Vetura
Berat

Vetura në shitje në Berat

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  INDIVIDUALE VW OKAZION
  Vetura

  INDIVIDUALE VW OKAZION

  shitet vw jetta individuale e bler tek vw me 0 km me 1 pronar letrat per 1 vit sherbimet e sapober

  Berat Sot, 08:48
  5.300 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito 116 2011
  Vetura

  Mercedes Vito 116 2011

  Mercedes Vito 2,2 me leje 9 vende tre muaj ka qe esht targuar ka ardhur nga gjermania

  Berat Sot, 08:42
  10.800 €
 • 6 foto
  Karotrec Nissan
  Vetura

  Karotrec Nissan

  Shitet karotrec ne gjendje te shkelqyer per arsye mos perdorimi. Makina ka 150 mij km te sajat . Mot

  Berat Sot, 08:40
  9.900 €
 • 5 foto
  Furgo Viano
  Vetura

  Furgo Viano

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer ! Kamio automatike, 8+1 ne leje qarkullimi , navi i madh , 4 g

  Berat Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volvo S60
  Vetura

  Volvo S60

  Makina eshte ne gjendje shum te mire ! E sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per targa .

  Berat Sot, 08:39
  3.600 €
 • 6 foto
  C Class 1.8 benzin / gaz
  Vetura

  C Class 1.8 benzin / gaz

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania. Impianti i gazit i montuar ne gjermani , si dhe cdo sherbi

  Berat Sot, 08:39
  4.999 €
 • 7 foto
  Bmw x3
  Vetura

  Bmw x3

  Makina eshte ne gjendje shum te mire ! Motor 2.5 benzine/Gaz shum ekonomike. Makina disponon cdo op

  Berat Sot, 08:39
  5.900 €
 • 8 foto
  Seat Ibiza
  Vetura

  Seat Ibiza

  Shitet Seat Ibiza . E sapo ardhur nga gjermania . Makina eshte ne gjendje shum te mire estetike dhe

  Berat Sot, 08:38
  3.750 €
 • 9 foto
  Viano
  Vetura

  Viano

  Viano me dogan te paguar dopjo klima 7+1 me sherbimet e bera gati per targa Cmimi diskutushem

  Berat Sot, 08:31
  10.500 €
 • 3 foto
  VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 MANUALE 2005
  Vetura

  VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 MANUALE 2005

  VW TOUAREG 4x4 2.5 TDI I THJESHTE, 6 MARSHE MANUALE SHUME EKONOMIKE, VITI 2005 FULL OPSION DHE KA

  Berat Sot, 08:16
  6.000 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla 20 nafte.
  Vetura

  Toyota Corolla 20 nafte.

  Shitet toyota corolla me portobagazh ne gjendje shume te mire,goma te reja,letra te sapoprera,klima,

  Berat Sot, 07:52
  4.500 €
 • 2 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet

  Berat Sot, 02:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Operl
  Vetura

  Operl

  Ogazion!! Shitet per arsye se kam bler makin tjeter ne gjendje te shkelqyer me 120mij km origjinale

  Berat Sot, 01:30
  4.000 €
 • 9 foto
  Ford Mondeo 2014, Kamio Automatike
  Vetura

  Ford Mondeo 2014, Kamio Automatike

  Shitet Ford Mondeo i sapo ardhur nga Italia . Viti i prodhimit 2014, motor 2000 nafte , me kamio aut

  Berat Dje, 23:46
  13 €
 • 8 foto
  BMW SERIA 1
  Vetura

  BMW SERIA 1

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka : BMW 📁Modeli : Seria 1 📁Viti Prodhimit : 2006 📁Lenda Djeges

  Berat Dje, 23:09
  3.700 €
 • 11 foto
  GLK 220 SPORT PACKET
  Vetura

  GLK 220 SPORT PACKET

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka :MERCEDES BENZ 📁Modeli : GLK SPORT PACKET 📁Viti Prodhimit : 11/

  Berat Dje, 23:09
  13.300 €
 • 9 foto
  Range Rover Sport 2015
  Vetura

  Range Rover Sport 2015

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka :Land Rover 📁Modeli : RANGE ROVER SPORT 📁Viti Prodhimit : 2015

  Berat Dje, 23:09
  49.500 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz C Class 2009
  Vetura

  Mercedes Benz C Class 2009

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📁Marka :Mercedes Benz 📁Modeli : C Class AMG Look 📁Viti Prodhimit : 200

  Berat Dje, 23:08
  5.900 €
 • 12 foto
  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike

