Vetura

VW Volkswagen | XL1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

XL1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Box per veturë...
  Vetura

  Box per veturë...

  Box per veturë

  Pejë 19 korrik 23:01
  25 €
 • 0 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  +37744250189 U shitttt

  Viti 1 prill 11:08
  Me Marrveshje