

  VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Elbasan 1 gusht 23:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Touran 1.6 Benzine Gaz
  Vetura

  VW Touran 1.6 Benzine Gaz

  Touran 1.6 benzine gaz Modeli i ri i touranit pas 2007 Impianti i implementuar ne gjermani Kamio ma

  Tiranë 1 gusht 09:05
  6.900 €
 • 6 foto
  VW Turan 1.4 benzin- gas TSI
  Vetura

  VW Turan 1.4 benzin- gas TSI

  VW turan 1.4 benzin gas i 2008 impjanti ka nje muaj qe eshte vendosut ke eltori redi ne fush kruj me

  Elbasan 28 korrik 19:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike
  Vetura

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike Kamio Manuale 2008 Cmimi:6700 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3

  Elbasan 19 korrik 04:06
  6.700 €
 • 11 foto
  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike 2008
  Vetura

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike 2008

  Vw Touran 1.6 Gaz+Benzin Impiant Fabrike Kamio Manuale 2008 Cmimi:6700 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3

  Kukës 9 korrik 01:38
  6.700 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZIN+GAZ.05 SUPER GJENDJE
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZIN+GAZ.05 SUPER GJENDJE

  VW TOURAN 1.6 BENZIN +GAZ 05 MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA.ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE NE GJ

  Durrës 20 qershor 08:54
  4.200 €
 • 11 foto
  Shitet Volkswagen Touran1.4 tsi turbo kompresor.
  Vetura

  Shitet Volkswagen Touran1.4 tsi turbo kompresor.

  Volkswagen Touran, viti 2011, motorr 1.4 benzine + gaz lbg.Makina sapo ka ardhur nga Zvicera,ne gjen

  Tiranë 31 maj 08:45
  8.400 €
 • 7 foto
  VW TOURAN 1.6 BENZIN+GAZ .VITI 05 SUPER GJENDJE
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 BENZIN+GAZ .VITI 05 SUPER GJENDJE

  VW TOURAN 1.6 BENZIN+GAZ VITI 05 MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE S

  Lushnjë 31 maj 06:10
  4.300 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Touran
  Vetura

  VW Volkswagen Touran

  Shitet ose Nderrohet VW Touran 2.0 Benzine+Gas Fabrikisht e shkruajtur dhe ne leje Viti 2009 ne leje

  Elbasan 28 maj 21:42
  7.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touran 2008 Gaz- Benzin
  Vetura

  Volkswagen Touran 2008 Gaz- Benzin

  shitet touaran 1.6 i thjesht benzin-Gaz sekuencial kamje manuale me letra te paguara deri ne nentor

  Elbasan 20 maj 10:46
  6.000 €
 • 9 foto
  VW Touran 1.4 benzin gaz full extra vet parkim
  Vetura

  VW Touran 1.4 benzin gaz full extra vet parkim

  ne gjendje prefekte e gacme per cdo lloj prove

  Elbasan 17 maj 07:58
  8.700 €
 • 4 foto
  Touran benzin-gaz 2007
  Vetura

  Touran benzin-gaz 2007

  Gati per cdo prove

  Tiranë 15 maj 17:08
  6.600 €
 • 10 foto
  Volkswagen Touran Automat 1.4 benzine/Gaz
  Vetura

  Volkswagen Touran Automat 1.4 benzine/Gaz

  Shitet Volkswagen Touran, viti 2011, motor 1.4 benzine/gaz. E sapo ardhur nga Zvicra me dogane te pa

  Tiranë 6 maj 08:28
  9 Lek
 • 0 foto
  vw tauran 1.4 tsi eco fuel 150hk
  Vetura

  vw tauran 1.4 tsi eco fuel 150hk

  vw tauran automat dsg navi usb aux sd karrikat me nxemje autoparkim senzora para edhe mbrapa kamer 1

  Mitrovicë 4 prill 23:29
  6.800 €
 • 4 foto
  VW Touran 1.6 Benzin-Gaz
  Vetura

  VW Touran 1.6 Benzin-Gaz

  Okazion Vw touran 1.6 benzin-gaz Viti 2006 Kambio manual 98.123 kilometra E sapo ardhur Gjendja

  Durrës 4 prill 08:35
  5.000 €
 • 6 foto
  Turan benzin gaz motorr 1.6
  Vetura

  Turan benzin gaz motorr 1.6

  Shitet turan ne gjendje shum te mire si nga ana mototrrike ashtu dhe xhenerike... viti 2006...km 185

  Durrës 4 prill 02:08
  5.300 €
 • 2 foto
  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro
  Vetura

  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro

  Shitet ose nderrohet turan benzin gaz ne gjendje super te mire,me letra per nje vit dhe me impjant m

  Tiranë 2 prill 06:06
  4.200 €
 • 2 foto
   Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..
  Vetura

  Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..

  Okazion Turan benzin gaz viti 2004 me impjant te sapo vene te eltoni ne fushekruje me 3 vjet garanci

  Tiranë 2 prill 04:52
  4.200 €
 • 5 foto
  U shit faleminderit
  Vetura

  U shit faleminderit

  Shitet touran 2008.motorr 1.6 jo fsi.super mjet.shume ekonomike.me 185 mij km origjinale me liber se

  Tiranë 2 prill 00:06
  5.300 €
 • 0 foto
  Okazion!!!!Benzin+Gas
  Vetura

  Okazion!!!!Benzin+Gas

  Shitet VW Touran 1.6 Benzin+Gas.Kit faze I ri,kit freksioni I ri marka Luk,kompresori kondicionerit

  Tiranë 1 prill 04:53
  5.500 €