  Shitet Porsche Cayenne 4.5 Gaz+Benzine Automatike Viti 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Makina

  Berat Dje, 23:07
  6.800 €
 • 5 foto
  Fiat Punto 1.9 JTD
  Vetura

  Fiat Punto 1.9 JTD

  Shes Fiat Punto 1.9 JTD me të gjitha shërbimet e kryera vaj filtra këmb motorri shpatulla të dyja kr

  Berat Dje, 21:58
  1.400 €
 • 1 foto
  Shitet alfa 156
  Vetura

  Shitet alfa 156

  1.9 JTD Nafte letrat per nje vit ne gjendje te mir

  Berat Dje, 21:58
  1.500 €
 • 5 foto
  Mercedes C180 benzine gjermania kolidim gjerman 2,
  Vetura

  Mercedes C180 benzine gjermania kolidim gjerman 2,

  Mercedes benzine 180 kompresor avangard xhama te zinje orgjinal mjeti ne super gjendje me kolidim gj

  Berat Dje, 21:20
  4.600 €
 • 11 foto
  Mercedes C180 sport edition benzine gas ⛽️
  Vetura

  Mercedes C180 sport edition benzine gas ⛽️

  Mercedes c 180 benzine gas sapo targuar impjanti sapo montuar Goma te reja makina importuar nga gjer

  Berat Dje, 21:19
  6.000 €
 • 11 foto
  Mercrdes E200 autumat
  Vetura

  Mercrdes E200 autumat

  Shitet Mercedes E 200,, muaj 12. 2009 model 2010,, automat, motor blueficent,, në gjendje shumë te m

  Berat Dje, 20:38
  10.800 €
 • 4 foto
  Volkzwagen caddy Maxi 1.9
  Vetura

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9Tdi Makina ndodhet ne gjermani per 10 dit vjen ne shqiperi Km origjinale Me

  Berat Dje, 20:23
  7.500 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz c classe 220
  Vetura

  Mercedes-Benz c classe 220

  Mercedes-Benz c-classe 220 Viti 2011 Km origjinale Feneret Full Led Bixeno Xhamat e zinj Origjinal

  Berat Dje, 20:23
  10.000 €
 • 5 foto
  Volkzwagen Sharan viti 2006
  Vetura

  Volkzwagen Sharan viti 2006

  Volkzwagen sharan Viti 2006 Super gjendje Km 25000 origjinale mund ti kontrolloni ku te doni Kambj

  Berat Dje, 20:22
  6.500 €
 • 8 foto
  Smart Forfour 1.5 Kamio Automatike
  Vetura

  Smart Forfour 1.5 Kamio Automatike

  Smart Forfour 1.5 benzin,kamio Automatike,viti 2005,Panoram,butona ne timon,4xhama elektrik,kondicio

  Berat Dje, 19:32
  2.990 €
 • 12 foto
  volvo s60 2.4benzin automat??
  Vetura

  volvo s60 2.4benzin automat??

  Volvo S60 2.4benzin,kamio Automatike,viti6/2003,airbag,abs,kondicioner,pilot automat,butona ne timon

  Berat Dje, 19:32
  3.300 €
 • 8 foto
  Mitsubishi colt 1.5 nafte Automatike??
  Vetura

  Mitsubishi colt 1.5 nafte Automatike??

  Mitsubishi Colt 1.5 Nafte,kamio AUTOMATIKE,model 2005,xhama elektrik,158mij klm origjinale te certif

  Berat Dje, 19:31
  2.990 €
 • 10 foto
  Toyota yaris 1.4 nafte e sapo ardhur nga zvicra?
  Vetura

  Toyota yaris 1.4 nafte e sapo ardhur nga zvicra?

  Toyota Yaris 1.4nafte,kamio manual,11/2006kondicioner,abs,airbag,mbyllje qendrore,ne gjendje fabrike

  Berat Dje, 19:31
  4.500 €
 • 6 foto
  Okazionnnn
  Vetura

  Okazionnnn

  Shitet per arsye mosperdorimi .letrat te sa Po prera goma 70% .vaj Filtra te sa Po nderuara .makina

  Berat Dje, 18:42
  2.150 €
 • 10 foto
  Audi Q7 SLine Full Option
  Vetura

  Audi Q7 SLine Full Option

  ☎️SHITET 0672627777☎️ 📂Marka : Audi S Line 📂Modeli :Q7 📁Kambio:Automatike 📂Viti Prodhimit :

  Berat Dje, 16:35
  47.000 €
 • 7 foto
  Mercedes C200 cdi bluetec
  Vetura

  Mercedes C200 cdi bluetec

  Mercedes C200 cdi bluetec, makina eshte ne gjendje te mire, ka 240000 km, viti prodhimit 2009, manua

  Berat Dje, 16:18
  7.600 €
 • 6 foto
  Mercedes E 200 Cdi Bluetec FULL
  Vetura

  Mercedes E 200 Cdi Bluetec FULL

  Mercedes E 200 Cdi Bluetec, Makina eshte me dogan te paguar dhe e patarguar, eshte full opsional dhe

  Berat Dje, 16:18
  12.500 €
 • 9 foto
  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat

  Seat Leon,Kamjo Automatik+ sekuenciale DSG, motor 2000 nafte, sedile meshini dhe me ngrofje, baxha p

  Berat Dje, 16:17
  6.300 €
 • 5 foto
  Shitet VW Touareg 2.5 viti 2006
  Vetura

  Shitet VW Touareg 2.5 viti 2006

  Shitet Volkswagen Touareg 2.5 Tdi(nafte)Full option Makina disponon 228129 km origjinale esht bler

  Berat Dje, 16:07
  6.500 €
 • 12 foto
  VW Polo 1.6 TDI 2010
  Vetura

  VW Polo 1.6 TDI 2010

  Shitet Polo 1.6 TDI viti prodhimit 2010 e ardhur nga Gjermania me dogan te paguar , Vetura posedon M

  Berat Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW Polo 1.6 TDI 2012
  Vetura

  VW Polo 1.6 TDI 2012

  Shitet Polo 1.6 TDI viti prodhimit 2012 e nga Gjermania me dogan te paguar Vetura posedon KlimaTroni

  Berat Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz E270 LOOK EVO
  Vetura

  Mercedes Benz E270 LOOK EVO

  ☎️SHITET 0692254869☎️ 📁Marka : Mercedes Benz 📁Modeli :E270 📁Viti Prodhimit : 11/2004 📁Kambio

  Berat Dje, 14:41
  6.300 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris 1.3benxin
  Vetura

  Toyota Yaris 1.3benxin

  Toyota Yaris 1.3cc me dogane te paguar esapo ardhur me A/C 5 Marsha 5 porta makina skanevoj per asgj

  Berat Dje, 13:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CLS 320
  Vetura

  CLS 320

  motor 2993 Jo takse luksi viti 2007 205.000 km xhama te zinje origjinal goma dhe disqe 18 ne gjendje

  Berat Dje, 13:05
  6.500 €
 • 9 foto
  Bmw 320 compact 2002
  Vetura

  Bmw 320 compact 2002

  Bmw 320 compact viti 2002 ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike motor 2000 naft shum ekono

  Berat Dje, 11:29
  2.500 €
 • 6 foto
  benc mercedenc ML
  Vetura

  benc mercedenc ML

  Shiter benc mercedenc ML 270 viti fund 2005 me letrat te paguara deri ne prill 2021 kamio automat me

  Berat Dje, 11:29
  4.000 €
 • 10 foto
  VW JETTA - 2013 - AUTOMAT
  Vetura

  VW JETTA - 2013 - AUTOMAT

  Vw JETTA , Viti 2013 , Kambjo Automatike , Motor 2.0 benzine (motor i thjesht ), 76.000 milje , Loo

  Berat Dje, 10:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Smart 700
  Vetura

  Smart 700

  Shitet smart 700 cc viti 2004 automat Me dogan te paguar gati per targa ideale per femra per me shum

  Berat Dje, 10:10
  1.799 €
 • 6 foto
  Smart 700 Cmimi fiks
  Vetura

  Smart 700 Cmimi fiks

  Shite smart 700cc viti 2004 me dogan te paguar gati per targa ideale per femra per me shum 069726666

  Berat Dje, 10:09
  1.799 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Mercedes CLS320 2009
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Mercedes CLS320 2009

  Shitet&Nderrohet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin E Saj

  Berat Dje, 10:03
  10.800 €
 • 6 foto
  Vw Touareg 2.5 Nafte Manuale Viti 2005
  Vetura

  Vw Touareg 2.5 Nafte Manuale Viti 2005

  Vw Touareg 2.5 Nafte Manuale Viti 2005 Nr Cel&Whatsapp:+355699590690 Makina Posedon: ->Sallon

  Berat Dje, 10:03
  5.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Vito 120 V6 2009
  Vetura

  Mercedes Vito 120 V6 2009

  Mercedes Vito 9 vende dy klima sallone meshine i zi portat ansore me butone xhama te zinje orgjinal.

  Berat Dje, 09:26
  11.999 €